Bajkowy Quiz

Bajkowy Quiz

Dodano: 2015-10-30 19:59 : 2015-10-30

4
10

Kochasz świat teleturniejów, pytań, i rywalizacji? Mamy coś specjalnie dla Ciebie : BajkowyQuiz- aplikacja ta jest świetną grą, pełną kolorów, avatarów i bonusów. Jest to unikatowa aplikacja, która skupia się na świecie bajek, filmów i seriali animowanych!!! Tutaj miejsce jest dla każdego- dzieci jak i dorośli znajdą coś wyjątkowego dla siebie. Świetna zabawa a przy okazji idealne miejsce do edukacji i rozwijania naszej pamięci. Krótko mówiąc wszystko co zastaniecie w aplikacji BajkowyQuiz jest przyjemne a przy okazji pożyteczne !!
Grając w BajkowyQuiz zmierzysz się z serią różnych bajkowych pytań, musisz odpowiedzieć na jaki największą liczbę pytań, przy czym w jednej serii masz tylko 3 życia !! Od Twoich osiągnięcia będzie zależała Twoja pozycja w rankingu.
Bogate w kolorach i oryginalności avatary są bardzo ważnym elementem gry, im lepszy avatar tym większy mnożnik osiągniętych monet, grając systematycznie zapewniamy, że na Twojej drodze pojawią się super bonusy!!
Nie czekaj – instaluj jak najszybciej aplikację! Bądź pierwszy w rankingu i jako pierwszy zdobądź najlepsze avatary!!

★★★★★ Już teraz: Ponad 100 nowych pytań dziennie!
★★★★★ Pytania z najlepszej dziedziny jaką są bajki, filmy i seriale animowane !
★★★★★ Możesz sprawić, że BajkowyQuiz będzie jeszcze bardziej ekscytujący. To prostsze niż myślisz! Sam możesz w bardzo prosty sposób tworzyć pytania!
★★★★★ 2 Ranking pozwolą Ci porównać swoje umiejętności z resztą graczy w Polsce a w przyszłości z całego świata !
★★★★★ Wybierz idealnego i unikatowego avatara !

Bądź z nami już od samego początku i śledź dalszy rozwój i potencjał BajkowegoQuizu! Graj z nami i zapraszaj przyjaciół!
Powodzenia !!

BajkowyQuiz

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token