Birthday Reminder v1.1.9

Dodano: 2010-12-27 12:22 : 2010-12-27

5
11

Urodziny znajomych, rodziny i bliskich – to temat, który sprawił, że nie jedna osoba miała spore problemy. Głównym powodem jest nieprzywiązywanie większej wagi i zapominanie o tego typu rzeczach. Istnieją jednak pewne sposoby, aby skutecznie zostać poinformowanym o zbliżających się urodzinach.
Birthday Reminder – nazwa mówi wszystko. Aplikacja ma za zadanie skutecznie i z wyprzedzeniem poinformować nas o tym, że musimy się przygotować do zbliżających urodzin. Program ten, przedstawia chronologiczną listę osób, prezentując informację odnośnie tego kiedy ktoś ma urodziny i ile lat kończy.
Birthday Reminder przeskanuje Twoją listę kontaktów w poszukiwaniu informacji odnośnie daty urodzin – te w których posiadasz taką informację, zostaną zaimportowane do aplikacji. Użytkownik ma możliwość ustawienia tego na jaki adres e-mail, o której godzinie i na ile dni przed urodzinami otrzyma powiadomienie. Niestety, brakuje opcji, która pozwoliłaby na określenie przez ile kolejnych dni otrzymujemy powiadomienia.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token