Fierce Tales: Memory CE

Fierce Tales: Memory CE

Dodano: 2014-04-07 13:44 : 2014-04-07

1
1

Android O/S 2.3+

Rozmiar pliku:  : 514Mb APK+OBB

Lubisz romantyczne fabuły gry?Lubisz horrory i niesamowite przygodówki? Zagraj w Fierce Tales,a przeżyjesz niesamowite przygody i doznasz wielu emocji.
Bohaterem gry jest młody człowiek o imieniu Marcus. Pewnego dnia budzi się zdezorientowany na plaży. Nie pamięta kim jest, gdzie się znajduje i co tu robi. Stracił całkowicie pamięć. W piasku znajduje medalionik z zdjęciem jakieś dziewczyny. Nie ma pojęcia kim jest, ale podejrzewa, że ją zna i jest mu bliska sercu. W jego ręce trafia też gwizdek, na który reaguje pływający obok delfin. Przy jego pomocy dopływa do pobliskiego miasta. Pierwsza napotkana tam osoba bez problemu go rozpoznaje. Marcus dowiaduje się, że mieszka tu i że ta dziewczyna na zdjęciu to jego narzeczona Dolores. Wkrótce widzi jak obcy mężczyzna rozmawia z nią, a następnie uprowadza. Okazuje się, że to Vasco, ich wspólny znajomy i jednocześnie winny jego utraty pamięć. Na plaży próbował go zabić aby odbić Dolores. Marcus bez chwili wahania postanawia ją uratować. Czy mu to się uda? Z Twoją pomocą na pewno. Zadanie nie będzie łatwe. Jego amnezja nie ułatwia zadania. Na domiar wszystkiego miasto huczy od plotek na temat "przerażających morskich ludziach".

Gra składa się z kilkudziesięciu lokacji ulokowanych w sześciu rozdziałach. Oprócz setek przedmiotów programiści ukryli także dziewiętnaście morskich stworzeń, trzydzieści pięć żółwi i czterdzieści cztery muszle. Będą one ciekawym dodatkiem do Sea World, czyli Twojego akwarium dla morskich zwierząt, ryb i delfinów. Podczas gry towarzyszyć będzie wytresowany delfin. Często dostarczy trudno dostępny przedmiot lub też przewiezie w wybrane miejsce.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token