Ducati Challenge

Ducati Challenge

Dodano: 2012-08-31 20:57 : 2012-08-31

2
5

Wygląda na to, że Real Racing ma godnego konkurenta. Mimo, że Ducati Challenge to wyścigi motocyklów, grafika w niej śmiało może konkurować z pierwszym tytułem. Dla wszystkich fanów włoskich jednośladów mamy dobrą wiadomość. Ducati Challenge dostępna jest już w App Store.

Gra oferuje nam trzy tryby wyścigów: Quick Challenge, Championship i Multiplayer. Quick Challenge pozwala na odbycie jazdy próbnej, dzięki temu mamy możliwość wybrania odpowiedniego motocykla i zapoznanie się torem wyścigowym na którym przyjdzie nam się zmagać z innymi przeciwnikami. Możemy także wybrać poziom trudności oraz liczbę okrążeń. Rozgrywka w trybie Championship zawiera cztery wyścigi w trybie łatwym, sześć wyścigów na poziomie medium i dwanaście w najtrudniejszym trybie. Przejście do następnego toru wymaga wygrania wszystkich wyścigów w odpowiedniej kolejności. Tak jak w prawdziwych wyścigach, zanim zaczniemy prawdziwą rywalizację z przeciwnikami, wymagane jest przejechanie okrążeń kwalifikacyjnych. Podczas rundy kwalifikacyjnej zdobywamy punkty, które decydują o naszej pozycji startowej we właściwym wyścigu.

Źródło: http://www.itok.pl/Recenzja-Ducati-Challenge-iPhoneiPad-a378

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2013-01-21 15:33:54
  Autor:
  tomcio2707

  taak mam to samo xC

 • 2012-09-02 20:40:46
  Autor:
  detox3004

  Mam dokładnie to samo co kolega wyżej.

 • 2012-08-31 23:01:14
  Autor:
  patryktos

  jak zwykle tego typu wstawki przerastają mnie, robię chyba wszystko jak należy i jest lipka:( ściągam apke oraz resztę, którą trzeba wstawić do android/data po instalacji wyskakuje mi że muszę się połączyć z netem, a jak od pale net to przekierowuje mnie na google play na grę batteloot adventure:) szkoda, że nie wchodzi bo zapowiadała się niezła gierka...

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token