Batman: Arkham City Lockdown

Dodano: 2013-06-10 09:42 : 2013-06-10

8
22


Instrukcja
1. Zainstaluj plik APK
2. Przenieś 'com.wb.goog.ArkhamCity' do folderu 'sdcard/Android/obb'
3. Odpal gre


Batman: Arkham City Lockdown to kolejna gra stworzona na smartfony, która posiada oprawę graficzną, jakiej nie powstydziłaby się żadna gra na konsole czy tradycyjne PC-ty. Nie od dziś wiadomo jednak, że trójwymiarowa grafika to nie wszystko, czego potrzebują użytkownicy sprzętu z iOS-em. Czy możemy więc uznać opisywaną przez nas produkcję za udaną? Przeczytajcie sami dalszą cześć tego wpisu, a będziecie w stanie sami odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Oczywiście nie musimy pisać, kto jest główną postacią Batman: Arkham City Lockdown. Już sama nazwa mówi nam bowiem, że przyjdzie nam sterować człowiekiem-nietoperzem, który – jak nietrudno się domyślić – po raz kolejny będzie musiał stawić czoła swoim wrogom starającym się przejąć kontrolę nad światem.

Niestety, w tworze Warner Bros brakuje jakiejkolwiek sensownej fabuły, a nasze zadanie ogranicza się do wspomnianych już przez nas pojedynków. Wprawdzie nasi przeciwnicy z biegiem czasu stają się coraz trudniejsi, ale nawet początkujący gracz nie powinien mieć problemu z przejściem całej gry – nawet za jednym zamachem, co oznacza, że gra w Batman: Arkham City Lockdown po pewnym czasie staje się nudna i raczej nie chce się jej dłużej używać.

Do atutów kolejnej produkcji z Batmanem w roli głównej można na pewno – poza grafiką – zaliczyć również dodatki dla fanów człowieka-nietoperza. W Batman: Arkham City Lockdown możemy, na przykład, przeczytać szczegółowe opisy poszczególnych bohaterów z komiksu, a także ustawić na swoim telefonie jedną z kilkunastu dostępnych, specjalnych tapet.

Źródło: http://appsblog.pl/batman-arkham-city-lockdown-smartfonowa-gra-z-czlowiekiem-nietoperzem/

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token