Dragon Quest II

Dragon Quest II

Dodano: Ponad rok temu : 2018-03-10

3
3

Kolejny RPG od studia Square Enix, tym razem jedna z części Dragon Quest, jest to pełnoprawna gra RPG z mnóstwem broni, spektakularnymi zaklęciami i niesamowitymi przygodami w świecie fantasy.

Gra jest po angielsku, aczkolwiek to nawet lepiej, świetna okazja do nauki drugiego języka, można rzec „połączenie pożytecznego z przyjemnym”. Przejdźmy do fabuły, jest genialna tak jak praktycznie we wszystkich częściach, wiele czasu minęło od wydarzeń z pierwszej części ,w tym czasie trzy nowe narody zostały założone przez wielkiego bohatera Alefgarda.

Ale pokój na świecie, to rzecz nieznana, Wielmożny Arcykapłan Hargon, po raz kolejny dał o sobie znak, wzywając upadłe demony z otchłań ciemności.

Teraz ty jako młody książę Midenhall potomek legendarnego Wojownika Erdricka wyruszasz na poszukiwania pozostałych spadkobierców bohaterskiego rodu, aby razem z tobą mogli wyruszyć na spodkanie z Hargonem.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2015-05-09 09:41:55
  Autor:
  dawidlysy5

  Prośba o re up. Pozdrawiam

 • 2014-10-14 09:25:08
  Autor:
  michallp

  Reupload prosze na inna platforme np. Mediafire apkhosting jest do dupy ja mieszkam w poblizu wroclawia a gdy wchodze mówi ten plik nie jest dostepny w twojim kraju albo upload albo naprawic a te h*$# z supporta nie odpowiadaja za hu%# juz 7tygodni od zgloszenia

 • 2014-10-12 18:20:01
  Autor:
  kamillol123

  Spoko gierka

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token