9mm HD v1.0.1 Cracked

9mm HD v1.0.1 Cracked

Dodano: 2011-10-04 16:33 : 2011-10-04

3
6

Gangsterzy chcą twojej śmierci. Nie wiedzą, co ich czeka.

Teraz i ty możesz zagrać w 9mm na Android i wcielić się w Johna "Loose" Kannona – dowódcę specjalnej jednostki policyjnej, która nie obawia się naginać prawa, by oczyścić ulice.

Kiedy jednak ekipa Johna zabija miejscowego barona narkotykowego i przejmuje milion dolarów w gotówce, zbiry wkraczają na wojenną ścieżkę. Kannon ma tylko jedno wyjście - rozprawić się z polującym na niego gangiem. Prawo nie ma tu nic do rzeczy - to walka o przetrwanie.

AKCJA DUŻEGO KALIBRU
• Wskocz w sam środek strzelanin, w trakcie których będziesz skakać, strzelać i wystrzeliwać kolejne magazynki pocisków. Odgrywając niesamowite popisy kaskaderskie w zwolnionym tempie, oczyszczaj całe pomieszczenia z kryminalistów.
• Ta symulacja akcji ożywa na ekranie - patrz jak otoczenie 3D zostaje zniszczone przez wystrzały.

ZWYKŁY DZIEŃ PRACY
• Twoja praca jest niezwykle niebezpieczna, a więc wyposaż się w pełen arsenał broni, w tym pistolet, strzelbę, karabin półautomatyczny, wyrzutnię rakiet i nie tylko.
• Ruszaj do walki z przestępczością i korupcją w różnych miejscach, takich jak latynoskie przedmieścia, klub nocny, komisariat policji, dzielnica willowa, obszar przemysłowy czy Meksyk.
• Czasem musisz pojmać przywódców gangów i informatorów żywcem, goniąc ich po ulicach i zatrzymując do przesłuchania. Rozmowa z tobą na pewno nie będzie przyjemna.

WALKA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY
Graj w 9mm w sieci i zmierz się z przyjaciółmi (i nie tylko) w trybie Każdy-Na-Każdego i deathmatchu drużynowym dla 12 graczy na 4 różnych mapach.

ULICZNE BITY
Hip-hopowa/rapowa ścieżka dźwiękowa podkreśla styl gry. Znajdziemy na niej utwory takich artystów, jak:
• Freeway & Jake One
• Beanie Sigel
• Apathy
W grze gościnnie występują Freeway & Jake One.

Gdy już pobierzesz 9mm, odkryj więcej gier Gameloft na naszej stronie www.gameloft.com.
Śledź nas w serwisie Twitter http://twitter.com/gameloft lub polub nas w serwisie Facebook http://facebook.com/gameloft aby uzyskać więcej informacji o nadchodzących tytułach.
Nasze filmy i zwiastuny filmowe znajdziesz pod adresem www.youtube.com/gameloft.
Odkryj nasz blog http://blog.gameloft.com/ i zyskaj dostęp do unikatowych materiałów na temat gier Gameloft.

Dla fanów gier akcji, strzelanek TPP i gier FPS.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token