androidpolska.pl

Blog tematyczny o nowoczesnych technologiach, sprzęcie elektronicznym oraz gamingu.

Technologia

GaN – jedna, niewielka ładowarka, duża zmiana!

GaN – jedna, niewielka ładowarka, duża zmiana!

Ładowarka GaN to małe akcesorium z ogromną mocą. Dzięki wykorzystaniu do jej produkcji azotku galu (GaN), zamiast tradycyjnego krzemu, ma niewielkie rozmiary, ale znacznie wyższą wydajność. Co to oznacza? Wybierając iBOX C-65 jednym urządzeniem zasilisz nie tylko wszystkie swoje urządzenia mobilne, ale również laptop.

Postaw na GaN. Oto dlaczego?

ładowarka sieciowa

GaN to stosunkowo młody półprzewodnik. W porównaniu do ładowarek wykorzystujących krzem, te nowoczesne i szybkie ładowarki sieciowe produkowane z zastosowaniem azotku galu, charakteryzują się wyższą wydajnością energetyczną, mimo zachowania bardzo niewielkich rozmiarów. Cechuje je także niższy pobór energii. Zastosowanie GaN pozwala uzyskać większą wydajność przy mniejszej ilości wydzielanego ciepła i więcej zaoszczędzonej energii. Jednym słowem, ładując swoje urządzenia mobilne albo komputer przenośny korzystając z ładowarki GaN możesz obniżyć koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej oraz oszczędzić czas niezbędny do pełnego ich naładowania. Teraz wystarczy wrzucić do torebki albo plecaka jedno niewielkie urządzenie zamiast kilku ładowarek do różnych sprzętów. To duże ułatwienie również dla tych osób, które często podróżują zawodowo – wystarczy im jedna, mała i lekka ładowarka GaN do zasilania zarówno smartfona jak i tabletu.

zasilanie

Wybierz uniwersalność iBOX C-65

Uniwersalność ładowarki sieciowej GaN od iBOX polega nie tylko na tym, że umożliwia ładowanie zarówno smartfona jak i tabletu – umożliwiania ładowanie 3 różnych urządzeń, np. smartfona, tabletu i laptopa równocześnie. Ładowarka wyposażona jest w 3 posty USB – 2 porty USB-C oraz 1 port USB-A, dzięki temu można ją stosować w trakcie ładowania najnowszych jak i starszych modeli urządzeń. Nie ma też znaczenia, czy posiadasz urządzenia jednej czy różnych marek i producentów. iBOX C-65 możesz wykorzystywać do szybkiego ładowania urządzeń od: Samsung, Apple, Motorola, Xiaomi czy Huawei…

iBOX C-65

Pamiętaj o bezpieczeństwie!

W ładowarce sieciowe iBOX C-65 choć ma niewielkie rozmiaru, udało się zmieścić całkiem pokaźną liczbę zabezpieczeń:

 • SCP – Zabezpieczenie przed zwarciem
 • OCP – zabezpieczenie przed nadmiernym prądem
 • OVP – zabezpieczenie przed nadmiernym napięciem
 • OTP – zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą
 • BP – zabezpieczenie przed wyładowaniami elektrostatycznymi

Dzięki nim ładowanie jest bezpieczne zarówno dla telefonu, jak i dla baterii i otoczenia.

 iBOX C-65

Kabel do super szybkiego ładowania w zestawie!

Do ładowarki dołączony jest kabel, który wspiera szybkie ładowanie. Długość kabla to 1,5 metra. Tym kablem obsłużysz większość swoich urządzeń. Wyposażony w złącze USB-C pozwala na ładowanie wielu nowoczesnych urządzeń.

kabel czarny

Co znajdziesz w pudełku?

 1. Ładowarkę iBOX C-65 w wybranym kolorze!
 2. 1,5 metrowy kabel USB-C – wspierający szybkie ładowanie!
 3. Instrukcję obsługi!

Ładowarka sieciowa iBOX C-65 wspiera wszystkie najbardziej popularne standardy ładowania:

 • Power Delivery 3.0 PPS (Programmable Power Supply)
 • USB BC1.2 DCP
 • Quick Charge™ 3.0/4.0+
 • Huawei™ FCP/SCP
 • Samsung™ AFC
 • Apple™ 2.4A
 • Apple™ 27W PD

To niezbędne akcesorium zamówisz w sklepie producenta!

Kliknij tutaj i kup ją już dzisiaj!

Pamiętaj ZAREJESTRUJ się do sklepu i skorzystaj z kodu: ZADARMO23 – a dostaniesz kupon na darmową dostawę!

Ładowarki iBOX C-65 dostępne są w 2 klasycznych wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W zestawie z ładowarką znajdziesz silikonowy kabel USB-C o długości 1,5 m do szybkiego ładowania wszystkich urządzenia z maksymalną mocą 65W. Ładowarka wyposażona jest w 2 porty USB-C oraz 1 port USB-A.

Udostępnij