Eternal Journey

Eternal Journey

Dodano: 2014-05-25 12:17 : 2014-05-25

2
5

Android O/S 2.3+

Rozmiar pliku:  : 244Mb APK

Akcja "Eternal Journey: New Atlantis" dzieje się w 2015 roku blisko wyspy Madera. Ostatnio miało tam miejsce jedno z największych odkryć archeologicznych. Naukowcy nareszcie znaleźli Atlantydę. Pod powierzchnią wody znajduje się wielki kompleks świątyń Marsa oraz jego żony Bellony, bogini wojny. Tłumaczeniem hieroglifów zajmuje się dr Amrite Stone, która jest profesjonalną lingwistką i archeologiem. Jej narzeczony Michael był jednym z inżynierów, którzy wybudowali olbrzymią szczelną szklaną kopułę wokół świątyni. Dzięki niej można oddzielić wodę od znaleziska i doprowadzić tlen. Naukowcy i inwestorzy chcą w przyszłości stworzyć tutaj nowoczesne muzeum. Doktor Amrite Stone najbardziej interesuje odnaleziony Medalion wspomnianej Bellony. Któregoś dnia postanawia dotrzeć do niego celem dokładnego zbadania. Dochodzi do wypadku i w wyniku zbyt długiego zanurzenia pod wodą i późnej dekompresji jej mózg ulega znacznemu uszkodzeniu. Bezradni lekarze postanawiają kobietę poddać hibernacji.

Teraz akcja gry przenosi się do 2178 roku. Nowoczesna technologia pozwoliła neurochirurgom z powodzeniem przywróci prawidłową prace jej mózgu. Świat teraz wygląda całkowicie inaczej. Z powodu nagłego wzrostu aktywności Słońca ludzie przenieśli się pod ziemię. Obecnie wyjście na powierzchnie jest możliwe, ale tylko na chwilę i tylko pomocą specjalnego skafandra. Po przebudzeniu się Amrite dowiaduje się, że znajduje się w marsjańskiej bazie naukowej "Nowa Atlantyda". Trwa tu właśnie wielka budowa nowego "domu" dla wszystkich żyjących ludzi. Co ciekawe, odnaleźli tutaj ślady obcej cywilizacji, ktorej technologia jest identyczna jak ta z wyspy Madera.

W "Eternal Journey: New Atlantis", jak się pewnie domyślasz, wcielasz się w postać tej dzielnej kobiety. Twoim zadaniem będzie znalezienie informacji na wiele nurtujących ją pytań. Gdzie są pozostali ludzie? Kto i w jakim celu przywrócił ją do normalnego życia? A może stwierdzono, że tylko ona może rozwiązać tą dziwną starożytną zagadkę?

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token