Bluetooth File Transfer (Android)

Bluetooth File Transfer (Android)

Dodano: 2010-12-01 18:09 : 2010-12-01

12
36

Bluetooth File Transfer to narzędzie umożliwiające wymianę plików za pośrednictwem protokołu FTP i poprzez połączenie Bluetooth. Umożliwia wykonywanie operacji na plikach wraz z kompresją.

Bluetooth File Transfer uruchomiony w Androidzie łączy się z jakimkolwiek innym urządzeniem wyposażonym w Bluetooth. Umożliwia podgląd plików i struktury katalogów w zdalnym urządzeniu. Możesz teraz przeglądać katalogi, przesyłać pliki, edytować je, kasować, lub zmieniać ich nazwy. Program posiada wsparcie dla spakowanych plików. Podczas działania Bluetooth File Transfer wykorzystuje profil OBEX, stworzony aby ułatwić transfer plików protokołem FTP przez łącze Bluetooth.

Bluetooth File Transfer to darmowy program do operacji na plikach w urządzeniach połączonych poprzez Bluetooth. Wymiana plików między dwoma urządzeniami staje się dziecinnie prosta - możesz je z łatwością przesyłać, kasować lub edytować. Zalety Zdalne operacje na plikach Obsługa plików spakowanych Wady Powolne wyszukiwanie innych urządzeń wyposażonych w Bluetooth

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token