Battle Fleet 2

Battle Fleet 2

Dodano: 2017-02-15 22:14 : 2017-02-15

1
2

Witaj na Pacyfiku Admirale! Twoja misja to skompletować flotę, uzbroić ją, dobrać kapitanów, i zniszczyć flotę przeciwnika. Będziesz miał kompletną kontrolę tej misji, nawet w takich szczegółach jak namiar i ładunek każdego strzału. Battle Fleet 2 jest pod Twoją komendą, Admirale.
Radykalnie ulepszona Battle Fleet 2 jest kompletnie trójwymiarowa (teren, okręty i pozycje trafień). Floty są złożone z okrętów USA i Japonii z drugiej wojny światowej (wierne modele 3D) wyposażonych w realistyczne uzbrojenie z tej epoki.
Battle Fleet 2 nadal używa stylu kontroli strzałow typowego dla “Worms” i “Scorched Earth” ale czyni kontrolę okrętów jeszcze bardziej intucyjną. Traf w silnik, a okaleczysz okręt przeciwnika. Celuj w mostek, a wyeliminujesz okręt z gry na całą kolejkę.

Battle Fleet 2 wprowadza element "fog of war", pozwalając na podstępy i zasadzki. Rekonesans staje się więc częścią planu taktycznego kampanii. Różnorodność scenariuszy gry możliwa z Battle Fleet 2 zadowoli nawet najtwardsze wilki morskie.

Zalety:
- Stwórz Twoja flotę z 6-ciu różnych typów okrętów, każdy z inną manewrowością, innymi punktami instalacji broni i krytycznymi punktami.
- Uzbrój okręty w działa różnych kalibrów, działa przeciwlotnicze i torpedy z dobrze wyposażonej zbrojowni.
- Wstrzel się w cel działami małego kalibru i przełącz się na salwę działami większymi, automatycznie nacelowującymi się na ten sam cel.
- Operuj bombowcami i samolotami zwiadowczymi startującymi z baz na wyspach, z lotniskowców i krążowników.
- Przydziel kapitana do każdego okrętu.
- Graj w wariancie kampani strategicznej, przypadkowej potyczki, wielo-platformowym multiplayer, lub hotseat multiplayer.
- Użyj zwiadu aby odkryć zamiary przeciwnika oraz zniszczyć lotniska i artylerię brzegową.
- Zaskocz przeciwnika stawiając miny, używając sabotażu, usprawnionego celowania, i ataków lotniczych.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token