Anomaly Korea

Anomaly Korea

Dodano: 2013-02-26 10:31 : 2013-02-26

1
0

Anomaly: Korea to jeden z najlepszych tytułów dostępnych na urządzenia przenośne z Androidem i iOS-em. Szerokim łukiem omija problem sterowania - to właśnie na urządzeniach z ekranem dotykowym gra się najwygodniej. Przemyślana rozgrywka w świetnej oprawie audiowizualnej przynosi zaś masę przyjemności.

Kto by pomyślał - obcy najechali naszą planetę! Zielone ludki rozpanoszyły się w Korei i na złość ludzkości porozstawiały wszędzie bazy i bojowe wieżyczki. Naszym celem jest przedarcie się przez fortyfikacje wroga i zrównanie wszystkiego z ziemią.

W tym celu musimy skupić się na trzech rzeczach: planować trasę napadu, budować potrzebne jednostki, a następnie jedno i drugie na bieżąco korygować i ulepszać. To jednak nie wszystko; na planszy cały czas coś się dzieje. Trzeba zbierać i wykorzystywać umiejętności specjalne, jak i odpalać dodatkowe ataki w czasie rzeczywistym.


Do dyspozycji mamy cały wachlarz pojazdów - od mocnych jak skała czołgów, po wlokące się na samym końcu stawki jednostki budujące to, co im zlecimy. Ważna jest kolejność, w jakiej ustawimy ekipę. Umieszczając na froncie delikatny łazik, zagwarantujemy jedynie rychłą robotę okolicznym złomiarzom. Każdy może zbudować drużynę w pewnych ramach dowolności, a planowanie tego wszystkiego to kawał nielichej frajdy - szczególnie, gdy przemaszerujemy przez planszę niczym pochód pierwszomajowy, nie dając szans ufoludkom.

...

Źródło: http://www.eurogamer.pl/articles/2013-01-02-anomaly-korea-recenzja

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token