Fright Heights

Fright Heights

Dodano: 2014-04-11 12:23 : 2014-04-11

2
4

Android O/S 2.3.3+

Rozmiar pliku:  : 30Mb APK
Fright Heights to gra logiczna utrzymana w klimacie humorystycznego horroru. Ciekawy podkład muzyczny.
Jak lubisz się bać lub lubisz kogoś straszyć to ta gra jest wymarzona dla ciebie.
Akcja gry osadzona została w nawiedzonym hotelu. Gracze stają po stronie duchów, które nie życzą sobie ludzkich gości. Naszym zadaniem jest więc przepędzenie śmiertelników. Niestety, są oni bardzo uparci, więc aby osiągnąć ten cel, lekki strach nie wystarczy - konieczne jest wywołanie u nich kompletnego przerażenia. Tylko wtedy możemy być pewni, że goście nigdy już nigdy nie wrócą do hotelu.

Podczas rozgrywki na ekranie obserwujemy pionowy przekrój budynku z widocznymi wnętrzami wszystkich pomieszczeń. Gracz otrzymuje moc przyzywania z zaświatów potworów, od zwykłych duchów, przez ghule, wampiry i wilkołaki aż po piekielne demony. Również sami śmiertelnicy dzielą się na kilka kategorii. Poza zwykłymi gośćmi zmierzymy się m.in. z egzorcystami.
Straszenie nie należy do łatwych zadań, gdyż nasza swoboda jest mocno ograniczona. Po lewej stronie ekranu widoczny jest ciąg, który informuje, kto następny pojawi się w hotelu – człowiek czy potwór. My możemy jedynie wskazywać, gdzie dana osoba lub istota wyląduje. Każde piętro posiada określoną liczbę punktów strachu, którą trzeba osiągnąć, aby przepędzić gości. Gdy to osiągniemy, kamera przechodzi o poziom wyżej. Misja kończy się sukcesem, gdy dojdziemy do dachu. Jeśli natomiast zapełnimy wszystkie widoczne na ekranie pomieszczenia, to mecz kończy się porażką.

Rozgrywkę wzbogacają moce specjalne w postaci talizmanów, pozwalających na tymczasowe zwiększenie poziomu strachu. Ponadto akty straszenia możemy łączyć w kombinacje terroru, zwiększając tym samym ich skuteczność i podbijając wynik punktowy. Wszystko to ukazano w atrakcyjnej kreskówkowej oprawie graficznej utrzymanej w mocno humorystycznej konwencji. Powoduje to, że gra, pomimo tematyki zaczerpniętej z gatunku horroru, nadaje się nawet dla najmłodszych graczy.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

  • 2014-04-11 22:07:28
    Autor:
    skowalski123

    Hej, czy macie jakieś propozycje na ciekawe układanki (trochę odbiegające od oklepanych standardów)? Ja proponuję to:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=puz3d.Cartoon1&hl

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token