Dungeon Defenders: First Wave - RPG v5.31

Dodano: 2011-02-17 22:10 : 2011-02-17

1
3

Dungeon Defenders: First Wave jest unikatowym połączeniem MMORPG z grami typu Tower Defense. Oprócz nietuzinkowego gameplaya gracze docenią wspaniałą trójwymiarową grafikę stworzoną na silniku Unreal Engine 3 – tym samym, na którym stworzono popularną Infinity Blade.

Gra od jakiegoś czasu dostępna jest w App Store, a od kilku dni również posiadacze telefonów z Androidem na pokładzie mogą dołączyć do rozgrywki. Co ciekawe, twórcy zapowiedzieli nadejście trybu PvP, który pozwoli naszym bohaterom walczyć na specjalnej arenie z innymi graczami.

Teraz trwa wyścig zbrojeń. Zarówno miłośnicy iPhone’a, jak i osoby grające w wersję na Androida mogą w trybie single ulepszać swoje postacie. Gdy nadejdzie aktualizacja gry, bohaterowie z obu platform spotkają się na jednej arenie! Kto wygra w takim starciu?

Na dołączonym do tego wpisu filmiku możecie zobaczyć, jak tryb Areny prezentuje się w akcji. Zapowiada się bardzo smakowicie, tym bardziej że być może do gry dołączą również inne platformy. Spekuluje się o PC oraz konsolach.

Wymagania minimalne:

512MB RAM
Android 2.1 Eclair lub wyżej
Procesor 800MHz
Karta SD z przynajmniej 400MB wolnej pamięci

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token