Furyman - The Dragon Warrior

Furyman - The Dragon Warrior

Dodano: 2017-01-05 22:52 : 2017-01-05

3
4

Furyman jest prosta grą zręcznościową, w której należy pokonać jak największą ilość przeciwników, rozmieszczonych na dwóch różnych planach. Każdy z przycisków odpowiada innej perspektywie. Pomyłka skutkuje utratą życia. Szybkie tempo pokonywania wrogów umożliwia osiągnięcie tymczasowego trybu furii, w którym gracz staje się nieśmiertelny. Każde 3 furie wzbogacają gracza o dodatkowe życie.

Tryb combo utrzymuje się adekwatnie do tempa, z jakim gracz likwiduje przeciwników. Jest on potrzebny do zwiększenia ilości pozostawianych przez wrogów mózgów i monet, które ułatwiają odblokowywanie dodatkowej zawartości gry.

Ogólny wynik gry, w połączeniu z combo wpływają na ilość zdobywanego doświadczenia, które decyduje o tym jak szybko bohater uzyska kolejny poziom.
Z każdym nowym poziomem gracz ma możliwość wziąć udział w egzaminach, które polegają na wykonaniu kilku następujących po sobie zadań, związanych z osiągnięciem określonego wyniku lub combo. Nagrodą za zdanie egzaminu jest nowy pas. Powtórzenie egzaminu w przypadku porażki, wiąże się z dodatkową zapłatą monetami.

-4 różnorodne poziomy
-8 zawodników do wyboru
-10 rodzajów przeciwników do pokonania
-egzaminy!

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token