Dead on Arrival 2

Dead on Arrival 2

Dodano: 2014-05-28 11:06 : 2014-05-28

2
2

Android O/S : Varies with device

Rozmiar pliku: 117Mb [APK+OBB] Opis:
Dead on Arrival 2 - to sequel popularnej,osadzonej w post-apokaliptycznym świecie produkcji, w której gracze staną naprzeciw hord zombie... wersja pre-beta więc mogą być błędy.
Dead on Arrival jest nowatorską i nad wyraz ciekawą grą akcji, przygotowaną z myślą o wszystkich graczach lubujących się w beztroskim i przyjemnym mordowaniu hord nacierających oponentów z kamerą ulokowaną w rzucie z góry. Omawiany tytuł charakteryzuje się szerokim arsenałem dostępnych broni, interesująco zaprojektowanymi lokacjami oraz ceną – a właściwie jej brakiem, bowiem DoA w sklepie Play nabędziemy zupełnie za darmo.
Stosunkowo wysoka popularność Dead on Arrival utwierdziła twórców – studio N3V Games PTY LTD – w przekonaniu, iż wydanie kontynuacji może być bardzo opłacalne. Aby jednak podkręcić zamieszanie wokół rzeczonego tytułu, panowie producenci zdecydowali się na przeprowadzenie oficjalnych beta testów. Każdy zainteresowany może ubiegać się o członkostwo, przy czym musi spełniać kilka wytycznych. Przede wszystkich przyszły tester musi być zaopatrzony w urządzenie z systemem operacyjnym Google Android w wersji 3.0/4.0 lub wyższej. Konieczne jest też posiadanie sprzętu z układem Tegra 2/3 lub nawet 4.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token