Draw Race 2

Draw Race 2

Dodano: 2013-04-18 10:38 : 2013-04-18

3
6

„Draw Race 2″ wyróżnia się z tłumu innych gier wyścigowych, przede wszystkim świetnie przemyślanym sterowaniem, które jest bardzo wygodne dla osób korzystających z ekranów dotykowych.

W grze stworzonej przez studio Chillingo mamy widok na cały tor. Nie kierujemy jednak pojazdem podczas wyścigu – jak we wszystkich grach tego typu – a jedynie wyznaczamy mu tor przed starem.

Jak to wygląda? Przed rozpoczęciem wyścigu przejeżdżamy palcem po torze odpowiednią ilość okrążeń. Im szybciej to zrobimy, tym szybciej podczas rywalizacji będzie jeździł nasz samochód. Gdy jednak, na przykład, długo będziemy przytrzymywać palec w jednym miejscu, wyścigówka zacznie gwałtownie hamować.

Oczywiście, twórcy gry pomyśleli o osobach, które mogą mieć początkowo problem z dość oryginalnym sterowaniem, dlatego można na początku skorzystać z praktycznego i dobrze przygotowanego samouczka.

Mimo że „Draw Race 2″ nie wygląda na skomplikowaną produkcję, oferuje aż cztery tryby rozgrywki. Do trybów „offline” zalicza się standardową karierę oraz Hot Seat, czyli możliwość rywalizacji ze znajomymi za pomocą jednego tabletu.

Jeśli chodzi natomiast o tryby „online”, to w tzw. Friend Challenge mamy możliwość ścigania się ze znajomymi, natomiast dzięki World League – z wirtualnymi kierowcami z całego świata.

„Draw Race 2″ oferuje nam wiele różnego rodzaju torów, zaczynając od tych banalnych, a kończąc na wymagających od nas niezwykłej precyzji.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token