androidpolska.pl

Blog tematyczny o nowoczesnych technologiach, sprzęcie elektronicznym oraz gamingu.

Internet

Najlepsze gry o tematyce sportowej

Najlepsze gry o tematyce sportowej

Gaming jako szeroko rozwinięte pojęcie spędzania wolnego czasu – na stałe wpisał się w kuluary naszego życia. Zwłaszcza młodzi ludzie (lecz nie tylko!) dużą część swojego czasu dysponują właśnie na różnego rodzaju gry komputerowe. Samych gier na rynku jest bez liku, a co rusz pojawiają się coraz to nowsze tytuły, których tematyka jest tak szeroka, że nie sposób jej opisać. Mimo tego na wyróżnienie może zasługiwać zwłaszcza kilka typów gier, które są najbardziej pożądane przez graczy. Jednym z nich to bez wątpienia gry o tematyce sportowej, w których to można mierzyć się nie tylko ze sztuczną inteligencją wygenerowaną przez samą grę, a również ze znajomymi, lub zupełnie obcymi graczami z całego świata za sprawą łącza internetowego. Jakie jednak są najbardziej popularne gry sportowe?

Sporty walki tylko dla konsolowców?

Gry komputerowe służą nie tylko do zabijania wolnego czasu, a również często do rywalizowania z innymi graczami w różnym charakterze. Jedną z takich rywalizacji są zdecydowanie pozycje taktujące o sportach walki. Wrestling, boks, czy coraz popularniejsze na całym świecie MMA. Takich pozycji na rynku gier nie brakuje, choć posiadacze komputerów osobistych mogą być nieco zawiedzeni, gdyż znaczna część tego typu produkcji tworzona jest nie na komputery, a na konsole. Jednak, jeśli ktoś jest zapalonym graczem – to posiadanie zarówno komputera, jak i konsoli nie jest niczym szczególnym. Na wyróżnienie w kategorii sportów walki zasługują przede wszystkim takie tytuły, jak:

  • EA Sports UFC

  • WWE 2K23

  • Fight Night

zagłębiając się w jedną z powyższych pozycji – bez problemu można spróbować swoich sił w sportach walki zarówno podczas rozgrywki single player, jak i również podczas sieciowych zmagań z innymi graczami. 

Czy wiesz, że można obstawiać również rozgrywki e-sportowe? Sprawdź zaklady bukmacherskie online.

Niekwestionowany król wśród gier sportowych

Sporty walki, NBA, czy wyścigi samochodowe to niewątpliwie bardzo rozpoznawalne gatunki spośród wszystkich gier sportowych. Jednak zdecydowanie niekwestionowanym królem wśród tego typu produkcji są gry o tematyce piłki nożnej. Różnego rodzaju Football Managery, czy symulacje rozgrywek piłkarskich jak Pro Evoluton Soccer, czy znana na całym świecie FIFA to gry, których nie trzeba przedstawiać nikomu. FIFA, która do tej pory co roku wypuszczała na rynek nową produkcję z serii, cieszy się takim zainteresowaniem wśród graczy, iż stała się czymś w rodzaju filaru wszystkich sportowych produkcji. Grywalność produkcji sygnowanych piłkarskimi rozgrywkami sięgnęła ostatnimi czasy nowy poziom, a mianowicie rozgrywki e-sportowe, których to turnieje organizowane na całym świecie cieszą się sporymi sukcesami oraz zainteresowaniem. FIFA to jednak gra nie dla każdego, a rozgrywki po sieci również mogą stać się bardzo frustrującym doświadczeniem. Częstym zjawiskiem jest bowiem zawodnik drużyny przeciwnej, który z wykorzystaniem wszystkich dostępnych sztuczek technicznych jest w stanie przejść całe boisko i strzelić nam bramkę mimo nieudolnych prób odbioru futbolówki. Doświadczeni i profesjonalni gracze dysponują takim doświadczeniem, że tego typu zagrania to dla nich chleb powszedni. Tak czy inaczej, FIFA to ekscytująca pozycja, którą znać musi każdy fan rozgrywek sportowych.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Udostępnij