All my enemies Secure

All my enemies Secure

Dodano: 2011-02-09 11:05 : 2011-02-09

0
5

"Te łajdaki! Te dranie! Mają czelność odmawiać składania mi daniny - ich Cesarzowi?!? Zniszczyć ich planetę, zrównać z ziemią obozy, w których się ukrywają. Zabić ich wszystkich! Wszystkich moich wrogów!" Wiernemu żołnierzowi cesarskich służb nie pozostawało nic innego jak sumiennie wykonać rozkaz. "All My Enemies" dudniło w głowie z każdym kolejnym zestrzeliwanym pojazdem nieprzyjaciela.

Fabuła zastanawiająca, bo wydaje się, że gracz w All My Enemies staje się czarnym charakterem. Ale z drugiej strony nie jest to aż tak ważne w typowej grze typu shoot 'em up, polegającej przede wszystkim na zestrzeliwaniu nieprzyjaciół i pokonywania kolejnych przeszkód na swojej drodze. Tym bardziej jeśli wykonanie gry łechce oko i ucho. Bardzo ładny rendering i niczego sobie dźwięki wydobywające się z głośnika w trakcie gry sprawiają, że All My Enemies to gra, po którą miło sięgnąć.

Gracz otrzymuje do pokonania 12 poziomów, na 6 różnych planetach. Na swej drodze spotka 6 różnych bossów, każdy trudniejszy od poprzedniego. Podstawowe działko może zostać rozbudowane i wzmocnione przez 9 kolejnych upgrade'ów. A do tego dwa sposoby kontrolowania - dotyk i przechył. Twórcy - Drowning Zebra - pomyśleli też o słabszych telefonach. Jakość grafiki może być swobodnie dostosowywana, w zależności od mocy telefonu (i5700 elegancko obsługuje full-detale).

All My Enemies dostępne jest w Android Market w trzech wersjach. Bezpłatnej, w której niestety reklamy potrafią wyświetlać się także w trakcie gry (nie utrudniając rozgrywki), oraz dwóch płatnych standardowej i secure. Ta ostatnia przenaczona jest dla tych użytkowników, którzy bardzo cenią swoją prywatność.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token