Centuś

Centuś

Dodano: 2014-01-22 12:12 : 2014-01-22

2
11

Centuś to wygodny i szybki pomocnik w zakupach. Dzięki niemu będziesz mógł przeglądać gazetki sklepowe, porównywać ceny produktów, znaleźć informacje o sklepach i ich położenie na mapie, a nawet zrobić listę zakupów. Pobierz centusia już teraz i wypróbuj podczas robienia zakupów.

Główne funkcje aplikacji:


1. Gazetki promocyjne.
Aplikacja umożliwia przeglądanie aktualnych gazetek promocyjnych z kilkudziesięciu sieci sklepów w Polsce. Gazetki promocyjne możemy przeglądać przechodząc do widoku gazetek z głównego ekranu aplikacji, ale możemy też przejść do podglądu konkretnego i tam przeglądać gazetki promocyjne obowiązujące w tym właśnie sklepie.


2. Skanowanie kodów kreskowych.
Użytkownicy mają do wyboru dwa rodzaje skanera kadów kreskowych. Po wybraniu skanera, który spełnia nasze wymagania, możemy zeskanować kod dowolnego produktu i jeśli ten będzie w naszej bazie danyh, zobaczymy jego opis i zdjęcia. Jeśli aplikacja nie znajdzie danego produktu, sami możemy go dodać do bazy i umożliwić jego rozpoznanie w przyszłości.


3. Listy zakupowe.
Kolejną ważną funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia w szybki i łatwy sposób list zakupowych. Nazwę produktu możemy wyszukać w polu wyszukiwania u góry ekranu, wybrać z listy produktów z naszej bazy, przechodząc do odpowiedniej kategorii, bądź po prostu zeskanować kod kreskowy produktu, który po chwili zostanie rozpoznany i dodany do naszej listy.


4. Mapa sklepów
Na mapie znajdziemy tysiące sklepów z całej Polski, a po kliknięciu w odpowiedni marker, przejdziemy do podglądu godzin otwarcia tego sklepu i będziemy mogli przeglądać gazetki promocyjne, które w nim obowiązują.


5. Ceny i opinie na temat produktów.
Każdy zalogowany użytkownik może dodawać nowe produkty do naszej bazy, oceniać je, aby pomóc innym użytkownikom w zakupach jak również wprowadzać ceny produktów w danych sklepach. Aplikacja ma na celu stworzenie sieci społecznościowej, gdzie użytkownicy sami wprowadzaliby ceny produktów będąc na zakupach, aby potem inni mogli porównywać te ceny i dzięki temu oszczędzać pieniądze na zakupach.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.
 • 2014-01-28 09:24:40
  Autor:
  marekmon

  Wszystko ładnie wygląda. Są sklepy, pierwsze strony gazetek i tu jest problem. Nie wiem czego użyć do ich przeglądania. Pobiera gazetke bez problemu ale pokazuje tylko pierwszą stronę i tyle. Jak ktoś ma jakiś pomysł proszę o podpowiedzi.

 • 2014-01-23 15:47:27
  Autor:
  eeff1

  Pisze że przy pierwszym uruchomieniu programu potrzebny jest dostęp do internetu. Tylko że ja byłem podłączony do wi fi a dalej nie łapało

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token