androidpolska.pl

Blog tematyczny o nowoczesnych technologiach, sprzęcie elektronicznym oraz gamingu.

Elektronika

Czym kierować się przy wyborze etui na telefon? Na przykładzie Samsunga.

Czym kierować się przy wyborze etui na telefon? Na przykładzie Samsunga.

Dla młodego pokolenia wybór etui nie jest wyzwaniem. Kierujemy się głównie estetyką, ciekawością, naszymi zainteresowaniami. Etui jest przedmiotem , dzięki któremu możemy pokazać światu kim jesteśmy, co lubimy oraz możemy przekazać swoje wartości. Skąd taka możliwość? Otóż stąd, że na naszym etui możemy zamieścić wszystko o czym pomyślimy lub wybrać odpowiedni dla naszej osobowości wzór. Możesz zatem wybrać etui, które stanie się pewną formą przekazu. Możemy umieścić na nim zdjęcie, które jest dla nas ważne, sentencje, cytat, nasze życiowe motto lub nic nie znaczące bazgroły. Najczęstszym popełnianym błędem w wyborze, jest fakt pominięcia kwestii ochrony telefonu.

Ochrona telefonu dzięki etui

Skupmy się na ten moment na danym modelu telefonu jakim jest Samsung, jego potrzebach i specyfikacji. Jak ogólnie można zauważyć z rozwojem techniki, tego co telefon ma do zaoferowania wewnątrz traci jego budowa zewnętrzna. Coraz mniej producentów skupia się na wytrzymałości obudowy ekranu, a skupia się na procesorze, baterii i tak dalej. Tak więc naszym zadaniem jako konsumentów jest ochrona. Dzięki na przykład omawianego etui Samsung, możemy ochronić nasz telefon od czynników mechanicznych, upadków, zarysowań. Obejmujący wiele obiektywów system aparatów Samsung zdecydowanie potrzebuje naszej ingerencji w jego ochronę, zabezpieczenie. Dzięki takiej możliwości jak etui Samsung  możemy zwiększyć żywotność naszego telefonu, przeciwdziałać upadkowi, za czym idzie przykładowo wylaniem ekranu w skutek uszkodzenia. W niejednej sytuacji naprawa wyświetlacza nowszych telefonów przewyższa cenę zakupu lub jest podobna (nieopłacalna). Skupmy większą uwagę na to jakie cechy powinno posiadać etui Samsung.

Cechy produktu, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze etui na Samsunga

Jak już wcześniej zostało wspomniane Samsung tego modelu posiada wiele obiektywów aparatów. Z tego powodu postarajmy się, by nasz case był odpowiedniej grubości, by przy upadku zmniejszyć możliwość dotknięcia aparatu podłoża. Skupmy uwagę na tym jak produkt trzyma się w ręce, czy nie jest wykonany ze śliskiego materiału oraz czy jest wykonany z materiału, który już sam w sobie zarysowuje obudowę naszego telefonu. Przede wszystkim nie kierujmy się ceną, ponieważ jakość produktu zazwyczaj z ceną idzie w parze. Z tego powodu nie miejmy wyrzutów sumienia, że wydaliśmy więcej, ponieważ nasz telefon jeszcze nam za to podziękuje. Grubsze, gumowe pokrowiec na Samsunga jest jednym z najlepszych rozwiązań, ponieważ elastyczny materiał łatwo nachodzi na obudowę oraz niweluje wstrząsy oraz odbija się delikatnie od podłoża. Gumowy materiał nie zarysuje obudowy twojego telefonu poprzez użytkowanie tylko ochroni je przed czynnikami mechanicznymi, oraz będzie wygodny w użytkowaniu, czyszczeniu oraz nie wyśliźnie ci się z ręki. 

Najważniejsza zasada przy wyborze etui do smartfona Samsung – kieruj się zdrowym rozsądkiem, a nie dzisiejszymi trendami, a twój telefon podziękuje ci latami współpracy. Zobacz atrakcyjne pokrowce na smartfony Samsung: https://mobiwear.pl/pol_m_Etui-na-telefon-Samsung-131.html

 

Udostępnij