Devil's Attorney

Devil's Attorney

Dodano: 2016-12-21 19:09 : 2016-12-21

4
9

Android O/S 2.3+

Rozmiar pliku:  : 344Mb (APK+OBB)

Opis:
  Adwokat Diabła to gra  Devil’s Attorney obiecuje wcielenie się rolę prawnika, który wyciągnie z tarapatów każdego klienta, nawet takiego, który jest w 100% winny. Cała gra sprowadza się do bronienia ludzi w sądzie, zdobywaniu kasy, wydawaniu jej na ulepszenia mieszkania, które z kolei skutkują zdobywaniem przez naszego bohatera nowych zdolności do wykorzystania w sądzie.
. Wybieramy misję, trafiamy do sądu, słuchamy krótkiego dialogu między naszym prawnikiem a prokuratorem (jedyna rzecz, która jest inna przy każdej misji) i po tym gramy w takie „prawnicze Magic: The Gathering”.
Po lewej stronie mamy swoje zdolności, które kosztują odpowiednią ilość punktów akcji, natomiast po prawej są „karty” przedstawiające to, czym dysponuje przeciwna strona: świadkowie, dowody i oczywiście prokurator. Gra jest turowa. Podczas swojej tury używamy zdolności, żeby osłabiać lub niszczyć karty strony przeciwnej, które mają różną liczbę punktów życia. Gdy wykorzystamy swoje punkty, następuje tura przeciwnika. Wtedy on używa po kolei zdolności kart lub atakuje pasek wskazujący za pomocą punktów, której stronie sąd bardziej przyznaje rację. Naszym celem jest zniszczenie kart przeciwnika zanim on doprowadzi wspomniany pasek do zera.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token