Draw Something 2™

Draw Something 2™

Dodano: 2013-07-02 12:17 : 2013-07-02

4
9

Draw Something, jedna z najpopularniejszych i najbardziej pobudzających kreatywność aplikacji mobilnych w historii doczeka się sequela!
Draw Something 2 "już wkrótce" trafi do sprzedaży. Taką informację przekazał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Dan Porter, CEO studia deweloperskiego OMGPOP, któremu zawdzięczamy znakokmitą produkcję. Przypomnijmy, że nieco ponad rok temu OMGPOP zostało kupione przez jednego z największych wydawców i deweloperów gier mobilnych i przeglądarkowych - Zyngę.

Dan Porter podkreślił, że nowa odsłona serii gier dla miłośników sztuk plastycznych zaoferuje "nowe sposoby rysowania oraz łączenia się z przyjaciółmi", a gospodarz popularnego programu telewizyjnego, Ryan Seacrest, opublikował na Twitterze pierwsze screeny, pochodzące z DS 2, dzięki którym możemy przyjrzeć się nowemu interfejsowi użytkownika i zobaczyć szereg opcji, umożliwiających edycję obrazu. Zwróćmy uwagę na fakt, iż po prawej stronie szeregu ikon, dostrzegamy symbol dolara. Bez wątpienia oznacza to, iż gra będzie wspierała system mikrotransakcji.

Przypomnijmy, że pierwsza wersja Draw Something, która ukazała się na Facebooku oraz w największych sklepach z aplikacjami mobilnymi przekroczyła barierę 100 milionów pobrań. Użytkownicy gry wykonali ponad 11 miliardów rysunków w ciągu 12 miesięcy od premiery.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token