Breaking Bad: Empire Business

Breaking Bad: Empire Business

Dodano: 2016-09-25 21:41 : 2016-09-25

2
5

W Breaking Bad: Empire Business zaczynamy jako początkujący producent i dealer metamfetaminy. Brakuje nam środków oraz doświadczenia, ale za to mamy ogromne ambicje. Naszym zadaniem jest oczywiście stworzenie narkotykowego imperium. Podczas realizacji tego celu spotkamy wiele postaci znanych z serialu, takich jak Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring czy Saul Goodman, ale gra nie odtwarza scenariuszy znanych z telewizorów.
Mechanika

Poza nietypową tematyką, wydane na platformę Android Breaking Bad: Empire Business jest stosunkowo standardową mobilną strategią ekonomiczną. Musimy więc konstruować budynki, które tutaj są oczywiście sprytnie ukryte przed oczami osób postronnych, udając np. myjnie samochodowe. Konieczne jest także organizowanie dystrybucji, gromadzenie surowców, zatrudnianie specjalistów oraz inwestowanie zarobionych pieniędzy.
Nielegalna natura biznesu sprawia, że przed graczem stają problemy, których w typowych strategiach ekonomicznych brakuje. Musimy więc nie tylko ukrywać nasze działania przed agentami agencji DEA, ale również odpierać ataki meksykańskiego Kartelu. Nie brakuje też opcji wysyłania ludzi na misje bojowe.

Breaking Bad: Empire Business posiada rozbudowane opcje sieciowe. Gracze mogą tworzyć własne syndykaty narkotykowe i konkurować z podobnymi grupami założonymi przez innych użytkowników. Wzorem gier MMO, wirtualny świat jest stały i sytuacja w nim ulega stopniowym zmianom na skutek działań uczestników zabawy.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token