Bulu Monster

Bulu Monster

Dodano: 2015-11-04 19:09 : 2015-11-04

2
4

Potwory są głównym tematem tej ekscytującej nowej aplikacji z Sigma grze. Bulu Potwór pozwala użytkownikowi stać się trenerem potwór na Bulu Island. Sigma Gra wierzy że aplikacja będzie się wyróżniać od wszystkich innych gier na rynku potworów jak Bulu Potwór daje użytkownikowi pełną kontrolę. W tej roli gra gra przygodowa, użytkownik musi odkryć, chwytania, walki i trenować jedną z 150 potworów. Bulu Potwór pozwala również użytkownikowi do współpracy z przyjaciółmi oraz z innymi trenerami w Internecie, umożliwiając im wyzwanie swoich znajomych i innych graczy w grze.

Bulu Potwór prowadzi użytkownika o wyjątkowej przygody, który nie jest dostępny na innych gier potworów. Jak również umożliwiając użytkownikowi przechwytywać potwory, użytkownik może je trenować, także i to, co sprawia Bulu Potwór różni się od innych gier, które można znaleźć tam. Bulu Potwory mogą być odtwarzane zarówno online jak i offline, co pozwala użytkownikowi grać w gry, nawet bez dostępu do Internetu, co sprawia, że ​​gra jest bardziej wszechstronny, niż większość.

Dla ułatwienia gry, Bulu Potwór ma kontrolę jedną ręką dotykowy tak joystick nie jest wymagane, a to pozwala użytkownikowi być w stanie stworzyć odpowiedniej równowagi między kontrolą i gry gry. Inną cechą Bulu Potwór jest sklep internetowy. Sklep umożliwia użytkownikom Bulu Potwora dostęp do specjalnych przedmiotów i rabaty przy zakupie, jak i opinię czytania z innymi użytkownikami oraz na współdziałanie z innymi konkurentami na forum internetowym.

Główne cechy:
Bulu Potwór jest pełna kolorowych, starannie animowanych potworów. Potwory są w różnych kształtach i rozmiarach, i zostały zaprojektowane tak, aby być atrakcyjne wizualnie, aby każdy, kto gra w gry.
Kolorowe potwory zawarte w tej grze na pewno zachować każdy zaangażowany i zaangażowany w prawo do końca. Gra zawiera również:
- Zabawy i atrakcyjna fabuła, która pozwala na zapisanie ich przyjaciel potwór, Rania, jako jednego z zadań
- 14 różnych map do zbadania fantazja
- Wyzwanie ponad 50 NPC potworów trenerów
- Trenuj drużynę potwór
- System Kod znajomego, aby umożliwić użytkownikowi zaprosić swoich znajomych do świeckich grę razem z nimi, zwiększenia konkurencyjności i zabawy Bulu Island.
- Zdobądź ponad 150 różnych potworów

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token