Adobe Flash Player

Dodano: 2011-10-24 16:19 : 2011-10-24

34
166

Adobe właśnie opublikowało najświeższą wersję swojego Flash Playera dla systemu Android. Znakiem rozpoznawczym nowej wersji ma być wysoka wydajność.

Wymagania: Android 2.2,2.3

Flash Player odpowiada za możliwość uruchamiania elementów Flash na stronie internetowej. To dzięki niemu można odtwarzać filmy, grać w gry i korzystać z aplikacji wykonanych w tej technologii. Technologii tak znienawidzonej przez Apple za zasobożerność, a to tylko jeden z zarzutów koncernu z Cupertino. Jednak trudno się z nim nie zgodzić - aby Flash sprawnie działał na telefonie wymagana jest duża moc obliczeniowa procesora.

Jedenasta odsłona tej wtyczki ma zmienić ten niekorzystny wizerunek zwiększając jej szybkość i usuwając błędy, jednocześnie poprawiając stabilność działania. Pełna lista zmian dostępna jest pod tym adresem. Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest lepsza kompresja plików SWF (czyli właśnie Flash) - aż do 40%, co ma znacznie ograniczyć zużycie transferu. Wszyscy czekali na nową technologię, która miała przyspieszyć przetwarzanie grafiki 3D nawet tysiąckrotnie w porównaniu do Flash Player 10. Niestety, Stage 3D nie doczekał się implementacji w mobilnej jedenastce, ale Adobe zapewnia o wprowadzeniu tej technologii w późniejszym okresie.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token