Football Manager Handheld 2012

Dodano: 2012-04-12 20:13 : 2012-04-12

3
15

Football Manager Handheld 2012 to mobilny odpowiednik popularnej pecetowej serii firmy Sega, który pojawił się w App Store jeszcze pod koniec zeszłego roku. Teraz, po miesiącach oczekiwania na wersję na Androida, trafi ona wreszcie również do Google Play Store w tej samej, nieco wygórowanej cenie około 10 dolarów.

Produkcję cechuje poziom skomplikowania niemal dorównujący temu ze stacjonarnego pierwowzoru, oferuje też ona dużą ilość opcji i ustawień oraz licencjonowane drużyny. Tym, co zachwyci fanów serii, jest szereg zmian na lepsze i nowe pomysły. W FMH2012 znajdziemy świeżo zaktualizowane zawody i ligi (pojawiają się nawet te mniej popularne jak liga walijska) oraz udoskonalony interfejs. Nie zabraknie też możliwości pochwalenia się osiągnięciami na Facebooku, dzięki integracji tytułu z tą platformą.

Najbardziej interesująco wygląda jednak tryb wyzwań, w którym wykonuje się krótkie, ale niezwykle wymagające zadania. Jedna z takich misji obarczy nas chociażby drużyną, której gwiazdy są kontuzjowane. Gracz jako menedżer zmuszony jest mimo tych niedogodności zbudować skład, który poradzi sobie na zawodach. W najmniej optymistycznym ze scenariuszy nawet nasza pozycja menedżera będzie kwestionowana przez drużynę i przede wszystkim unikać będziemy... wyrzucenia z pracy.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token