Galaxy Trucker

Galaxy Trucker

Dodano: 2015-10-03 12:50 : 2015-10-03

1
0

Potrafisz zbudować statek kosmiczny z rur kanalizacyjnych? Nie straszne Ci meteory, piraci i przemytnicy? Potrafisz pilotować pięciosilnikowy statek po zniszczeniu czterech z tych silników? Jeśli tak, to właśnie kogoś takiego jak Ty szukamy!

Oferujemy adekwatne wynagrodzenie, ksenologicznie zróżnicowaną załogę i dynamiczne miejsce pracy. Płacimy premie za terminowe dostawy.

Już dziś zostań pilotem ciężarówki!

Wielokrotnie nagradzana gra planszowa autorstwa Vlaady Chvátila, trafiła właśnie na Twoje urządzenie! Buduj statki kosmiczne, unikaj meteorów, walcz ze złoczyńcami i spróbuj zostać najbogatszym pilotem w kosmosie.
W tę cyfrową wersję możesz zagrać z maksymalnie trzema innymi graczami, online albo dzieląc jedno urządzenie. Zaprojektowany specjalnie na potrzeby tej aplikacji system turowej budowy statków pozwala prowadzić rozgrywkę w trybie „podaj i graj”, a także w asynchronicznym trybie online. Możesz też rozegrać gry online w trybie czasu rzeczywistego zgodnie z tradycyjną metodą budowy statków: łapania, co popadnie, i jak najszybszego dołączania tego czegoś do kadłuba Twojej kosmicznej ciężarówki.
Pojedynczemu graczowi gra oferuje tuzin botów AI, a także specjalny tryb kampanii, dzięki któremu nowi gracze mogą nauczyć się zasad, a starzy wyjadacze stawią czoła nowym wyzwaniom. Nieliniowa fabuła zapewni wiele godzin lotów, podczas których poznasz plejadę barwnych postaci i zwiedzisz Galaktykę wzdłuż i wszerz.
Więc ruszaj czym prędzej na stację kosmiczną, złap najlepsze części i zbuduj piękny statek... najlepiej taki, który dotrze do celu. Do walki ze złoczyńcami przydadzą Ci się działa, generatory osłon uchronią Cię przed meteorami, silniki pozwolą wyprzedzić innych graczy, a całe mnóstwo ładowni zapewni miejsce dla towarów, które zbierzesz po drodze. To idealny moment na zostanie pilotem ciężarówki!

W grze znajdziesz:
- epicką kosmiczną kampanię napisaną przez Vlaadę,
- szybkie pojedynki online
- rozgrywkę online w trybach czasu rzeczywistego i asynchronicznym,
- grę wieloosobową na jednym tablecie za sprawą trybu „podaj i graj”,
- 12 botów AI do rozgrywek dla pojedynczego gracza,
- budowę w trybie czasu rzeczywistego lub trybie turowym,
- autopilota pozwalającego na szybsze loty,
- 81 osiągnięć,
- żadnych mikropłatności.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token