BedBooking - Menadżer rezerwacji noclegów

BedBooking - Menadżer rezerwacji noclegów

Dodano: 2013-07-06 08:32 : 2013-07-06

3
11

Jeśli wynajmujesz pokoje, kwatery, apartamenty, prowadzisz hostel, dom wczasowy, pensjonat, aplikacja BedBooking jest właśnie dla Ciebie. BedBooking umożliwia proste dysponowanie rezerwacjami pokoi w obiektach noclegowych.

Gdziekolwiek jesteś, mając przy sobie telefon z aplikacją BedBooking szybko sprawdzisz dostępność swoich pokoi i łatwo wykonasz rezerwację dla dzwoniącego do Ciebie Klienta.
BedBooking automatycznie przypisuje numer telefonu do rezerwacji i pozwala na szybkie przełączenie w tryb głośnomówiący.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.
  • 2013-07-17 10:08:20
    Autor:
    bitart

    Bardzo fajne rozwiązanie szczególnie dla małych obiektów noclegowych które usprawnia prowadzenie kalendarza rezerwacji, umożliwia tworzenie i zapisywanie rezerwacji w telefonie komórkowym lub na tablecie. Dzięki wykorzystaniu telefonu komórkowego, niezależnie od miejsca w którym przebywam, mając przy sobie telefon mogę sprawdzić dostępność swoich pokoi i wykonać rezerwację dla dzwoniącego do mnie klienta. Nie muszę nosić papierowego kalendarza rezerwacji, czy sprawdzać w komputerze.fajne do prowadzenia mobilnej recepcji .

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token