Battery Widget+

Battery Widget+

Dodano: 2015-01-25 20:38 : 2015-01-25

6
23

Android O/S 2.1+

Rozmiar pliku:  : 2.2Mb APK

Opis;
Battery Widget jest eleganckim widgetem 1x1. Pokazuje on aktualny poziom baterii na Twoim ekranie głównym oraz posiada ładną animację ładowania. Dotknięcie widgetu pokaże więcej informacji o baterii oraz skrót do zużycia baterii.

W przypadku gdy nie masz wystarczającej ilości miejsca na ekranie głównym dostępny jest również wskaźnik poziomu baterii pokazywany na pasku powiadomień, więc jest widoczny nawet gdy przeglądasz strony internetowe albo wysyłasz wiadomości. Możesz również wybrać 3 różne kolory odzwierciedlające wysoki/średni/niski poziom baterii. Możesz też zdefiniować własne alarmy, które automatycznie powiadomią Cię o ważnych zmianach w statusie baterii.

Battery Widget nie zużywa dodatkowo Twojej baterii, po prostu robi to co powinien. Gdy urządzenie jest nieużywane i nie ma ustawionych żadnych alarmów, aplikacja nie sprawdza stanu baterii. Gdy włączone są alarmy , wykonuje tylko minimalne operacje aby powiadomić Cię w odpowiednim momencie, nic więcej – nie aktualizuje widocznych komponentów widgetu. Dzięki temu mechanizmowi Battery Widget używa tylko minimalnych zasobów urządzenia do pracy.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token