Abduction! 2

Abduction! 2

Dodano: 2012-04-07 22:26 : 2012-04-07

3
5

Abduction! 2 jest kontynuacją jednej z najczęściej ściąganych gier na naszą "zieloną" platformę.

Zasada gry jest bardzo prosta. Jesteśmy krową ,która musi doskoczyć po wiszących w powietrzu platformach ,aż do pewnego punktu-mety, w którym to porywają ją kosmici .

Może i brzmi to dosyć głupkowato, ale zabawa jest przednia, dzięki różnym niespodziankom, które znajdziemy po drodze, tylko od naszego szczęścia zależy czy dostaniemy możliwość wyższego skakania przez kilka sekund, czy raczej "antybonus" w postaci kruszących się już po jednym naskoku platform. Musimy też uważać na wystające kolce, spadające bomby lub wiatraki unoszące cię w powietrze.

W stosunku do poprzedniej części, gra została poszerzona o możliwość odblokowywania nowych postaci, trybów gry czy nawet zabawnych nakryć głowy, w które to możemy ubrać naszego zwierzaka, a wszystko to możemy kupić za walutę, którą dostajemy za sukcesywne przechodzenie poziomów. Mamy też nowy tryb "fabularny", w którym to wędrując po świecie uwalniamy z klatki uwięzione zwierzątka (aby później zostały porwane przez kosmitów... ).

Szczerze polecam Abduction! 2, bo można przy niej spędzić całkiem miło przerwę między lekcjami, lub przejażdżkę autobusem do pracy.

Mała uwaga - gra może troszeczkę przycinać się na starszych lub słabszych modelach.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token