Dracula : The Blood Legacy HD

Dracula : The Blood Legacy HD

Dodano: 2014-05-04 14:29 : 2014-05-04

3
7

Android O/S 3.0+

Rozmiar pliku:  : 3.4Mb APK


Dracula 5: The Blood Legacy to kontynuacja serii gier przygodowych, opowiadających o najsłynniejszym wampirze wszech czasów. Podobnie jak poprzednia część gry, została ona wydana nakładem francuskiego duetu Microids / Anuman Interactive.

Fabuła gry jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń znanych z czwartej odsłony gry zatytułowanej The Shadow of the Dragon i stanowi zwieńczenie historii, nieoczekiwanie przerwanej w finale poprzedniej części. Ponownie przyjdzie nam więc wcielić się w Ellen Cross - młodą kobietę zajmującą się konserwacją dzieł sztuki i cierpiącą na rzadką, śmiertelną chorobę krwi. Nasza protagonistka spróbuje wyjaśnić do końca tajemnicę zaginionych obrazów, które po latach niespodziewanie odnajdują się w różnych częściach Europy. Okazuje się, że szlak wędrówki wiedzie tropami legendarnego księcia ciemności.

Podczas gry będziemy mogli odwiedzić wiele lokacji umiejscowionych w różnych częściach globu i spotkać mnóstwo postaci niezależnych, z których każda kieruje się swoimi własnymi motywacjami. Wzorem klasycznych przygodówek rozgrywka sprowadza się do eksploracji, prowadzenia rozmów i rozwiązywania rozmaitych zagadek logicznych o różnym stopniu trudności.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token