FIFA 14 by EA SPORTS™

FIFA 14 by EA SPORTS™

Dodano: 2014-07-05 11:51 : 2014-07-05

53
219

Wymagania: Android O/S : 2.3.3+

Instrukcja dla wersji - FIFA 14 by EA SPORTS™ [FULL] v1.3.6
1. Odpal gre i zaloguj się do Gogle+
2. Kupno gry nie powiedzie się
3. Zamknij gre i odpal ponownie
4. Sprawdź zakup powinno byc gotowe
5. Jeśli nie dziala zresetuj Telefon

Dane OBB dajemy w Android OBB


Wszyscy doskonale wiedzieliśmy, że w tym roku na sklepowych półkach pojawi się "FIFA 14". Jedyne pytania dotyczyły tylko terminu premiery, docelowych platform (ze szczególnym uwzględnieniem konsol nowej generacji) oraz zakresu zmian w porównaniu do "trzynastki". Wieloletni cykl życia sztandarowej serii gier kanadyjskiego studia (tak, wzrok was nie myli, najlepsza wirtualna "piłka kopana" powstaje w Vancouver!) nauczył nas, że w co drugiej "FIFIE" (a dokładniej rzecz biorąc każdej parzystej) deweloperzy kładą nacisk na grę w obronie, lecąc do Niemiec spodziewałem się więc kilku kosmetycznych poprawek i krótkiego briefu, podsumowującego nadchodzące zmiany. Tymczasem okazało się, że programiści pracujący nad "FIFĄ 14" mają znacznie bardziej ambitne plany...

Podczas spotkania obejrzeliśmy ponad 50 krótkich filmów wideo. Część z nich pochodziła już z wczesnej, grywalnej wersji nowej "FIFY", inne stanowiły fragmenty prawdziwych meczów, jeszcze kolejne były jedynie prostymi egzemplifikacjami nadchodzących zmian. Bez względu na konwencję, dowiedzieliśmy się, że "FIFA 14" będzie zupełnie nową grą, której nawet maniacy obecnie panującej "trzynastki" będą musieli się uczyć. Ale przejdźmy do konkretów.

"FIFA 14" wprowadzi szereg dość rewolucyjnych rozwiązań we wszystkich aspektach rozgrywki - zarówno w grze ofensywnej jak i defensywnej, trybie Kariery i rozgrywkach sieciowych. Przede wszystkim deweloperzy postawili na realizm. W porównaniu do "FIFY 13", tempo akcji w "czternastce" nieco spadnie, sama rozgrywka nie straci jednak na płynności. Jak to osiągnąć? Oczywiście czyniąc piłkarzy mądrzejszymi! Znaczące podniesienie IQ "kopaczy" to jedna z fundamentalnych zmian, wpływająca na zachowanie wszystkich osób na boisku. Dzięki temu inaczej będzie wyglądało konstruowanie akcji - nasi partnerzy będą bowiem lepiej reagować podczas gry bez piłki i sygnalizować potencjalne warianty rozegrania piłki, podczas gdy obrońcy będą podchodzić wyżej i ustawiać się bliżej siebie. Zapomnijcie o wolnej przestrzeni pomiędzy formacjami i lukach pomiędzy naszymi rozgrywającymi a linią defensywną.

"FIFA 14" wprowadza dynamiczny pressing, podczas którego wszyscy przeciwnicy będą robić co w ich mocy, aby skrócić nam pole gry i jak najszybciej odebrać piłkę, pamiętając jednocześnie o zachowaniu dyscypliny i odpowiednim ustawieniu wszystkich formacji. Trudniej będzie konstruować efektowne kontrataki po wybiciu na uwolnienie - w większości wypadków będzie się ono kończyło stratą, zamiast, jak w "trzynastce", przekazaniem piłki bezpośrednio wysuniętemu napastnikowi. Warto też podkreślić, że przy wślizgu oraz wystawieniu nogi podczas próby odbioru, otrzymamy tak zwaną drugą szansę - desperacki wyrzut kończyny, a nawet całego ciała, dzięki czemu być może zatrzymamy szarżującego napastnika. Taki manewr ma jednak zwiększać ryzyko wystąpienia kontuzji. Rozsądnie asekurujący się i efektywni w odbiorze obrońcy z pewnością staną się zmorą wielu z nas, na szczęście napastnicy również nie zostali potraktowani po macoszemu.

Nowo wprowadzone rozwiązania w grze ofensywnej zapowiadają się oczywiście bardziej efektownie, jednak nie wpłyną one wyłącznie na doznania artystyczne. Nasi piłkarze będą inaczej biegać, inaczej rozgrywać, strzelać i dryblować. Zdecydowanie zmniejszy się promień skrętu podczas zmiany kierunku biegu z piłką, przynajmniej w przypadku zawodników, charakteryzujących się znakomitym wyszkoleniem technicznym. Utalentowani dryblerzy będą czarować specjalnym rodzajem biegu, wprowadzającym w błąd obrońców bez utraty szybkości, pojawi się opcja blokowania defensorów - w ten sposób stworzymy "tunel" dla wychodzącego na wolne pole zawodnika. Wzrośnie rola silnych, wysokich napastników, potrafiących grać tyłem do bramki, zastawić się, przytrzymać piłkę, wziąć obrońcę na plecy. Walka o posiadanie futbolówki zostanie wzbogacona o dwie opcje: odepchnięcie defensora dłonią, będzie to więc kontra dla łapania za koszulkę, doskonale znanego z "trzynastki" oraz ochrona piłki - przytrzymanie futbolówki w bezpiecznej odległości od przeciwnika - ma to być doskonałe narzędzie, służące do dyktowania tempa gry. Nie tracąc piłki (choć wiele oczywiście zależy od siły fizycznej przeciwnika), będziemy mogli przystanąć, poczekać na partnerów, wybrać nowe opcje rozegrania.

W "FIFIE 14" znajdziemy również tak zwany "checked run" - domenę silnych i jednocześnie szybkich napastników, którzy lubią dochodzące piłki i zazwyczaj zajmują miejsce na linii spalonego. "Checked run" to szybkie wyjście do futbolówki lecącej na dobieg z jednoczesnym przytrzymaniem w miejscu kryjącego nas obrońcy - częsty widok w meczach ligi angielskiej. Nie zapominajmy również o przyjęciu piłki (na przykład z dośrodkowania) na pełnej szybkości podczas biegu oraz płynnych zmianach kierunku biegu w czasie sprintu bez spowolnień. Jak widzicie, czekają nas ogromne zmiany podczas meczów... Tym bardziej, że lepiej oddano również prawa fizyki, przede wszystkim w odniesieniu do zachowania piłki. Nie będzie ona już toczyć się po linii prostej podczas jej prowadzenia, również warunki atmosferyczne i stan murawy będą bardziej wpływać na jakość podań i dryblingu. Do trików wystarczy jedynie prawa gałka pada - przycisk L2 na kontrolerze służyć będzie wyłącznie ochronie piłki. Szybkie naciśnięcie tego przycisku sprawi, że zaatakujemy przeciwnika ciałem, odpychając go od futbolówki.

Piłka będzie się dynamicznie kręcić podczas lotu, a trajektoria lotu ulegnie znaczącym zmianom - twórcom zależy na tym, aby padało zdecydowanie więcej pięknych i efektownych goli, dlatego też zostaną wprowadzone nowe rodzaje strzałów, uzależnione od siły, jaką włożymy w kopnięcie futbolówki. Pojawią się też nowe animacje, a zachowania piłkarzy podczas strzału będą zdecydowanie bardziej realistyczne - piłkarze sami też będą dobierać kąt strzału i crossowych podań na podstawie obserwacji zachowań bramkarza i obrońców. Część nowych animacji obejmie tak zwane nieprzygotowane strzały - instynktowne, często nieporadne próby zdobycia bramki, pojawiające się często w zamieszaniu podbramkowym, podczas chaosu po stałym fragmencie gry, odbiciu się piłki od nogi przypadkiem i tak dalej.

Jak widzimy, wszystkie opisywane wyżej zmiany zapowiadają się korzystnie, mając na celu zwiększeniu poziomu realizmu podczas gry. Twórcy podeszli do tematu poważnie i wprowadzili również nowe gierki treningowe, pojawiające się w "FIFIE 13" przed rozpoczęciem spotkania. Otrzymamy zatem wreszcie oczekiwanego "dziada" dla całej drużyny czy serię podań podczas biegu lub dryblingu. Znane z poprzedniej odsłony minigierki również zostaną odświeżone.

Tryb kariery doczeka się nowego HUB-a. Interfejs będzie bardziej przejrzysty, a wiadomości bardziej zróżnicowane i konkretne - twórcy chcą uniknąć irytującej sytuacji, podczas której do skrzynki mailowej naszego wirtualnego menedżera trafia masa spamu. Zmieni się również scouting - twórcy kładą większy nacisk na informacje opisowe i umiejętności piłkarzy, rezygnując z wielu statystyk przedstawionych liczbowo. Ponadto przez cały sezon będzie trwało przygotowanie do okna transferowego - pojawią się bardziej rozbudowane negocjacje oraz kontrakty przedwstępne.

Uff, sporo tego, trzeba przyznać, ale jeszcze nie wszystko. Jeden z producentów, z którymi miałem okazję rozmawiać w Kolonii - Nick Channon przyznał, że tryby kariery nie zmienią się zasadniczo, podobnie jak rozgrywki sieciowe. Na pewno pozostaną Sezony oraz tryb Fantasy Football i platforma EAS Football Club wraz z Wyzwaniami. Producentom zależy jednak, aby gracze przez cały dzień pozostawali w grze - również za pośrednictwem mobilnych aplikacji towarzyszących, dzięki którym będziemy rozmawiać z przyjaciółmi czy handlować kartami zawodników, przeglądać zmiany parametrów piłkarzy i śledzić aktualne wyniki meczów. "FIFA 14" ma być najlepszą wirtualną piłką nożną wszech czasów, choć zapewne za rok usłyszymy identyczną deklarację... Gra pojawi się w sklepach jesienią, w wersji na PC, Xboksa 360 i PS3 - to jedyne oficjalnie potwierdzone platformy, choć trudno sobie wyobrazić, aby dzieła EA Sports mogło zabraknąć na konsolach nowej generacji, handheldach i urządzeniach mobilnych wspierających systemy operacyjne iOS i Android.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2017-05-16 09:47:29
  Autor:
  minor1997

  Czemu jak ściągnę to pisze mi nie mogę otworzyć pliku ?

 • 2016-12-31 00:34:49
  Autor:
  mirullo3

  KURWA CZEMU PISZĘ ŻE NIE MAM NETA JAK MAM 4 KRESKI

 • 2016-11-13 21:16:19
  Autor:
  mstodolica2004gmailcom

  Czy to NAPRAWDĘ działa ??? Proszę o szybką odpowiedź.

 • 2016-09-17 18:18:00
  Autor:
  matixds99

  Witam! Mam pytanie czemu nie da się zalogować na Origin?

 • 2016-08-13 20:52:03
  Autor:
  mcseba65

  Witam mam pytanie czemu mi kick-off nie działa ?

 • 2016-07-18 12:31:18
  Autor:
  mstodolica18gmailcom

  Co zrobić aby odblokować wszystkie tryby!!!

 • 2016-07-18 11:27:38
  Autor:
  mstodolica18gmailcom

  Kiedy przerzucam plik Obb do android

 • 2016-06-28 10:03:06
  Autor:
  kszyhu16

  Jako, że nie ma tu wersji v1.2.8, która faktycznie była pełna, można ją pobrać z Piratebay.se, tam jest za darmo jeszcze z modem :)

 • 2016-06-20 19:58:09
  Autor:
  kuba52535

  Nie dziala najnowsza wersja próbowałem z google play i bez resetowalem tableta i nic

 • 2016-06-18 21:29:15
  Autor:
  kuba52535

  Administratorzy mozecie dodac wersje która odblokowuje inne opcje gry ??? Prosze

 • 2016-06-15 22:09:58
  Autor:
  kuba52535

  pomocy co mam zrobic prosze o pomoc jak odblokowac inne opcej gry???

 • 2016-06-15 15:39:10
  Autor:
  kuba52535

  co mam zrobic zeby odlbokiwac inne mody gry prosze o pomoc

 • 2016-03-21 19:46:34
  Autor:
  artian44

  Witam. Podczas pobierania wyskakuje "download failed because you may not have purchased this app" pomoze ktos??

 • 2015-08-18 13:27:03
  Autor:
  teodor69

  Witam wszystkich !
  po wielu probach pobrania gry udalo sie tylko z wersja 1.2.8. Wersja z androidpolska.pl (1.3.6) nie odblokowala mi wszystkich trybow gry. Probowalem rowniez z wersja 1.3.2, ktora poleca wiele osob w komentarzach i rowniez sie nie udalo. Na starym telefonie mialem jeszcze wersje 1.2.8 pobraną z androidpolska , ktora faktycznie odblokowala wszystkie tryby. Niestety tej wersji juz tutaj nie ma :(
  Znalazlem jednak stronke, z ktorej pobierzecie wersje 1.2.8 http://topsapk.blogspot.com/2013/09/download-fifa-14-fifa-14-by-ea-sports.html
  pobieracie 2 pliki : pierwszy to APK , a drugi obb. Po pobraniu instalujecie APK , ale nie otwieracie go. Najpierw nalezy wypakowac plik obb i wkleic go do Android/obb. Aby wypakowac obb wpisujecie haslo: www.androidkade.com
  potem wklejacie plik obb tam gdzie trzeba i gotowe ! Uruchamiacie aplikacje i odblokowujecie tryby klikajac CHECK FOR EXISTING PURCHASE . Powodzenia ! :)

 • 2015-08-07 14:59:39
  Autor:
  pafikos

  Pobierzcie z modsapk jeżeli chcecie odblokowac

 • 2015-06-22 19:08:49
  Autor:
  mati3457744

  Xd

 • 2015-06-16 14:56:28
  Autor:
  jarek104

  Jak zainstalować plik rar

 • 2015-05-13 14:48:24
  Autor:
  anonyok284pl

  Robię to co w instrukcji i nic. Nie możecie udostępnić jakiś save'ów do FIFA 14 z odblokowanym trybem menag. kick off, turnieju itp? Nawet żeby był to jakiś użytkownik sprawdzony, które owe savy posiada. Pozdrawiam i mam nadzieję że rozpatrzycie mój problem.
  anonyok284pl

 • 2015-05-01 07:34:51
  Autor:
  sork

  Ej ta fifa działa

 • 2015-04-19 21:20:32
  Autor:
  franekoz

  Ciągle mam problem z błedem odnnoszącym się do kupna aplikacji, przy pobieraniu plików gry. Mam Lg f70 a więc nie mogę wrzucić obb do pamięci wewnętrznej, z powodu zbyt małej pamięci. Programy typu Gl to SD lub inne, a także moduły xposed również. Ma ktoś jakiś pomysł jeszcze odnośnie gry ?? Zaznaczam, że z innymi grami nie ma problemu z obb

 • 2015-02-17 12:26:09
  Autor:
  rico_pl

  Bardzo fajnie działa ,dzieki za wrzucenie :D

 • 2015-02-14 15:58:49
  Autor:
  dzejz

  chciałem wrócić znów do fify 14 po przesiadce z 15 a tu nie da się odblokować i pisze, że nie jestem zalogowany go GP. Jak kur... jestem wtf ?

 • 2015-01-14 13:31:43
  Autor:
  czaro23

  Jak chce kupic tryb kariery to wyskakuje mi błąd urzytkownik nie jest uprawniony do zakupy w aplikacji co zrobic zeby odblokowac?

 • 2015-01-05 12:15:13
  Autor:
  pawel6166

  Gdzie jest ta aplikacja bo jej nie widzę
  APK -FIFA 14 by EA SPORTS™ v1.2.8 Mod [odblokowane wszy stkie tryby + 500 mln].apk


  Dzięki za pomoc :

 • 2015-01-05 12:15:05
  Autor:
  pawel6166

  Gdzie jest ta aplikacja bo jej nie widzę
  APK -FIFA 14 by EA SPORTS™ v1.2.8 Mod [odblokowane wszy stkie tryby + 500 mln].apk


  Dzięki za pomoc :)

 • 2014-10-31 09:25:48
  Autor:
  niger1421

  Powiem tyle że mi zadziałało po kilku próbach.
  Potem zrobiłem sobie backup i już miałem instalke full :D
  Jeśli wyłączycie tel i wł. i zaczniecie grać to przy wł. grze potrzebny jest net.
  Inaczej gra sie zatnie jak jest prezentacja EA.
  Teraz w FIFE 14 nie gram bo gameplay mnie przeraża!!!!
  Jak jeszcze bieganie, chodzenie, podania ujdą to strzały tragiczne.
  Zero realizmu i przyjemności w graniu w Football.
  FIFA 15 o 1% lepsza. Minimalne odczucie chyba poprawionego gameplay ale prawie tak smo jak 14.
  I co najbardziej mnie zniechęciło to Ultimate Team. Nie można zagać sobie pojedyńczych meczy, league itd.
  Zamiast UT Manager mógłby być.

  Wg mnie:
  ZALETY
  - różnorodność lig.
  - dobra grafika
  - prawie wszystkie licencje po za Serie B i paroma pojedyńczymi zespołami.
  - fajna muzyczka
  WADY
  - murawy jak z anime
  - fatalny gameplay
  - nie potrzene Div2 itp. jeśli chodzi o stadiony.
  - np. Legia ma licencje na stroje ale ich bramkarz już nie. Powtarza się to u innych drużyn również.
  - za mało reprezentacji i połowa bez licencji.
  - brak pucharu w stylu LM. Nie musi być licencja. Tylko żeby system rozgrywek był taki.

 • 2014-10-27 21:39:20
  Autor:
  norespect

  Tylko sposob bartka122125 zadzialal w moim przypadku czekamy na fife 15

 • 2014-10-27 10:00:02
  Autor:
  korn159

  A dlaczego wyrzuca po intro do pulpitu

 • 2014-10-25 16:37:37
  Autor:
  rochan

  JAK TO KURWA ZAINSTALOWAC

 • 2014-10-14 23:02:12
  Autor:
  misiorpies

  W sklepie play pisało ze moja xperia l jest nie zgodna z tą grą a pobieram z innej strony i wszystko działa a gra jest super

 • 2014-10-13 20:29:52
  Autor:
  bartek122125

  W fifie 14 można już zaktualizować najnowsze transfery? (Lewandowski - Bayern, itd)??

 • 2014-10-09 15:21:31
  Autor:
  qbaqandroid

  Żaden ze wskazanych pomysłów nie działa!
  Kombinowałem już na 10 sposobów pomysły z tej i wielu innych stron - i nic!

  Nie wiem jakim cudem wy to robicie?!
  W ogóle najlepszy tekst "zainstaluj apk" - no ok, instaluję, przerzucam te zasrane pliki tak jak piszą wielkie głowy, uruchamiam "po raz pierwszy" grę i ... wyskakuje informacja, że należy pobrać 1300MB plików z serwera etc.

  Czy znajdzie się taki as, który RZECZOWO krok po kroku wyjaśni jak prawidłowo postąpić, żeby w końcu odblokować grę?
  Fajnie by było jakby od razu podrzucił WSZYSTKIE niezbędne pliki.

  Rozwala mnie jak pajac pisze, zrób to i to, zassaj sobie taki plik skądś tam i podmień na plik na taki inny stamtąd.

  Mój telefon to Galaxy S3, a walczę z aplikacją 1.3.6.

  Niech ktoś normalny pomoże, nie jakiś nerd.

 • 2014-09-16 13:21:21
  Autor:
  dzejz

  heh poszlo wreszcie i dziala bez problemów kilka razy naciskałem pod unlock all existing cos tam i poszlo za ktoryms razem takze 1.3.6 dziala

 • 2014-09-15 20:47:46
  Autor:
  dzejz

  aja spr wersję 1.3.6 i wyskoczyło że niby odblokowane a dalej jest kłódka i nie mogę grać a wersje 1.2.8 teraz mi zamyka non stop

 • 2014-09-13 22:08:26
  Autor:
  junoxx

  Wie ktoś jak dodać sobie pieniędzy w ultimate team? ??,

 • 2014-09-11 11:00:32
  Autor:
  kraluk8a

  Witam kto mi napisze instrukcje jak odblokowac fife 14 zeby grac w menadzer :(

 • 2014-09-07 15:54:30
  Autor:
  arkin1701

  Witajcie,
  w styczniu na starym telefonie dzieki tej stronie odblokowałem tryby w fifie.
  Ściągnąłem stąd plik który sie nazywa fifa 1.2.8 fill apk czy jakoś tak i drugi plik fifa 1.2.8 MOD [odblokowane tryby]
  Gdy zainstalowałem ten 1 plik to gra zaczęła mi się ściągać, potem zastapilem ją modem a następnie znów 1 plikiem i działało.

  Od niedawna mam nowy tel.
  Teraz nie mogę znaleźć tych plików na tej stronie.
  Znalazłem na innych, ale gdy instaluje 1 plik (v 1.2.8) to pozniej nie pobiera sę tylko wyskakuje napis : "download failed because you may not have purchased this app" i nie pobiera się. Co mam zrobić?

  Proszę o pomoc.
  Chciałbym znów pograć w odblokowane tryby

 • 2014-09-02 00:15:07
  Autor:
  pc_king

  Polecam instalacje z tego fifa 14 1.3.2 [apk+data][unlocked][mafiasss][alrg - wszystko smiga

 • 2014-08-29 17:21:38
  Autor:
  dooominooo

  Wrzuci ktoś tutaj wersje 1.2,8 ? PILNE ;)

 • 2014-08-25 10:54:45
  Autor:
  tomula

  Czy odblokować to ktoś na nexusie 7 II? Próbowałem wszystkiego.

 • 2014-08-21 21:23:41
  Autor:
  junoxx

  Jest!!! Mam ściągnalem wersje z chomikuj fifa 14 1.3.2 [apk+data][unlocked][mafiasss][alrg ] nie musiałem nic przenosić żadnych plików obb tylko pobrałem z chomikuj to ważyło 13 MB pobrałem na telefonie odpaliłem i działa!!! Sam się zdziwiłem ale wreszcie się udało b • 2014-08-21 17:07:50
  Autor:
  junoxx

  Ktoś może pomóc to zainstalować? Jakaś dokładna instrukcje bo nie działa mi

 • 2014-08-19 13:05:45
  Autor:
  mcrozner1000x

  Na tablecie Dell Venue 8 wersja 1.3.6 wgl. Nie chce się odblokować

 • 2014-08-17 17:26:48
  Autor:
  qpa55

  A jak po zainstalowaniu apk i wrzuceniu folderu do OBB wlaczycie fifke online i dalej macie wszystko platne i nic nie jest odblokowane to zrobcie tak:
  1) znajdzcie fife w store play
  2) kliknijcie otworz
  3)Dalej PlayTab i wybierzcie Kick off of Tournament (nie klikajcie Unlock All)!!!
  4) Check for existing purchase
  5) I juz macie odblokowane a po uruchomieniu gry w opcjach sciagnijcie normalnie z serwera Komentarz w j.angielskim lub jak kto woli w innym, nie ma PL.

 • 2014-08-17 16:31:41
  Autor:
  pajabol

  Ja zrobiłem to tak i działa:
  1. Ściągnąć grę z http://www73.zippyshare.com/v/27632861/file.html
  2. Wejść w apkę i poczekać aż się tam wszystko pobierze
  3. Wyjść z apki
  4. Przenieść apkę do android/obb
  5. Wejść w apkę, kliknąć instaluj aktualizację
  6. Kliknąć check for existing purchase pod kick.off
  7. Mnie wszystko działa

 • 2014-08-17 14:46:09
  Autor:
  qpa55

  https://www.youtube.com/watch?v=-V5wPxH1-hA

  Bedziesz wszystko wiedzial, inaczej sienie da chyba ze zwolniszmiejsce w telefonie.

 • 2014-08-15 12:22:44
  Autor:
  daniel115

  Jak zainstalować fife 14 na LG l70 mam 1gb wolnej pamięci dlatego proszę o pomoc

 • 2014-08-03 20:55:30
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  fifa 15 oficjalnie wyjdzie pewnie pod koniec tego roku, więc jeśli się pojawi na pewno jak najszybciej pojawi się na naszej stronie.

 • 2014-08-03 14:38:24
  Autor:
  karolo123

  do woldim pilne kiedy wejdze fifa 15 na ta strona

 • 2014-08-03 14:35:02
  Autor:
  karolo123

  ta fifa jest THE BEST

 • 2014-08-02 23:03:21
  Autor:
  tomula

  !!!!Pomocy!!!! Mecze się z tym od dłuższego czasu i nic. Mam Nexusa 7 2013.

 • 2014-07-21 20:24:43
  Autor:
  dimm18g

  nie pobierac bo to nie jest full tylko fake. nie da sie grac zwyklych meczow i nie da sie odblokowac przynajmniej na moim s3 lte

 • 2014-07-16 17:12:16
  Autor:
  mytabe

  Nie działa pełna wersja

 • 2014-07-16 15:33:25
  Autor:
  voo

  Proszę podajcie jak odblokować krok po kroku wersje 1.3.6 po nie daję już rady, a męczę się 2 dzień. Samsung gs4

 • 2014-07-16 15:32:50
  Autor:
  voo

  Proszę podajcie jak odblokować wersje 1.3.6 po nie daję rady, a męczę się już 2 dzień. Samsung gs4

 • 2014-07-15 16:06:20
  Autor:
  dialon

  Można na tej wersji grać w Ultimate Team przez internet z innymi graczami?

 • 2014-07-15 11:16:45
  Autor:
  hulo123

  Jak włącza mi sie mecz lub fut to pisze "niestety aplikacja FIFA 14 zostala zatrzymana"
  Wersja 1.3.6 pobrane z androidpolska, SGS2. POMOCY!

 • 2014-07-09 22:56:42
  Autor:
  adam25336

  Na moim SGS III wersja 1.3.6 nie jest odblokowana po kilkunastu probach...; (

 • 2014-07-07 10:36:01
  Autor:
  redbull90

  dokładnie.sposob nie działa

 • 2014-07-06 20:55:28
  Autor:
  gwizdek92

  Administracja , nie działa ten wasz napisany sposób na instalacje ...

 • 2014-07-01 10:37:02
  Autor:
  maniek12431

  moze ktos wytlumaczyc jak.zalofowac sie do gogle plus w czasie uruchamiania gry . bo odpalem bez tego punktu i jak klikam play> tryb manegera> check your puchuarse. to wyskakuje your puchurse not be complite

 • 2014-06-25 23:51:59
  Autor:
  danielo102

  Witam
  Czy może ktoś napisać dokładniejszą instrukcję instalacji fify 1.3.6full.apk lub filmik :) nie mogę zainstalować na xperia Z
  Pozdrawiam i proszę o pomoc

 • 2014-06-25 19:41:44
  Autor:
  guziec0

  Witam
  Mam problem z fifa 14 na androidzie.
  Pobralem gre i odpowiedni folder wrzucilem do folderu obb. uruchomilem gre.pojawil sie startowy obraz z messim i obrazl znika. slychac muzykecz menu . jak klikalem na ekran to bylo slychac dzwiek wybierania ale obrazu nie mam. co robic?

 • 2014-06-24 20:58:48
  Autor:
  gorol1992

  na chomikuj go masz lecz mi to bynajmniej i tak nie pomoglo

 • 2014-06-24 16:58:32
  Autor:
  bartek98j

  kasper53 mógłbyś napisać konkretnie skąd ściągnąłes ten plik FiFA 14 1.3.2 [APK+DATA][UNLOCKED][MafiaSSS][ALRG albo chociaż napisz ile ważył

 • 2014-06-14 17:24:10
  Autor:
  redbull90

  czy ta gra moze byc przeniesiona z plikami OBB na SD potem ????

 • 2014-06-13 17:39:52
  Autor:
  gorol1992

  kurdee jak instaluje te 1.3.2 i odpalam to mi tam jakis problem z id wyskakuje i zscina sie czarny ekran wiec pierw zainstalowalem 1.2.8 i na to reinstalowalem 1.3.2 i pozniej wedlug twojej instrukcji i nie odblokowalo sie ;/ kur nie ma jakiegos cracka?

 • 2014-06-13 17:28:26
  Autor:
  bartek122125

  to zagraj karne :)

 • 2014-06-12 19:26:47
  Autor:
  gorol1992

  hmmm tylko jaki mecz zagrac jak wszystko poblokowane...

 • 2014-06-10 16:22:42
  Autor:
  bartek122125

  ODBLOKOWAŁEM :D

  Udało się ! :D

  1. Pobierz ta wersje gry FiFA 14 1.3.2 [APK+DATA][UNLOCKED][MafiaSSS][ALRG] ... osobiście nie pamietam skąd ściągałem, ale napewno znajdziecie :)
  2. Po ściągnięciu instalujecie APKe a pliki MUSICIE wkleić do folderu Android/OBB ALE DO PAMIĘCI TELEFONU. NIE NA KARTĘ !!!
  3.Po instalacji i wklejeniu odpalcie grę z włączonym WiFi po drodze NIGDZIE się nie logować. Zagrajcie chwile jeden mecz.
  4. Nastepnie przejdzie do trybu gdzie trzeba odblokować tryby. Naciśnijcie napis poniżej UNLOCK ALL.
  5. Kopiujecie Android/DATA "com.ea.game.fifa14_row" i wklejacie byle gdzie. ( Ważne żeby mieć potem dostęp do tego)
  6. Usuwamy grę.
  7. Ściągamy z Android Polska wersję 1.3.6 (APKa + OBB)
  8. OBB wgrywamy na Android/OBB, instalujemy apke.
  9. Wcześniejszy skopiowany plik "com.ea.game.fifa14_row" (PATRZ PUNKT 5! ) wgrywacie do Android/DATA.
  10. Odpalacie grę.
  11. Odblokujcie.
  12. GRAJCIE :D

 • 2014-06-09 00:31:27
  Autor:
  gorol1992

  kurde na serio lipa caly dzien mecze i nie moge odblokowac nawet te 20 zl chcialem juz zaplacic ale sie nie da bo karty nie mam... ;/

 • 2014-06-02 17:47:27
  Autor:
  norbi3321

  bartek122125
  Z pewnością się z tobą zgadzam !

 • 2014-05-30 21:05:50
  Zespół Androidpolska.pl
  kunk_fuj_panda

  Na razie do jedyna wersja jaką mamy.

 • 2014-05-30 20:49:12
  Autor:
  wiewior33

  Witam. Pobralem wszystko jak należy. Skopiowalem jak trzeba Ale nie mogę w dalszym ciągu odblokować:( co może być przyczyną?

 • 2014-05-30 19:30:51
  Autor:
  bartek122125

  No widzę że administracja ma to gdzieś czy działa czy nie :)

 • 2014-05-29 12:46:08
  Autor:
  norbi3321

  Nadal proszę o pomoc w uaktualnieniu Fify 1.3.6 na full wersje.

 • 2014-05-28 19:14:35
  Autor:
  dirkuu

  Strzelam, że po instalacji tej wersji gry nie będę mógł grać i kupować od innych graczy w trybie "ultimate team"? W wersji oficjalnej z google play działa mi ten tryb po pierwszym uruchomieniu aplikacji do momentu jej wyłączenia.

  Później pojawia się komunikat "We are sorry but there has been an error connecting to FIFA 13 Ultimate Team. You will be returned to the FIFA 14 Main Menu".

 • 2014-05-28 18:15:37
  Autor:
  kasper53

  do wilczek: nie wiem czy bedzie bo wersji 1.3.6 nie instalowalem na ta wersje. Moze z czasem sproboje :) ... Chyba ze Ty bedziesz pierwszy i dasz znac w komentarzach czy poszlo :)

 • 2014-05-28 17:12:42
  Autor:
  wileczek

  Podales do wersji 1.3.2 a czy z wersją 1.3.6 będzie działać?

 • 2014-05-28 17:04:30
  Autor:
  kasper53

  To tak jak obiecalem podaje instrukcje jak odpalilem gre odblokowana na Galaxy S3. A wiec musicie pobrac ta wersje gry FiFA 14 1.3.2 [APK+DATA][UNLOCKED][MafiaSSS][ALRG] ... Osobiscie nie pamietam skad sciagalem ale napewno znajdziecie :) Po sciagnieciu instalujecie APKe a pliki MUSICIE wkleic do folderu Android/OBB ALE DO PAMIECI TELEFONU NIE NA KARTE. Po instalacji i wklejeniu odpalcie gre z wlaczonym WiFi po drodze NIGDZIE sie nie logowac. Zagrajcie chwile jeden mecz i wylaczcie gre i ja uruchomcie ponownie znowu BEZ LOGOWANIA. Nastepnie przejdzie do trybu gdzie trzeba odblokowac tryby. Nacisnijcie napis ponizej UNLOCK ALL i cieszcie sie pelna wersja gry :-) ... Gra dziala u mnie zarowno z wlaczonym jak i wylaczonym internetem. Mowie odrazu ze zdaza sie ze gra sie w czasie uruchomiania wywali do pulpitu ale jest to sporadyczna sprawa i po ponownym wlaczeniu gra odpala normalnie. Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglem :)

 • 2014-05-28 12:57:18
  Autor:
  miraz

  poprosze o wrzucenie PLIKI NA KARTE dla wersji 1.2.8 na inny host, pobieranie tej wielkosci pliku z http://apkhosting.pl/ to katastrofa (predkosc zawsze kolo 100kB/s)

 • 2014-05-28 07:22:58
  Autor:
  wikamika

  Czy to jest płatne?

 • 2014-05-27 22:02:41
  Autor:
  kasper53

  A mi po wielu męczarniach gierka śmiga wkońcu że aż miło :-) ... Jutro napisze jak i skąd ściągałem bo niestety z tego serwisu za nic nie wychodziło, a z innego źródła poszła za pierwszym razem ... Ale i tak androidpolska żądzi :-)

 • 2014-05-27 14:58:12
  Autor:
  norbi3321

  Pomoże nam ktoś plis. Chciałbym zagrać w full wersje plis pomóż kunk_fuj_panda.

 • 2014-05-27 14:46:29
  Autor:
  bartek122125

  @junoxx
  @noebi3321
  Mnie to samo :C

  Czy jest ktoś w stanie to dobrze wytłumaczyć ?

 • 2014-05-27 13:27:53
  Autor:
  junoxx

  Nwm czemu ale jak pobieram ten plik obb z fify 1.2.8 to pobiera mi i potem wyskakuje błąd 'pobieranie nie powiodło się " ktoś wie czemu?

 • 2014-05-27 09:24:34
  Autor:
  norbi3321

  Jak pliki z 1.2.8 mam wrzucone do folderu Android/data/obb nie działa przy uruchomieniu wersji 1.3.6 pobiera sb pliki obb. Nadal proszę o pomoc

 • 2014-05-27 07:03:40
  Autor:
  bartek122125

  @krzys121
  Jestes w stanie pomóc w zainstalowaniu tego krok po kroku na gg ? :)

 • 2014-05-26 19:48:26
  Autor:
  junoxx

  A jak zrobić z ta wersja 1.2.8 i jak potem to zrobić z 1.3.6?

 • 2014-05-26 19:02:10
  Zespół Androidpolska.pl
  kunk_fuj_panda

  Przywróciłem wersje 1.2.8 dla tych co jej nie mają

 • 2014-05-26 15:24:11
  Autor:
  bartek122125

  Ma ktoś apke i SD Fifa 14 1.2.8 ? :)

 • 2014-05-26 08:12:01
  Autor:
  norbi3321

  Proszę o pomoc bo nie kumam jak zrobić full wersje

 • 2014-05-25 22:17:22
  Autor:
  krzys121

  Dziękuję za szybkie wrzucenie nowej wersji :) (Macie ode mnie klika w reklamę ;) )
  Po aktualizacji po za trybem MŚ w Brazylii ulepszono właściwie wszystko, w tym wyszukiwanie zawodników. Ponadto posiadacze telefonów Samsung otrzymują 3 paczki w FUT i są bonusy za np. wygranie meczu z GALAXY Team.
  Jak ja zainstalowałem:
  1. Z starej wersji FIFY (pobranej z tej strony) - 1.2.8., którą miałem odblokowaną skopiowałem folder Android>Data>com.ea.game.fifa14_row na kartę pamięci.
  2. Odinstalowałem aplikację
  3. Zainstalowałem plik apk z androidpolska
  4. Przeniosłem folder z plikami obb z androidpolska do folderu Android>Obb
  5. W Android>Data usunąłem folder "com.ea.game.fifa14_row" i wrzuciłem skopiowany (patrz:punkt 1) folder o tej samej nazwie - "com.ea.game.fifa14_row"
  6. W karcie "tab" odblokowałem klikając w "Check for existing purchase"
  7. DziaUa :)
  Mam nadzieję, że pomogłem ;)

 • 2014-05-25 20:32:24
  Zespół Androidpolska.pl
  kunk_fuj_panda

  Znalazłem taką instrukcję.
  1.Pobierz wersje 1.3.2 full.
  2.Uruchomioną,odblokuj poprzez purchase pograj chwil kilka.
  3.Zabezpiecz folder w android data(tam są pliki odblokowujące gre+komentator sport.) przenosząc go najlepiej luzem w pamięć wewn.lub zewn.
  4.Usuń gre łącznie z plikami obb.
  5.Pobierz najnowszą oficjalną wersje z google play lub z kąd kolwiek.
  6.Zanim uruchomisz wersje 1.3.6 przenieś do android/data pliki z wersji 1.3.2 które na początku zabezpieczyłeś przed wykasowaniem i spokojnie na oficjalnej apce bez kombinacji i graj

 • 2014-05-25 20:30:13
  Zespół Androidpolska.pl
  kunk_fuj_panda

  A dane OBB są w android/data ? można przenieś pliki obb z poprzedniej.

 • 2014-05-25 20:22:28
  Autor:
  mrok122

  Tak jak większości mi też nie działa wersja 1.3.6 HELP ME

 • 2014-05-25 18:33:32
  Autor:
  kostek12

  A jest może spolszczenie? Ja nie znam angielskiego, a bez tego nie da się grać. Pomocy.

 • 2014-05-25 18:00:04
  Autor:
  macioxd123

  Witam ja zrobilem tak jak w opisie i mi pisze przy zakupie Your purchased not be completed.
  Pomocy ;D

 • 2014-05-25 12:54:11
  Autor:
  lolek009

  Czy mogę pliki SD wrzucać na zewnętrzną kartę pamięci ? Jeśli tak to jak i gdzie. Dziękuje za odpowiedź

 • 2014-05-25 12:38:05
  Autor:
  norbi3321

  Nie darady odblokować pełnej wersji "your purchase could not be completed " proszę o pomoc !

 • 2014-05-25 10:23:18
  Autor:
  junoxx

  Dla mnie nie działa jak wchodzę w ultimate team to pisze ze nie może połączyć a jak chce go odblokować to "your purchase could not be completed "

 • 2014-05-24 20:24:30
  Autor:
  perfecta

  Czy gry z androidpolska są sprawdzane pod względem bezpieczeństwa ?

 • 2014-05-24 19:15:49
  Autor:
  nieidealny

  Polecam kupić tą grę za £2 (10zł) w sklepie bo gra jest świetna

 • 2014-05-24 18:26:08
  Autor:
  bartek122125

  Mnie również nie udało się odblokować
  Robiłem to co na instrukcji.

 • 2014-05-24 17:01:09
  Autor:
  wielkakupa2201

  Nie działa (you purchased could not be complied) na note 3, Android 4.4 (CM 11 Snapshot M6). Wyjaśni ktoś krok po kroku, jak to zrobić?

 • 2014-05-24 13:13:13
  Zespół Androidpolska.pl
  kunk_fuj_panda

  Dodano wersje 1.3.6

 • 2014-05-23 18:52:37
  Autor:
  bartek122125

  To jak panowie będzie ta najnowsza werjsa?

 • 2014-05-22 21:47:50
  Autor:
  bartek122125

  Popieram krzys121.
  Czekam na wersje 1.3.6 :)

 • 2014-05-22 17:14:23
  Autor:
  krzys121

  Mógłby ktoś wrzucić najnowszą wersję (1.3.6.) apk i obb? Błagam :) Bo dodano do niej Mistrzostwa Świata w Brazylii.

 • 2014-05-19 13:31:52
  Autor:
  lj166

  Mam pytanie, proszę o odpowiedź gdyż nie chce mi się przeglądać całej listy komentarzy :P. Ściągnąłem wersję 1.2.8 tą najstarszą z modem na wszystko i kaskę :D I pytanie moje brzmi: czy pliki Obb mogę zgrać na kartę pamięci? Czy muszę na pamięć telefonu? Będzie czytać z karty ?

 • 2014-05-14 17:17:26
  Autor:
  kierowcabombowca

  wszystko jasne, wszystkie problemy rozwiązane. aby zagrać w FIFkę14 musicie pobrać w pierwszej kolejności wersję "v1.2.8 [FULL].apk" jest to podstawa! później możecie sobie nakładać nowsze wersje gry (1.3.0 itd) choć nie musicie. Ważne też aby folder "com.ea.game.fifa14_row" przenieść do folderu /Android/obb/ ale nie na karcie pamięci lecz naszym smartfonku.

 • 2014-05-14 15:27:41
  Autor:
  kierowcabombowca

  słuchajcie, wszystko działa na wersji 1.2.8. tylko pliki OBB (900MB) wrzucamy na pamięć wewnętrzną naszego smartka a nie kartę pamięci. zaraz zobaczę czy ta wersja 1.3.2 działa i napiszę Wam.

 • 2014-05-05 21:58:57
  Autor:
  tolus19977

  Witam. Mam pytanie i prośbę o pomoc chodzi o to iż posiadam Samsung Galaxy Core chodzą mi na nim spokojnie gry typu MC4 bez lagow i spowolnien a fifa mi spowolnia tzn wolne ruchy zawodników. Proszę o pomoc.

 • 2014-05-02 19:45:38
  Autor:
  prz3mus

  posiadam telefon SG S3 z softem androit 4.3 Jelly bean, Prosze o pomoc AndroidPolska badz kogos naprawde zorientowanego w temacie..

 • 2014-05-02 19:38:06
  Autor:
  prz3mus

  zainstalowalem wersje 1.3.2, sciagnalem plik 1.3 GB, mam na karcie sd w katalogu android/obb caly katalog fifa z plikiem sciagnietym, wlaczam gre, i wyswietla mi sie 1 komunikat 'the application is incorrectly configured. Check that the package name and signing cerfificate march the client ID created in Developer Console. Also, if the apllication is not yet published, check that the account you are trying to sing in with is listed as a tester accoun. See logs for more information.' Potwierdze OK, dam zakladke PLAY, potem wejde w KICK OFF i gdy nacisne 'Check for existing purchase' wyskakuje komunikat 'Your purchase could not be completed.' Co mam zrobic w tym przypadku?? Przeinstalowanie plikami starszymi sie nie da, a gdy instalowalem starsze pliki przy kazdej probie wlaczenia gry, probowalo na nowo pobrac plik 1.3 GB. Ktoś w końcu pomoże z tym problemem? Bo kazdy opisuje stara metode gdzie przy niektorych telefonach niestety ona nie dziala.... Prosze o zdecydowana pomoc. Z gory serdecznie dziekuje !

 • 2014-04-23 20:29:28
  Autor:
  jawor86

  Jak przybliżyć kamerę na sterowaniu touch podczas meczu???

 • 2014-04-21 15:28:36
  Autor:
  filip151211

  Ja włanczam gre daje contetnig for exsceting wyłanczam zamieniam i i tak jest kłotka prosze androidpolska odpowiedz mi na pytanie mam lg l7 ii

 • 2014-04-19 10:59:06
  Autor:
  mistycznykot

  Check co ? Masz blad przy probie logowania z google ?

 • 2014-04-13 17:27:42
  Autor:
  kokosko2

  Witam mam bardzo poważny Problem. Robiłem wszystko według instrukcji ale nadal mi nie chce odblokawać żadnego trybu :(. Pobrałem pliki SD DATA. Rozpakowałem w rarze folder com.ea.game.fifa14_row wrzuciłem do Android/obb Zainstalowałem wpierw wesje fifa14 1.2.8 full (odblkowane wszystko i 500mln) odpalilem gre normalnie wszystko weszło chciałęm odblokować tryby Unlock all i check coś tam i wyskoczyły mi komunikaty Store not available Error connecting the store. Please make sure ypu have installed the Google Play application you are logged in to a Google account and your network connection is available. A gdy wziąłem Unlock All wyskoczyło mi. Błąd Ta wersja aplikacji nie jest skonfigurowana do rozliczeń prze GOogle Play. WIęcej informacji znajdziesz w centrum Pomocy. Tak mi wyskakuje przy wersji 1.2.8 (full unlock i 500mln) oraz przy 1.2.8 full bez modow. CO mam robic? Mam Sony Xperia M android 4.3 Jelly Bean

 • 2014-04-13 16:26:53
  Autor:
  jawor86

  Co z komentarzem? Czy można go pobrać z poziomu gry?

 • 2014-04-13 10:35:08
  Autor:
  mlodyqlimax

  Galaxy tab 3 7'' działa z instrukcją nobody4321 xD

 • 2014-04-10 17:04:49
  Autor:
  theprzemo09

  Super działa !!!!

  Na LG L5 II TRZEBA ZGRAĆ PLIKI NA PAMIĘĆ WEWNĘTRZNĄ

 • 2014-03-31 19:26:05
  Autor:
  revi123

  Jak próbuje aktywowac pełną wersję pisze u purchase not be complet proszę o pomoc

 • 2014-03-29 08:14:38
  Autor:
  szecz

  A mi wyskakuje takie coś: "download failed because the resources could not be found" co mam zrobic?

 • 2014-03-24 21:18:52
  Autor:
  szymon991

  PISZE MI your puchas could not be completed

 • 2014-03-05 19:54:54
  Autor:
  razeross

  Witam :D
  mam pytanie czy mogę normalnie bo ściągnięciu tej wersji i założyć konto origin i grać w ultimate team czy może mi przez to zablokować grę bądź coś innego zrobić ?

 • 2014-03-04 18:13:30
  Autor:
  kamilek13  Pokazuje mi sie ten blad jak wlaczam gre download paused because no nwetwork is available . I ten plik duzy 1gb nie moge przeniesc do pamieci telefonu bo za duzy ;/

 • 2014-03-04 18:13:11
  Autor:
  kamilek13

  witam

  Mi nic nie idzie bo tego pliku co ma 1,2gb pojemności czy ile to ja mam tylko pamieci wbudowanej 1gb :(

  Pokazuje mi sie ten blad jak wlaczam gre download paused because no nwetwork is available . I ten plik duzy 1gb nie moge przeniesc do pamieci telefonu bo za duzy ;/

 • 2014-03-04 17:47:55
  Autor:
  kamilek13

  witam

  Mi nic nie idzie bo tego pliku co ma 1,2gb pojemności czy ile to ja mam tylko pamieci wbudowanej 1gb :(

 • 2014-03-03 12:24:43
  Autor:
  ghost122

  Siema!! Coś niemogę pobrać tego drugiego pliku .obb prosto z telefonu. Pomozecie?

 • 2014-02-26 10:36:57
  Autor:
  karollbn93

  To jest pełna wersja gry ???

 • 2014-02-26 02:33:31
  Autor:
  niger1421

  A dobra, już znalazłem ;)

 • 2014-02-26 02:03:13
  Autor:
  niger1421

  Nie chce tracić całej nocy w czytaniu tego.
  Proszę o pomoc.
  Skąd pobrać apk do FIFY?

 • 2014-02-25 12:34:31
  Autor:
  norbertooo1988

  U mnie zadzialalo w ten sposob...najpierw przenioslem plik do obb,wiadomo gdzie:)...zainstalowalem 1.2.9 apk i nalozylem na to 1.2.8 full apk...zadzialalo wiec mam odblokowane wszystko,oczywiscie konieczne jest polaczenie przez wifi i tylko przez wifi inaczej nic z tego
  Pozdrawiam lg l 9

 • 2014-02-23 00:18:08
  Autor:
  norbertooo1988

  Witam wszystkich
  Instalowalem juz juz chyba na wszystkie sposoby...jak wgrywam 1.2.8 to wywala mnie do Andka,oczywiscie gra maksymalnie wchodzi do menu...prosze o pomoc lg l9

 • 2014-02-20 22:07:23
  Autor:
  kamil952

  Mi niestety wyskakuje " Your purchase could not be completed".
  Próbuje wiele razy i niestety nic, mam Sony Xperia U :(

 • 2014-02-15 22:11:37
  Autor:
  maciborek

  Mam SG Note 2.
  Instalację przeprowadziłem wg. instrukcji q2343.(patrz wyżej)
  Wcześniej utworzyłem w pamięci notka folder "obb" (w "android") i tam wgrałem rozpakowany wcześniej folder "com.ea.game.fifa14_row". Pozostałe dwie appki umieściłem na karcie pamięci.
  Cały czas miałem włączone wifi chociaż nie zauważyłem aby miało to znaczenie.
  I co ? I hula aż furczy !
  q2343 - dzięki :)

 • 2014-02-13 16:08:55
  Autor:
  nicponw

  potrzebuje wyprakowanego rara

 • 2014-02-13 16:05:47
  Autor:
  nicponw

  Hej ja mam taki sam problem jak wielu. Czy ktoś ma wypracowanego rada? Bo jak ja chce wypakować to zyatakuje mi błąd. Jeśli ktoś posiada to niech udostępni jakoś. maly198703@gmail.com

 • 2014-02-13 11:37:27
  Autor:
  cecyl

  Witam. U mnie problem jest taki sam jak u wielu innych. Instalowanie wszystkich wersji nic nie daje. Możliwość zagrania meczu jest zablokowana, a na dodatek czasami gra sie zawiesza. Wymusza zamknięcie. Pomocy, bo nudzę się w pracy ;p

 • 2014-02-12 21:56:36
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Jedynym wyjściem jest zrobienie roota a następnie zainstalowanie specjalnej aplikacji, która będzie przenosiła pliki z pamięci wewnętrznej na kartę zewnętrzną, innej opcji nie ma

 • 2014-02-12 17:10:17
  Autor:
  vertras

  dodam, że sdcard to w moim przypadku pamięć wewnętrzna ale jest za mała by w to grać - co zrobić by czytał grę ze ścieżki dostępu właśnie extSdCard i tam android/obb

 • 2014-02-12 16:50:11
  Autor:
  vertras

  w moim samsung galaxy trend karta pamięci jest pod nazwą extSdCard i jak tam wrzucam to nie widzi gry i chce pobrać a w pamięci wewnętrznej brak miejsca co zrobić?

 • 2014-02-11 09:05:55
  Autor:
  yogyy

  ja nie robie roota bo root Psuję fona

 • 2014-02-09 18:08:18
  Autor:
  dzikuck

  A więc na moim SGS2 zadziałałał taki sposób:
  1.Wrzuciłem plik com.ea.game.fifa14_row do folderu obb
  2.Zainstalowałem APK - FIFA 14 by EA SPORTS™ v1.2.8 [FULL].apk po czym właczyłem i wyłączyłem na włączonym WIFI.
  3.Zainstalowałem (trzeba zaakceptować to że ta instalacja zastąpi inną apke) APK -FIFA 14 by EA SPORTS™ v1.2.8 Mod [odblokowane wszy stkie tryby + 500 mln].apk
  4.Odpaliłem gre na włączonym WIFI odblokowałem w play/kick off
  5.Sprawdziłem czy wszystko działa tzn. odpaliłem mecz kick-off.
  6.Wyłączyłem WIFI i wszystko śmiga
  Może to komuś pomoże. Pozdro

 • 2014-02-07 23:49:35
  Autor:
  daffix

  Recenzja gry - http://zielonym-okiem.blog.pl/2014/02/07/fifa-14-recenzja/

 • 2014-02-07 23:48:34
  Autor:
  daffix

  Zapraszam na rewelacyjnego bloga o tematyce androida - http://zielonym-okiem.blog.pl/

 • 2014-02-07 12:17:41
  Autor:
  dzejz

  Sciągacie to : APK - FIFA 14 by EA SPORTS™ v1.2.8 [FULL].apk - pełna wersja gryAPK -FIFA 14 by EA SPORTS™ v1.2.8 Mod [odblokowane wszy stkie tryby + 500 mln].apk - ta wersja ma już wszystko odblokowane dodatkowo mamy 500 mln na wydanie w sklepie
  następnie przenieś 'com.ea.game.fifa14_row' do folderu 'sdcard/Android/obb/' zainstalować pliki apk odpalic grę kliknąć tam gdzie pisze purchase czy cus pokaże się complete coś tam i wyjść z gry zainstalować plik apk pełna wersja nadpisze poprzednią - ja tak robię i chodzi bez żadnych problemów na 1000% i wszystko odblokowane

 • 2014-02-05 20:23:50
  Autor:
  wwemaciek

  Pomocy pobralem tego moda i dalej zablokowany tryb menadżera itd.

 • 2014-02-03 21:49:56
  Autor:
  korexyt

  Siema znowu ja mam juz niby wszystko ale nie mogę tego pisze Error conneciing to the store, wersja 1.3.2

 • 2014-02-03 20:28:41
  Autor:
  korexyt

  Witam jestem nowy w tych tematach androdiów itp i chciałbym się zapytać ten plik apk co pobrałem tutaj to mam na fona zgrać czy jak ?

 • 2014-02-03 17:58:04
  Autor:
  wwemaciek

  Da się zmniejszyć np. Grafikę? Bo trochę zagina a tak mi się spodobało. Help.

 • 2014-02-03 10:10:01
  Autor:
  chudson29

  witam
  Mam tablet TRACER i wersie gry 1.3.2 zainstalowałem plik na tablecie po czym przy uruchamianiu gry zaczęła się ściągać pełna wersja 12,5GB następnie wchodzę w KICK OFF i wciskam komentarz Check ....... i pojawia sie komunikat, że purchase nie jest w pełni dostępne proszę Was o pomoc

 • 2014-02-02 16:42:08
  Autor:
  pieczara360

  gdy pobrałem 1,2 gb zatrzymałem pobieranie , i chciałem dokonczyć pożniej , gdy włączyłem pobieranie wznowiło się od 600mb , następnie pobrałem 1gb wstzrymałem i pobieranie wznowiło sie od 170 mb, wtf ?

 • 2014-02-01 11:25:32
  Autor:
  danioloza17

  a mi się odblokował tryb menadżera itp ale nie dodało mi 500mln czemu ?

 • 2014-01-31 00:04:23
  Autor:
  lapka11

  Sorki za pomylke nie zewnetrznej a wewnetrznej

 • 2014-01-30 20:05:31
  Autor:
  lapka11

  A pobrales plik obb? Jak nie to go pobierz i wrzuc do pamieci zewnetrznej do folderu android i do obb to wrzucasz
  To jest moje zdanie nie wiem jak innych ale mozesz sprobowac

 • 2014-01-30 19:41:14
  Autor:
  mietekq

  Ja mam problem gdy pobralem wersję 1.3.2 to pokazuje się coś do pobrania ale po 1 s wyskakuje "Downdload failed because the external is full. " A mam Wi fi włączone . Proszę o pomoc .Pobietarlem też wersję 1.2.8 i to samo. Mam E Xperie X10 Mini Pro .

 • 2014-01-27 19:37:43
  Autor:
  yogyy

  Wole pobrać ze darkwarez.pl tu link:http://darkwarez.pl/forum/gsm/4133882-fifa-14-2.html

 • 2014-01-26 15:45:48
  Autor:
  imar626pl

  Jest multiplayer dla android ???

 • 2014-01-26 14:39:25
  Autor:
  maciong

  yoggy ja też nie jestem taki androidowiec ale daję radę zainstalować jakieś proste gry. Myślę że jak dokładnie prześledzisz forum to zainstalujesz. Co do administratora to powinien pisać bardziej dokładnie instalacje gry (dla tych mniej doświadczonych) od razu forum by ,, schudło,,
  P.S dzięki że odpisałeś

 • 2014-01-26 10:17:15
  Autor:
  yogyy

  ale pobrałem fifa 14 full 1.2.8 nie odblokowany kick off pobrałem fifa 14 full 1.2.9 nie odblokowany kick off pobrałem fifa 14 mod odblokowene wszystkie tryby+500mln nie odblokowało nic

 • 2014-01-26 09:20:28
  Autor:
  yogyy

  woldim dlaczego mi nie działa fifa 14 1.2.9 full i zablokowany szybki mecz

 • 2014-01-26 09:16:08
  Autor:
  yogyy

  @maciong dzięki

 • 2014-01-25 17:49:37
  Autor:
  maciong

  najpierw na apkhostingu pobierałem ale na 4% się zatrzymało i na mega się przesiadłem i szybciej pobiera. Polecam Mega. Mam nadzieję że gra fajna. Rano się na gta vc napaliłem ale nie mogłem pobrać to żeby dzień sobie osłodzić to fifę ściągnę. Przed chwilą sprawdzam a na mega już połowa pobierania. yoggy jak chcesz fifę to z Mega pobieraj. faleed jak instalujesz apk to pojawia się instalator pakietów i zweryfikuj i zainstaluj to kliknij to pierwsze. Jak komuś pomogłem to proszęmnapisać na forum.

 • 2014-01-25 14:42:07
  Autor:
  maxi178pl

  FIFA 14 by EA SPORTS™ [FULL] v1.3.2 niestety nie da się odblokować, pisze ze kosztuje 20 zł a pobrałem przez wifi, jakieś pomysły?

 • 2014-01-25 11:51:12
  Autor:
  yogyy

  czy Strona Mega.co.nz szybciej ściąga od apkhostingu?

 • 2014-01-22 15:41:40
  Autor:
  blaszka122

  Bedzie dzialac na HTC Wildfire?

 • 2014-01-22 15:02:55
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Tak, powinno odpalić bez problemu.

 • 2014-01-22 11:06:00
  Autor:
  d4l52sbn

  Pójdzie na Xperii L?

 • 2014-01-16 13:03:00
  Autor:
  matizbest

  Witam
  Czy komuś udało się zainstalować jakąkolwiek wersje fify 2014 na LG G2 ?
  Próbowałem wszystkie wersje jakie są dostępne, żadna nie działa.
  Cały czas wyskakuje komunikat "download failed because the resources could not be found"

 • 2014-01-14 12:49:30
  Autor:
  nicolas1985

  Witam. Czy włączony net ma coś wspolnego z dzialaniem gry. Mam wbudowany modem w moim tab i na poczatku gra smigala bez problemu. Teraz wczytuje sie gra, logo ea sports i napisy i klikam zeby przejsc dalej to sie wylacza. Mial ktos podobny problem bo nie wiem co zrobic - mam zaintalowana 1.2.8 full. Moj sprzet to goclever aries 101 z 3g

 • 2014-01-13 17:20:01
  Autor:
  kubaa369

  wgrałem wersje full i mam zablokowany szybki mecz muszę za 26zł kupić ....

 • 2014-01-10 08:25:25
  Autor:
  dzejz

  a czy ma ktoś jakiś generator coinsów albo fifa points :)))) ??????????????

 • 2014-01-09 18:18:47
  Autor:
  faleed

  Witam, mam problem z "download failed because you may not have purchased this app". Instalowałem już najnowszą wersję jak i starszą, cały czas ten sam komunikat. HTC Desire 500, proszę o pomoc :)

 • 2014-01-06 22:58:00
  Autor:
  lambertpl

  zippyshare usunęło pliki obb z najnowszej wersji, dacie radę zrobić jakąś wrzutkę działającą ?

 • 2014-01-04 23:26:55
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Nie musisz instalować 1.2.8 odblokowane tryby jeśli instalujesz 1.2.9, ponieważ jest to wersja [full] czyli wszystko już ma w jednym.

 • 2014-01-04 00:57:06
  Autor:
  duduszko

  Witam ! Chciałbym zainstalować fife 14 na galaxy tab 3 8.0 i postępuje następująco:
  Folder com.ea.game.fifa14_row wrzucam do android/obb, następnie instaluję fifa_14_by_ea_sports_full_v1.2.9, potem ściągają się pliki przez internet, aż w końcu wychodzę z wgranej gry i chce zainstalować fifa_14_by_ea_sports_v1.2.8_mod_odblokowane_wszystkie_tryby_500_mln ,lecz na tablecie pojawia się informacja że "aplikacja nie została zainstalowana" ,co zrobić ?

 • 2014-01-03 15:18:43
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Spolszczenia nie ma i sądzę ,że nie będzie.

 • 2014-01-03 00:22:07
  Autor:
  raku1520

  Jest jakieś spolszczenie do tej fify ?

 • 2014-01-03 00:21:51
  Autor:
  raku1520

  Jest jakieś spolszczenie do tej fify ?

 • 2014-01-03 00:21:34
  Autor:
  raku1520

  Jest jakieś spolszczenie do tej fify ?

 • 2014-01-03 00:21:17
  Autor:
  raku1520

  Jest jakieś spolszczenie do tej fify ?

 • 2014-01-03 00:21:00
  Autor:
  raku1520

  Jest jakieś spolszczenie do tej fify ?

 • 2014-01-03 00:19:55
  Autor:
  raku1520

  Jest jakieś spolszczenie do tej fify ?

 • 2014-01-01 16:27:40
  Autor:
  micron10

  Macie wersje, która działa na ZTE Blade III? z Androidem 4.0.4

 • 2014-01-01 16:27:25
  Autor:
  micron10

  Macie wersje, która działa na ZTE Blade III? z Androidem 4.0.4

 • 2013-12-31 08:39:33
  Autor:
  arkin17

  Ok już mam, zainstalowałem 1,28 FULL (1,3 GB) a potem zainstalowałem wersję z odblokowanymi trybami (jakieś 30 MB), odblokowałem te tryby i zainstalowałem znów tę wersję 1.28 FULL i wszystko ładnie śmiga.

 • 2013-12-31 03:54:24
  Autor:
  arkin17

  I czy to ma wyglądać tak?
  1. Instaluje tę pełną wersję i pobiera mi się 1,3 GB
  2. Instaluje tę wersję odblokowaną (na razie nie wiem ile zajmuje)
  3. Instaluje pełną wersję znów 1,3GB

  Tak ma wyglądać?

 • 2013-12-31 03:51:58
  Autor:
  arkin17

  Dodam, że mam LG i chce zainstalować grę na pamięć wewnętrzną. Mam pobierać ten plik obb?

 • 2013-12-31 03:41:06
  Autor:
  arkin17

  Którą wersję mam teraz ściągnąć ? Może być ta 1.28 i postępować według wskazówek?

 • 2013-12-31 00:49:29
  Autor:
  procente

  ja robiłem jak pisaliście to wyskakuje mi ze error connecting to th store i ze nie mam google play zainstalowanego a mam nawet zakutalizowany więc nie wiem o co kaman jak ktoś wie jak pomóc to prosze bardzo :) wcześniej jak logowałem sie przez google play to wyskakiwało mi ze trzeba zapłacić 20 z groszami a robiłem tak jak pisaliście :)

 • 2013-12-30 17:51:19
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  hasło: androidpolska.pl

 • 2013-12-30 12:45:27
  Autor:
  catalyst

  w apHosting.pl zeby fife pobrać to o jakie haslo chodzi ?

 • 2013-12-29 22:02:52
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Gry na Androida rzadko doczekują się spolszczenia i również jest tak w tym przypadku. Nie ma spolszczenia do fify 14.

 • 2013-12-29 17:25:32
  Autor:
  lapka11

  Siemka moze mi ktos powiedziec czy jest spolszczenie do tej gry? Jak jest to moze ktos dodac link zeby pobrac?
  Z gory dzieki

 • 2013-12-27 10:57:26
  Autor:
  memek42

  mi wyskakuje że ta aplikacja nie jest skonfigurowana do rozliczen z google play lub ze nie jestem zalogowany do sklepu.

 • 2013-12-26 12:45:53
  Autor:
  pawulonss

  Wpierw instal fifa 2.8 potem odpalamy gre sciaga obb z gry wylanczamy gre odpalamy instalke fifa 2.8 mod shop odpalamy gre play i odblokowujemy wszystko znow wylanczamy instalujemy 2.8 full i mozna grac

 • 2013-12-25 20:51:12
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Tak, aby działało na SD należy posiadać roota, następnie trzeba zainstalować specjalną aplikację, która będzie przenosić pliki, np.: Link2SD

 • 2013-12-25 18:59:33
  Autor:
  piszczu21

  Gra działa bez zarzutów niestety tylko w pamięci wewnętrznej telefonu. Czy da się coś zrobić żeby działała również na karcie SD?

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token