Dragon Village PL

Dragon Village PL

Dodano: 2014-05-10 19:47 : 2014-05-10

2
13

Dragon Village - PL jest kolejną grą wydaną przez polską spółkę MicroLizard, Tym razem jest to przygodowa gra Fantasy, która powstała w  Korei i tam zdążyła już zdobyć wielką popularność.

Teoretycznie smoki wygineły 650 milionów lat temu na skutek uderzenia meteorytu, jednak jak się okazało niektóre z nich przeżyły i dzięki temu możesz wcielić się w zaklinacza smoków, podróżować po półwyspie Yukatan a także znaleźć ponad 200 jaj bestii uznanych za wymarłe. Każdy starannie narysowany smok posiada po kilka różnych wizualizacji zależnych od poziomu, wraz z rozwojem gry smoki dorastają i stają się potężniejsze.

Gra Dragon Village daje spore możliwości zabawy, na półwyspie Yukatan można zwiedzać lasy, morza, ogniste góry, podniebne krainy, lochy czy też wnętrza podwodnych wulkanów. Czekają tam na gracza nie tylko jaja smoków ale także unikalne potwory, a nawet bossowie. Znalezione podczas walk artefakty można ze sobą łączyć, mikstury parzyć a smoki ulepszać za pomocą kryształów.

Dragon Village to rozbudowany tytuł, który daje nie tylko możliwość przejścia przez cały wątek fabularny ale także możliwość kolekcjonowania smoków, czy prowadzenia walk z przyjaciłółmi w koloseum. Rozgrywki 1vs1, 3vs3 czy turnieje w których do wygrania są unikalne artefakty oraz smoki są codziennym standardem.

Najważniejsze cechy:
•    Ponad 30 miejsc do odwiedzenia, w każdym inne potwory i bossowie,
•    Możliwości łączenia przedmiotów jak i smoków,
•    Ponad 200 różnych smoków i aż ponad 1000 ich wizualizacji zależnych od poziomu smoka,
•    Walki PVP oraz szybkie turnieje,
•    Ładna unikalna grafika,
•    Polska wersja językowa oraz polski support dla graczy


Dołącz do świata Dragon Village, odnajdź ukryte smocze jaja i stwórz najpotężniejszego smoka. Wielka przygoda czeka na Ciebie!


Gra Dragon Village jest dostępna za darmo na platformie google play pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.highbrow.dv_poland&hl=pl

Dodatkowe informacje o grze dostępne są pod adresem: www.dragonvillage.pl


 


Pobierz gre Dragon Village PL 


 


 

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token