Crime Story

Crime Story

Dodano: 2011-09-20 18:02 : 2011-09-20

2
5

W sklepiku Android Market dostępna jest już nowa gra studia Game Insight (np. Paradise Island's, My Country's). To gangsterskie Crime Story.

Produkcja dostępna jest za darmo, przy czym bazuje ona na zasadach freemium. Oznacza to, że za część zawartości pobierane są dobrowolne, niewielkie opłaty. Pod względem fabularnym wyruszamy na poszukiwania brata głównego bohatera. Rozgrywki sprowadza się jednak do wspinania się w hierarchii miejscowej mafii. Gra z założenia przypomina trochę facebookowe Mafia Wars, gdyż aby przetrwać, musimy odpowiednio zarządzać naszym przestępczym imperium. W Crime Story akcja została przedstawiona z rzutu izometrycznego i pozwala wziąć udział w licznych misjach, w których nieraz używamy broni palnej.

Twórcy wśród walorów swojej gry wymieniają nie tylko zajmujące questy, ale także dodatkowe wyzwania, mini-gry (włamywanie się, oszukiwanie podczas gry w karty), czy unikalnych pod każdym względem bossow. Na szacunek ludzi zapracujemy nie tylko udanymi akcjami, ale także naszym wyglądem (im więcej blizn i tatuaży, tym większy respekt). Deweloperzy chwalą się, że w Crime Story udało im się zaimplementować przyjazny interfejs, olśniewającą grafikę 3D oraz płynną animację. Co ważne, produkcja pozbawiona jest reklam. Pobrać ją możecie z tego miejsca, z kolei tutaj obejrzeć oficjalny zwiastun filmowy.

źródło: http://www.orange.pl/kid,4001344368,id,4001487221,title,Crime-Story-na-Androida,article.html

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token