1
26

Poradnik dla nowych użytkowników.

Dodano: Ponad rok temu : 2013-09-06


Brak video

Brak galerii

Nie wiesz jak ściągnąć i zainstalować aplikację? Gra ci nie działa? Szukasz odpowiedzi? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś!

1. Wszystko co potrzebne do ściągnięcia i zainstalowania aplikacji:
- Połączenie telefonu z komputerem: Kabel USB, Bluetooth lub WI-FI
- Karta pamięci lub pojemna pamięć wewnętrzna
- Menedżer plików
- Program na komputerze „WinRaR”

2. Najważniejsze pojęcia:
APK – Instalator, plik instalacyjny danej aplikacji. Występuję on przy KAŻDEJ aplikacji.
SD –  Plik główny danej aplikacji. Plik SD występuję najczęściej w postaci pliku OBB czasami zdarza się plik DATA a w skrajnych przypadkach jest to coś znacznie innego. Występują on czasami, głównie przy grach, dużych grach.
Root-Złamanie zabezpieczeń systemu i pełnoprawny dostęp użytkownika do ustawień systemowych,  można usuwać aplikacje systemowe i wiele, wiele więcej. Zrobienie roota powoduję utratę gwarancji, aczkolwiek roota można cofnąć.
QR-code-Jest to dwuwymiarowa plątanina białych oraz czarnych pól. Koduję się adresy stron właśnie w QrCode a użytkownik po zeskanowaniu takiego “obrazka” może od razu otworzyć daną stronę w przeglądarce na telefonie. Jak to zrobić? Trzeba ściągnąć aplikację, która czyta QR-Codea gdy w serwisie AndroidPolska obok linku do pobrania pokaże się QR-code wystarczy zrobić zdjęcie poprzez daną aplikację a strona w mgnieniu oka ukaże się w telefonie.

3. Krok po kroku: Jak ściągnąć i zainstalować aplikację
Na początek najlepiej utworzyć na karcie pamięci lub na pamięci wewnętrznejfolder: „instalki” i tam wrzucać wszystkie pliki APK jakie ściągniecie. Należy też wejść w Ustawienia->Zabezpieczenia i zaznaczyć opcję ”Nieznane źródła”.
Zaczynamy od pobrania danej aplikacji. APK trzeba pobrać ZAWSZE natomiast plik SD występuję tylko przy większych grach. Gdy pobierzemy plik z apkhosting, podłączamy kabel USB do telefonu, najlepiej ustawić w ustawieniach telefonu Tryb połączenia USB – Pamięć masowa, wtedy mamy bezproblemowy i szybki dostęp do karty pamięci. Jeśli Aplikacja, którą chcecie zainstalować ma tylko plik APK, to wtedy wrzucacie to do wyżej wspomnianego folderu”instalki”, natomiast jeśli gra ma APK+SD, wtedy APK wrzucacie do”instalek”, a SD do folderu w zależności, od ścieżki, która widnieje w serwisie AndroidPolska, głównie jest to Android/obb lub Android/data. Trzeba pamiętać o tym ,że plik SD zawsze jest spakowany i trzeba go rozpakować po pobraniu wymienionym w punkcie 1 programem „WinRaR”, jeśli nie rozpakujemy, wtedy gra nie będzie działać.Po przekopiowaniu wszystkich plików, odłączamy kabel USB.
Włączamy telefon, wchodzimy przez menedżer plików do karty pamięci do folderu „instalki”, klikamy na daną aplikacje , którą chcemy zainstalować i instalujemy. Po zainstalowaniu bez problemu aplikacja powinna działać, ale jeśli nie działa, prosimy zajrzeć do punktu nr 5.

4. Krok po kroku: Jak ściągnąć i zainstalować aplikacją przy pomocy mobilnej wersji AndroidPolska
Chcesz pobierać gry i aplikację poza domem? Nic prostszego! Wystarczy ściągnąć Mobilną wersję serwisu AndroidPolska. Będzie nam tylko potrzebny menedżer pamięci z punktu 1. Znając punkt 3 bez problemu sobie z tym poradzisz. Wystarczy pobrać plik APK lub APK i SD, rozpakować plik SD przy pomocy menadżera i przekopiować  do podanej ścieżki przez AndroidPolska, głównie jest to Android/obb lub Android/data. Następnie zainstalować i cieszyć się dowoli aplikacją.

5. Najczęściej zadawane pytania:
-„Jakie jest hasło do pobrania pliku na apkhosting?” - androidpolska.pl
-„Nie mam folderu obb”- wtedy wystarczy poprostu go stworzyć poprzez opcję „Dodaj folder” w folderze Android.
-„Ciągle mi brakuje transferu danych, co zrobić?”- Posiadając Abonament/umowę skazujesz się na ograniczony transfer danych. Natomiast jeśli posiadasz telefon na kartę, możesz poszukać u swojego operatora oferty „ na internet „ , która daję około 1GB za każde doładowanie telefonu za około 20zł. Mało tego możesz jeszcze znaleźć ofertę, która da ci  ważność konta na 1 rok! Dzięki temu swój transfer danych będziesz mógł gromadzić i odwiedzać AndroidPolska gdziekolwiek i o każdej porze!
-„Wyskoczył mi  błąd parsowania/błąd analizowania pakietu, co mam zrobić?” – Błąd parsowania/analizowania pakietu oznacza to iż, twój sprzęt ma zainstalowaną starą wersję androida, a dana aplikacja wymaga nowszej. W takiej sytuacji pozostaje nam zaktualizować system android do nowszej wersji, można to zrobić całkowicie za darmo i legalnie.
-„Mam mało pamięci wewnętrznej i nie mogę posiadać już więcej aplikacji, co mam robić?”- Należy zaopatrzyć się w aplikację Clean Master, aplikacja ta skutecznie przeniesie nam zainstalowane aplikacje z pamięci wewnętrznej na kartę pamięci, wyczyści cache oraz zwolni w każdej chwili pamięć RAM.
-„Telefon nie czyta mi karty pamięci, co zrobić?” – Należy sformatować kartę pamięci, wtedy problem zostanie rozwiązany.
-„Kiedy plik wrzucamy do folderu obb a kiedy do data?”- Można to w bardzo łatwy sposób sprawdzić, gdy ściągniemy plik, wypakujemy i wejdziemy w niego,  zobaczymy jego zawartość, jeśli będzie tam jeden plik o rozszerzeniu .obb wtedy trafia do folderu obb, natomiast jeśli jest tam zbiór folderów i różnych plików, wtedy wiemy ,że plik musi trafić do folderu data.
-„Gra mi się wyłącza ”, Gdy gra się wyłącza po pokazaniu loga, po 1 filmiku lub w trakcie gry wtedy na 70% po prostu źle ją zainstalowałeś. W przypadku LG, Samsungów oraz mniej znanych marek  należy przenieść pliki SD(OBB lub data) na pamięć wewnętrzną do takich samych folderów, czyli Android/Obb lub Android/data. Często błąd jest w ściąganiu pliku lub w kopiowaniu, dlatego należy ponownie ściągnąć. A czasami niektóre gry po prostu mają zbyt duże wymagania i nasz sprzęt nie da rady ich utrzymać.


Twój problem nadal nie został rozwiązany? Napisz w komentarzu a my na pewno ci pomożemy!
Tylko pamiętaj aby podać model swojego sprzętu oraz wersję androida.Pozdrawiamy Zespół AndroidPolska.pl

Facebook - podziel się!
 • 2013-09-17 21:29:35
  Autor:
  sidy23

  Witam, po dłuższej nieobecności na androidpolska.pl, straciłem rozeznanie. Szukam już ponad godzinę i nie mogę odnaleźć linków do downloadu w żadnej z gier, które mnie interesują. O czym zapomniałem?

  dziękuję za odp, pozdrawiam
  Marcin

 • 2013-09-19 16:51:32
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Aby móc ściągnąć plik wystarczy być zalogowanym. Gdy wybierasz grę, która cie interesuję, to pod opisem powinien widnieć zielony wielki skrypt Pobierz/Download wystarczy kliknąć go a po chwili na dole wyświetli się lista linków do pobrania.

 • 2013-09-21 09:06:19
  Autor:
  sidy23

  Wielkie dzięki! dopiero teraz ogarnąłem że Wtyczka blokująca reklamy w przeglądarce, uprowadziła mi przycisk "download":D

 • 2013-10-06 19:13:37
  Autor:
  janysz

  Cześć, pobrałem Dead Space'a wrzuciłem tam gdzie powinienem ale nie ma żadnego instalatora czy coś w ten deseń. Jakieś sugestie?

 • 2013-10-14 15:36:32
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Dead Space, posiada 2 pliki APK(instalator) oraz SD(plik główny). Jak piszesz, jeśli wrzuciłeś plik SD tam gdzie powinien być to tera, plik APK możesz wrzucić gdzie chcesz. Teraz jeśli te 2 pliki są w telefonie, odłączasz kabel USB bierzesz telefon do ręki i wchodzisz na kartę pamięci lub na pamięć wewnętrzną w zależności gdzie wrzuciłeś plik APK. Aby uzyskać dostęp do pliku APK musisz posiadać menadżer plików, niektóre telefony mają już go wbudowanego nazywa się on "Moje Pliki" lub "OfficeSuit" lub kompletnie co innego, warto poszukać.Natomiast jeśli go nie masz wystarczy zainstalować ASTRO lub inny menadżer, który także znajdziesz w serwisie AndroidPolska. Poprzez program znajdujesz plik APK(nazwany przez ciebie instalatorem) włączasz go i gra się zainstaluje, następnie w menu wystarczy poszukać aplikacji Dead Space i ją włączyć z internetem w tle, dodatkowo pobierze się plik przez wifi.

 • 2013-11-04 19:36:49
  Autor:
  maruno

  Potrzebuje bezprzewodowej karty sieciowej pod androida a nigdzie nie mogę znaleźć. Dajcie jakiegoś linka.

 • 2013-11-04 19:37:02
  Autor:
  maruno

  Potrzebuje bezprzewodowej karty sieciowej pod androida a nigdzie nie mogę znaleźć. Dajcie jakiegoś linka.

 • 2013-11-07 21:50:05
  Autor:
  febregas

  ściągnąłem grę, która posiada tylko plik AKP. zapisałem pliki w folderze na karcie pamięci. odpaliłem instalację pliku. wszystko poszło pięknie. gdy chcę odpalić grę pojawia się czarny ekran, po czym wywala do pulpitu. proszę o pomoc

 • 2013-11-07 23:11:10
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  maruno
  http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-xp/help/networking/install-wireless-network-adapter

  fabregas
  Jakie pliki zapisałeś w folderze? Skoro gra ma tylko APK to jest to jeden plik. Być może jest coś niekompatybilne lub po prostu sprzęt nie da rady utrzymać tej gry. Wskaż, która to jest gra i podaj swój modele telefonu, bez tego trudno jest mi znaleźć przyczynę.

 • 2013-11-27 13:42:19
  Autor:
  samolot1985

  Jeśli Aplikacja, którą chcecie zainstalować ma tylko plik APK, to wtedy wrzucacie to do wyżej wspomnianego folderu”instalki”, natomiast jeśli gra ma APK+SD, wtedy APK wrzucacie do”instalek”, a SD do folderu w zależności, od ścieżki, która widnieje w serwisie AndroidPolska... Tzn gdzie wrzucam to sd? czy mam to skopiować czy wyciąć? próbowałem już kilka razy z grami i ręce juz mi opadają... udało mi sie tylko zainstalować prince of persia ale tam była sama instalka atam gdzie jest dodatkowy plik juz njie moge. Mam samsunga galaxy s2. Od 3 dni próbuje zainstalować metal slug x i tez nie moge. pomóżcie prosze. czy po pobraniu mam osobno wkleic na karte instalke a osobno ten drugi plik do pamieci wewnetrznej czy jak?

 • 2013-11-27 16:55:35
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Bardzo przepraszam za mój błąd merytoryczny, otóż plik SD może mieć 3 formy:
  80% OBB
  19% DATA
  1% POZOSTAŁE
  W większości gier plik SD jest plikiem OBB, zwykle jest to jeden plik o rozszerzeniu OBB.
  W niektórych grach plik SD występuję w postaci DATA, jest to zbiór folderów i plików.
  Bardzo rzadko plik SD trzeba wrzucić do konkretnie wskazanego folderu, przez wydawcę, aczkolwiek też jest to zbiór folderów i plików, może pomylić się z data, dlatego w opisie gry trzeba sprawdzić gdzie wrzucić dany folder.

  Gdy ściągniesz plik SD, wypakowujesz go, pojawi się folder. Wchodzisz w folder, jeśli zauważysz 1 plik o rozszerzeniu obb, rozszerzenie znajdziesz po nazwie pliku ".obb" wtedy wiesz ,że jest to plik OBB, jeśli wypakowujesz folder, wchodzisz w niego i jest to zbiór plików i folderów, wiesz już ,że to jest typ DATA, lub POZOSTAŁE, gdy jest to taki zbiór folderów, warto zajrzeć na nasz serwis i w opisie doczytać czy aby na pewno trzeba wrzucić do DATA czy do innego wskazanego folderu.

  Pliki SD w 99% wrzuca się do folderu "Android" znajdziesz go na karcie pamięci lub na pamięci wewnętrznej. W folderze "Android" znajdują się 2 podfoldery, "data" oraz "obb" czasami obb nie ma, więc jeśli go nie będzie po prostu go stwórz ręcznie poprzez opcję "dodaj folder" i nazwij go obb. Pliki OBB wrzucamy do folderu obb, a pliki data do folderu data.

  Teraz z tą wiedzą bez problemu sobie poradzisz z instalowaniem wszelakich aplikacji i gier. Gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości, dokładnie opiszę ci proces instalacji gry "METAL SLUG X"

  http://androidpolska.pl/view/metal_slug_x/4663
  Ściągamy 1 spakowany plik. Po wypakowaniu go, pojawią nam się 2 pliki,
  1 plik - APK plik instalacyjny
  2 plik - SD główny plik
  Zwykle krótka instrukcja jest, tak jak i również w tym przypadku.Gdy wejdziesz na powyższy link z grą metal slug x dojrzysz na szczycie opisu, krótką instrukcję, gdzie wrzucić plik SD. Można wyczytać, że plik SD mamy wrzucić do "sdcard/Android/data"
  sdcard- jest to karta pamięci, Android jest to folder, który bez problemu znajdziesz w na karcie pamięci, w środku folderu Android znajdziesz plik data, do którego musisz wrzucić plik SD o nazwie "com.dotemu.neogeo.mslugx"

  Pamiętaj, że pierwsze uruchomienie gry musi być z włączonym internetem w tle.
  Posiadasz Samsunga S2, otóż samsungu fabrycznie mają według mnie śmieszne ustawienia systemowe przez które często trzeba pliki SD przerzucać na pamięć wewnętrzną bo na karcie pamięci nie zadziałają. Jeśli nie zadziała ci gra, to folder SD przerzuć po prostu do pamięci wewnętrznej do folderu Android, i do podfolderu data.
  Wszystko powinno działać, jeśli dalej nie będziesz mógł czegoś zrobić, napisz na pewno pomogę.

 • 2013-11-28 21:10:56
  Autor:
  baniuta100

  Witam, mam problem mianowicie ściągnąłem gre ravensword2 i zrobilem tak jak trzeba, ale gra mi nie chodzi nwm dlaczego... Mam LG L5

  Pomocy

 • 2013-11-28 23:01:25
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Otóż gra Ravensword 2 nie odpali na LG L5, gdyż twój telefon ma zbyt słaby procesor. Nie ma takiej opcji aby powyższa gra zadziałała na twoim telefonie, ale nie martw się są też inne podobne gry RPG które ci odpalą, mianowicie:
  http://androidpolska.pl/view/9th_dawn_rpg/5147
  http://androidpolska.pl/view/the_bards_tale/4610
  http://androidpolska.pl/view/earth_and_legend_hd/3344
  Jutro też się pojawi nowy RPG, który powinien ci zadziałać o nazwie "Aralon".

 • 2013-12-16 21:49:09
  Autor:
  tybema88

  A co jesli po sciagnieciu fify14 pojawia sie informacja " Download failed because you may not have purchased this app" i nic nie mozna zrobic? Da rade ominac ten " błąd"? Telefon lenovo a850.

 • 2013-12-21 12:25:16
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Proces instalacyjny FIFY 14 jest dość skomplikowany gdyż, producenci zrobili nowy system, który odblokowuję tryb single player "podczas rozgrywki". Usuń FIFE oraz cache ze swojego sprzętu i zainstaluj ponownie:
  Ściągnij wszystkie pliki instalacyjne do fify, od 1.2.8 w górę.
  1. Wrzuć OBB na pamięc wewnętrzną
  2. Musisz mieć zaznaczone "Nieznane źródła"
  Ustawienia->Zabezpieczenia->Nieznane źródła
  3. Gdy instalujesz grę wybierz "Instalator pakietu" a nie "google, zweryfikuj..."
  4. Gdy zainstalujesz i nie zadziała, to zainstaluj inną wersję i tak instaluj na przemian aż do skutku.

  Osobiście miałem ten sam błąd, ale na starszej wersji 1.2.8 wszystko u mnie zadziałało.

 • 2013-12-25 18:56:57
  Autor:
  piszczu21

  Gra działa bez zarzutów jedynie w pamięci wewnętrznej telefonu. Czy da się coś zrobić żeby przerzucić ją na karte SD?

 • 2013-12-25 18:57:58
  Autor:
  piszczu21

  Mój błąd komentarz zamieszczony nie w tym oknie. Do usunięcia ; )

 • 2013-12-25 22:01:09
  Autor:
  kusztelson

  Kiedy na jestem na 100℅ pewni, że aplikacja nie chodzi przez to, że nie mam wydanego roota.

 • 2013-12-25 22:37:00
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Mógłbyś mi podać model swojego smartphona/tabletu ?

 • 2013-12-28 17:33:20
  Autor:
  pavloxx70

  a co jesli np zainstaluje Asphalt 8 i pogram normalnie przez jakiś czas.Normalnie przekopiowałem plik obb do SD/Android/obb no i potem instalka i działa, no a po jakimś czasie no gdzieś po dwóch godzinach chciałem sobie zagrać i miałem czarny ekran i wywaliło do pulpitu?Mój tablet to nexus 7 2013 a wersja aplikacji była prawidłowa taka sama jak z google play

 • 2013-12-28 18:58:51
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Zainstaluj jeszcze raz Asphalta 8 nie usuwając go.

 • 2013-12-28 22:02:13
  Autor:
  pavloxx70

  No ale gdy usune gre to automatycznie usune pliki obb i cały zapis gry :P

 • 2013-12-28 23:41:05
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Chodzi mi o to abyś nie usuwał tylko na nowo zainstalował. Czyli można powiedzieć abyś to "nad instalował" na wersję którą masz zainstaluj jeszcze raz plik apk nie usuwając niczego. Zainstaluj bez usuwania.

 • 2013-12-29 08:55:28
  Autor:
  pavloxx70

  Okay xd.A jest możliwe ze gra przestanie działać z powodu sprawdzenia licencji przez gameloft? :D można jakoś ominąć licencje ? Bo gdy ja zainstalowalem asphalta 8 normalnie przez google play a modern combat 4 z tej strony i gdy mi przestał działać mc4 to automatycznie asphalt 8 tez przestał działać.Ale za to nova 3 działało nadal.A może to wina optymalizacji ?

 • 2013-12-29 09:48:18
  Autor:
  matix8112002

  A możecie dodać gre Titanic?

 • 2013-12-29 22:12:24
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Nie ma gry o dosłownej nazwie Titanic, jest wiele gier o kilku członowych np. Escape Titanic, Titanic Lite, sprecyzuj o którą ci chodzi a następnie u góry kliknij "kontakt" i wybierz kategorię zamówienie aplikacji i prześlij nam konkretny tytuł.

  Modern Combat 4 jest to gra offline, oznacza to iż nie włącza się jej z włączonym internetem co zapewne zrobiłeś, dlatego przestało działać i to też miało związek z asphaltem. Ściągnij sobie jeszcze raz plik APK do Asphalta i Modern Combat 4, i nadinstaluj je ponownie nie usuwając starych i pamiętaj aby nie włączać tej gry z włączonym internetem.

 • 2013-12-30 10:38:11
  Autor:
  pavloxx70

  Okay a jeśli chodzi o tryb multiplayer ? Jak włącze multiplayer jeśli przy mc4 trzeba być offline?

 • 2013-12-30 11:30:15
  Autor:
  pavloxx70

  http://m.youtube.com/watch?v=piafPGcmOF8 o a tu koleś włącza mc4 normalnie z wifi i jemu działa XP

 • 2013-12-30 17:28:00
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  http://apkhosting.pl/html/download/file/hash/7a009c8a6fc4ed2ee4621034fbe375a36147d116

  Zainstaluj grę przy pomocy tego pliku APK.

 • 2013-12-30 19:03:36
  Autor:
  pavloxx70

  Okay zobaczymy czy zadziała ale dopiero w środę bo teraz jest taki transfer ze szkoda gadac XD

 • 2014-01-01 13:28:40
  Autor:
  pavloxx70

  Heh mam jeszcze jedno pytanie xd otóż mój brat tez ma tego samego nexusa co ja o wgl identyczne wszystko, android 4.4 wgl to samo xd i on odpalił asphala 8 i mx4 bez problemu a mi się to nie udaje XD może to wina konta google??? Ja juz sam nie wiem jemu bez problemu odpadli każda gra z gameloft a ja tylko odpale nova 3 i dh4 i na tym koniec.

 • 2014-01-02 13:59:21
  Autor:
  32174320

  Mam wielką prośbe i pytanie. Dopiero kupiłem karte SD 8G. I na niej nie ma folderu Android jest tylko LOST.DIR , download , .android_secure. Bardzo prosił bym o pomoc, dzięki

 • 2014-01-02 16:13:36
  Autor:
  pavloxx70

  Jak nie masz roota i aplikacji gl to SD to i tak żadnej gry tem nie zainstalujesz :)

 • 2014-01-02 16:19:25
  Autor:
  32174320

  czyli?

 • 2014-01-02 18:46:53
  Autor:
  pavloxx70

  czyli ze jak nie zrobisz sobie roota czyli dostajesz więcej uprawnień do modyfikacji w tym też możesz przenosić gry na karte SD czyli jak sobie kupisz np karte 32GB to sobie ją możesz zapełnić grami ile tam będziesz chciał ;] no i musisz miec program do tego czyli gl to sd z google play lub ręcznie przenosic ale lepiej tym programem no i juz masz ;] xD ważna też jest karta bo to też od niej zaleźy działanie gier ;]

 • 2014-01-02 20:01:16
  Autor:
  32174320

  Słuchaj możesz mi dokładnie napisać jak to zrobić bo jestem jak na razie laikiem androida.
  Czym sie rootuje jak to zrobić?

 • 2014-01-02 20:01:35
  Autor:
  32174320

  Słuchaj możesz mi dokładnie napisać jak to zrobić bo jestem jak na razie laikiem androida.
  Czym sie rootuje jak to zrobić?

 • 2014-01-02 20:01:53
  Autor:
  32174320

  Słuchaj możesz mi dokładnie napisać jak to zrobić bo jestem jak na razie laikiem androida.
  Czym sie rootuje jak to zrobić?

 • 2014-01-02 21:03:46
  Autor:
  pavloxx70

  poszukaj sobie po necie bo ja roota nie robiłem i nie zamierzam robic bo mi jest nie potrzebny ;] http://galaktyczny.pl/2013/06/10/galaktyczny-poradnik-co-to-jest-root-tajniki-rootowania/#more-6476 <------ tu masz prosze bardzo i pełno filmików na yt jak to sie robi dla osobnych telefonów oczywiście ;] xD

 • 2014-01-03 15:21:28
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Pavlox po części masz rację, w przypadku Samsungów, LG oraz mniej znanych markach należy wrzucić pliki SD na kartę wewnętrzną gdyż na zewnętrznej nie będzie działać. Ale jeżeli kolego 32174320 posiadasz Xperie,HTC lub inną markę to bez problemu możesz wrzucać pliki SD na pamięć zewnętrzną. Zainstaluj z Google Play jakąś darmową aplikację to folder "Android" powinien się pojawić. Tylko taką większą aplikację i przenieś ją na kartę zewnętrzną.

 • 2014-01-03 22:37:31
  Autor:
  kosmi

  Witam,
  1. probowalem zaintakowac gre order n chaos online i zrobilem wszystko tak jak w instrukcji obb, apk itp. Przy odpalaniu gry telefon wraca do pulpitu. Lg l9.

  2. Z gta vc jest podobnie tylko zamiast do pulpitu to czarny ekran i xlaa problem jakis nie rozumiem o co chodzi

 • 2014-01-04 11:22:28
  Autor:
  pavloxx70

  Haha ja mam tak samo z tym wywalaniem tylko ze mi wywala A8 i MC4 no i ten niby LOL na andka xD

 • 2014-01-04 23:36:04
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  kosmi wrzuć pliki OBB z tych gier na pamięć wewnętrzną.
  Pavlox a jak u ciebie? Ściągnąłeś plik apk który ci wcześniej podesłałem, działa?

 • 2014-01-05 01:16:20
  Autor:
  rastafarithc

  Witam, mam pytanie a mianowicie problem w tym, że mam zajęte całe miejsce i nie jestem w stanie wrzucić już pliku do folderu Android -> obb, zostało mi jedynie miejsce na karcie pamięci, czy jest możliwość aby pliki obb wrzucać na karte? korzystam z jakiegoś "tabletu" alcate one touch evo 7

 • 2014-01-05 01:18:21
  Autor:
  rastafarithc

  Witam, mam pytanie a mianowicie problem w tym, że mam zajęte całe miejsce i nie jestem w stanie wrzucić już pliku do folderu Android -> obb, zostało mi jedynie miejsce na karcie pamięci, czy jest możliwość aby pliki obb wrzucać na karte? korzystam z jakiegoś "tabletu" alcate one touch evo 7

 • 2014-01-05 01:19:49
  Autor:
  rastafarithc

  Witam, mam pytanie a mianowicie problem w tym, że mam zajęte całe miejsce i nie jestem w stanie wrzucić już pliku do folderu Android -> obb, zostało mi jedynie miejsce na karcie pamięci, czy jest możliwość aby pliki obb wrzucać na karte? korzystam z jakiegoś "tabletu" alcate one touch evo 7

 • 2014-01-05 01:37:06
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  To jest mniej znana marka, dlatego też nie wiem czy można wrzucać pliki na kartę zewnętrzną czy też nie. Jedynym sposobem aby się tego dowiedzieć jest po prostu sprawdzenie tego, wrzuć pliki OBB na kartę zewnętrzną i zobacz czy gra odpali. Spróbuj tak kilka razy z innymi gram aby mieć pewność.

 • 2014-01-05 09:18:18
  Autor:
  pavloxx70

  Woldim ale ten plik apk to jakie obb przenieść ? Z wersji 1.1.0 i zainstalować to co przeslales? Czy szukać plików obb do tej wersji co mi przeslales? Bo mi zadzialas torrent wersja 1.1.0 i trochę i miałem się pomeczyc aby ominąć problem z czarnym ekranem ale potem zas przestało działać i kicha.A no jak ja wcześniej wspomialem brat ma tego samego identycznego tableta i jemu normalnie działa asphalt 8 z google play a mi nie.

 • 2014-01-05 09:39:11
  Autor:
  pavloxx70

  To jak możesz to wyslij mi wersje 1.0.0 apk i date bo ta wersja działa mi na elfie 2 a jak nie to tą co mi wyslales bo teraz mi pisze ze brak pliku

 • 2014-01-05 12:37:56
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Ściągnij aplikację "Clean Master" za jej pomocą wyczyść pamięć podręczną czyli potocznie mówiąc "cache. Wtedy zostaną wyczyszczone nie potrzebne dane między innymi z A8 i MC4.

  Jeśli masz zainstalowane na swoim sprzęcie MC4 i A8 to ściągnij tylko pliki APK do których linki podam niżej i "nadinstaluj" je. Czyli zainstaluj pliki nie usuwając starych.
  Jeśli usunąłeś już owe gry to ściągnij pliki APK, linki niżej oraz z naszego serwisu pobierz pliki SD. Do Asphalta podsyłam 2 wersje, do wyboru.

  http://apkhosting.pl/html/download/file/hash/01812d09bea45da124e025389643d7ddf4fc100b
  http://apkhosting.pl/html/download/file/hash/51d74aafa6bd499b90a9d73c61c678a18106e2b1

  http://apkhosting.pl/html/download/file/hash/7a009c8a6fc4ed2ee4621034fbe375a36147d116

 • 2014-01-05 15:29:31
  Autor:
  pavloxx70

  nie wiem co jest grane ale zadna wersja nie działa ;( w wersji 1.0.0 doszło do weryfikacji i pisało ze gra prawidłowo pobrana i potem klikam dalej i wywala do pulpitu...Próbowałem nadinstalowac ale to nic nie dało tak samo też próbowałem usuwać dane aplikacji i też to samo.A dlaczego w przypadku novy 3 występuje obb i też data ? ;D i ta gra akurat mi super chodzi

 • 2014-01-05 17:35:31
  Autor:
  kosmi

  a ja dodam ze nawet probowalem pliki obb wrzucic na karte sd i na telefon i nadal nic ;/ to samo (chodzi o gre order n chaos online i tel lgl9)

 • 2014-01-05 17:36:02
  Autor:
  kosmi

  a ja dodam ze nawet probowalem pliki obb wrzucic na karte sd i na telefon i nadal nic ;/ to samo (chodzi o gre order n chaos online i tel lgl9) cache oczywiscie tez usunalem

  a moze jakiegos roota czy cos trzeba zrobic?

 • 2014-01-07 02:40:46
  Autor:
  darkdevil8989

  witam. posiadam telefon Samsung galaxy core plus. 4.2 jb. karta 16gb. instalowałem kilka wersji nfs shift z plikami Sd oraz construction simulator 2014. cs 14 odpalił po pierwszym uruchomieniu przy wifi. potem jakieś 30 min pogralem i... aplikacja została zatrzymana.

 • 2014-01-07 23:01:33
  Autor:
  kuntaki

  wszystko śmigało pięknie ładnie lecz po zrobieniu całej procedury z gta sa niemogę ściągnąć nic z google play wyskakuje błąd ,,Podczas pobierania informacji z serwera wystąpił błąd. [RPC:S-3] co zrobić?

 • 2014-01-09 15:59:08
  Autor:
  pavloxx70

  dobra juz wszystko działa ! gry nie działały z mojej winy jednak bo zaznaczyłem aby nie działały aplikacje w tle w opcjach programistycznych;D dziękuje android polska za szybkie odpowiedzi ;D

 • 2014-01-10 15:37:47
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Kosmi gra ci nie działa gdyż nie jest zaktualizowana, już niebawem pojawi się aktualizacja.

  darkdevil tak się dzieje ponieważ twój telefon nie daję rady, zbyt dużo masz włączonych aplikacji w tle i prawdopodobnie bardzo duże jest zużycie procesora i po prostu się wyłącza. W ustawieniach możesz sobie ustawić aby wyłączać aplikację w tle oraz pamiętaj, że gdy przytrzymasz środkowy klawisz na swoim smartphonie wtedy pojawi się okno z ostatnio uruchomionymi aplikacjami, należy je co jakiś czas czyścić.

  kuntaki, niżej przestawię instrukcje, jak naprawić twój błąd.
  1. Otwórz "Google Play i naciśnij przycisk Home, aby powrócić
  2. Przejdź do menu Ustawienia> Aplikacje>
  3. Wybierz zakładkę "wszystkie"> Znajdź "Sklep Google Play" i naciśnij przycisk, aby go otworzyć.
  4. Naciśnij przycisk "Wyczyść pamięć" (nie naciskaj Wyczyść dane!)
  5. Naciśnij "Wymuś zatrzymanie"
  6. Powrót do "Ustawienia> Aplikacje>Wszystkie
  7. Naciśnij przycisk "Google Services Framework"
  8. Naciśnij przycisk "Wyczyść dane"
  9. Naciśnij "Wymuś zatrzymanie"
  10. Uruchom Google Play powinien dać błąd
  11. Restart smartphona/tabletu.

  Ewentualnie przy pomocy roota można odinstalować sklep Play i ponownie zainstalować

 • 2014-01-11 12:30:12
  Autor:
  dziad22

  Dzięki jak przeczytałem te wskazówki...to już,wiem jak poprawnie zainstalować grę

 • 2014-01-12 02:23:08
  Autor:
  darkdevil8989

  faktycznie dużo aplikacji w tle. teraz juz construction simulator 2014 działa bez problemu. zaś problem z nfs shift dalej nie rozwiązany, może trza tel zrootowac.

 • 2014-01-12 19:42:26
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Jaką wersję ściągasz nfs shift? Osobiście poleciłbym zainstalować nfs most wanted o wiele lepsza gra i nie będziesz miał problemów z instalacją, niżej link:

  http://androidpolska.pl/view/need_for_speed_most_wanted/4403

 • 2014-01-14 21:36:20
  Autor:
  veirodo

  Witam pobrałem z tąd http://androidpolska.pl/view/grand_theft_auto_san_andreas/5362 pliki obb i apk wersji zwykłej v1.02 i czego ja nie zrobie to dalej po włączeniu GTA wyskakuje okienko o tym że GTA musi sie pobrać trace siły już przy tym telefonie Samsung Ace2 z cyanogenmod 10.2zrootowany BŁAGAM O POMOC

 • 2014-01-15 23:50:17
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Twój cyanogenmod zapewnia ci instalowanie gier na karcie SD? Z tego co pamiętam on już ma to wbudowane. Bo jak wiemy na karcie zewnętrznej gry bez roota na samsungach nie chcą działać.
  Spróbuj zainstalować wersję 1.03 Proper, ewentualnie wrzuć spolszczenie i zainstaluj plik APK, który podrzucam niżej, pliki OBB mogą pozostać bez zmian:

  http://apkhosting.pl/html/download/file/hash/35659efabfc2e01d0739851b16546a9c80a48def

  http://apkhosting.pl/html/download/file/hash/aae56d6d77f0dda88c3a1094015c5cd2f24a2405

  spolszczenie wrzucamy do Android/data tak aby pliki naszły na siebie.

 • 2014-01-16 21:47:15
  Autor:
  veirodo

  aplikacja zadziałała ale wyskakuje błąd "Niestety, aplikacja GTA:SA została zastrzymana" :/

 • 2014-01-16 22:51:18
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Twój procesor ma tylko 800Mzh no ale jest 2-rdzeniowy, chociaż mógłby być przyczyną nie działającej gry, gdyż GTA SA ma dość spore wymagania. Aczkolwiek bardziej prawdopodobne jest to iż masz pełno aplikacji w tle włączonych co bardzo obciąża system, ściągnij aplikacje "Clena Master" i skorzystaj z opcji "wyczyść pamięć podręczną" i pamiętaj aby po naciśnięciu i przytrzymaniu środkowego klawisza na smartphonie wyczyścić wszystkie aplikacje ostatnio uruchamiane.

 • 2014-01-16 23:40:36
  Autor:
  veirodo

  ale ten błąd wyskakuje po naciśnięciu przycisku do uruchomienia gry tzn gdy mamy wybor zalogowania sie do social club lub gry offline i kiedy nacisne offline wyskakuje ten błąd ja już trace wiare w ten telefon

 • 2014-01-17 07:47:28
  Autor:
  veirodo

  Udało się mój błąd polegał na tym że w pliku obb nie stworzyłem folderu dla plików do gta i musze powiedzieć że gta całkiem ładnie śmiga jak na takim słabym telefonie. Przepraszam "woldim" za tracenie czasu na mnie i dziękuję zarazem :)

 • 2014-01-17 16:48:30
  Autor:
  gaq

  Witam jestem kompletnie zielony w tych sprawach i mam problem, gdy przenoszę plik obb na telefon do pamięci wewnętrznej telefonu (SGS 4 android 4.3) Wyskakuje mi, że urządzenie zostało odłączone lub przestało odpowiadać próbowałem też skopiować do innego folderu a później w telefonie go przenieść do obb niestety ta próba też zakończyła się niepowodzeniem. Tutaj screen http://www31.speedyshare.com/2A2VY/download/Bez-tytulu.png Dodam, że nie mam żadnego oprogramowania i komputer mi czyta jako przenośny odtwarzacz multimedialny prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam Gaq

 • 2014-01-17 20:35:11
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Przed podłączeniem USB włącz w telefonie pamięć masową, oraz wyłącz debugowanie usb jeśli masz włączone i spróbuj jeszcze raz przekopiować.

 • 2014-01-21 17:13:15
  Autor:
  darkdevil8989

  nfs shift różne wersje instalowałem i nic. a most wanted teraz zainstalowałem i na pobranie z wifi potrzebuje 2055 MB wolnego miejsca a tel ma jakieś 400 MB wolnego z 2.16 gb.

 • 2014-01-21 17:33:46
  Autor:
  kewin43

  siemanko ja też jestem zielony w tych sprawach ale mam inny problem. Kierując się poradnikiem ściągnołem gre :thor" (ściągałem odrazu z tableta przez mozile) kiedy się pobrało dałem grę do folderu instalki. I kiedy ją odpalam włącza mi się tylko logo gameloft,scren z thora i jeszcze raz logo gameloft a następnie się wyłacza gra.Niewiem co zrozrobić. Prubowałem wypakować gre programem winrar ale nie widzi plików. Proszę o pomoc

 • 2014-01-21 18:11:46
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  dark, ja osobiście zainstalowałem most wanted na smartphonie, który posiada 1GB pamięci wbudowanej, od razu ściągnęło się na pamięć zewnętrzną, prawdę mówiąc nie pamiętam jak to się ustawia, w każdym telefonie troszkę inaczej, poczytaj na różnych forach. A co do NFS Shift to nawet mi nie chciało odpalić, a próbowałem na wiele sposobów, no więc mogę stwierdzić, że gra jest po prostu nie kompatybilna z twoim sprzętem.

  kewin, Koniecznie ściągnij pliki poprzez komputer, poprzez sprzęt mobilny dochodzi do wielu błędów. Ściągnij plik APK oraz pliki OBB, APK wrzucasz do instalek i nie odpalasz, dopiero gdy wrzucisz pliki OBB we wskazane miejsce, dopiero wtedy instalujesz grę poprzez plik APK i ją włączasz, jeśli nie zadziała pliki OBB wrzuć na pamięć wewnętrzną i zainstaluj jeszcze raz.

 • 2014-01-22 14:23:44
  Autor:
  kewin43

  Ok.Wielkie dzięki za pomoc

 • 2014-01-22 15:03:11
  Autor:
  elviro

  Witam, mam podobny problem co sidy23, jestem zalogowany na stronie, klikam download/pobierz i nic sie nie dzieje. Wiecie o co chodzi ?

 • 2014-01-22 15:22:07
  Autor:
  kewin43

  siemanko mam problem z zainstalowanie dead space to znaczy. plik sd wypakowałem i dałem do android/data następnie deadspace_v1.1.39_offline_only.apk dałem do folderu "Instalki".Kiedy klikam instaluj wyskakuje mi (Do uruchomienia Dead Space wymaga dodatkowo około 492MB dodatkowych danych. .....) klikam pobierz i wyskakuje mi błąd. Wystąpił błąd serwera. Prosimy odwiedzić www.eamobile.com/countrygate i wybrać swój kraj,aby skontaktować się z pomocą T (5002). z nowszą wersją apk v1.1.41 wyskoczył mi podobny błąd

 • 2014-01-23 17:35:34
  Autor:
  kewin43

  i znowu mam kolejny problem tym razem z grą Aralon Sword and Shadow HD
  gdzie mam wypakować (aralon_sword_and_shadow_hd.apk , na kompie czy odrazu z kompa do tabletu bo jak wypakowałem na kompie to wypakowało mi jakieś pliki i foldery nie niewiem gdzie je wstawić. Proszę o pomoc
  P.S. Dalej mam problem z grą dead space i przepraszam za zawracanie głowy

 • 2014-01-24 15:17:09
  Autor:
  kewin43

  Ok. Jednak się uporałem z Aralon Sword and Shadow HD. Teraz jedynie myślę nad Dead Space 3x odinstalowałem i zainstalowałem ciągle wyskakuje ten sam błąd

 • 2014-01-28 14:46:25
  Autor:
  edekcen

  Przy próbie ściągnięcia jakiejkolwiek aplikacji otwiera mi się strona apk.hosting.pl, a na niej wielki napis "ERROR Sorry, this ste is not avaiable in your country."
  Ja mieszkam w Polsce. A skąd Wy to nadajecie?

 • 2014-01-28 17:08:52
  Autor:
  goldshot

  Witam , mam problem , ściągam grę FMH 2014 , wrzuciłem już na telefon i po przez telefon pobieram pliki , pliki się pobrały i jest komunikat "Installing Game Data" i kręci się to kółko , ale czekam i czekam i nic się nie dzieje .

 • 2014-01-29 19:49:39
  Autor:
  slepy400

  moze mi ktos dokladniej wutumaczycc wrzucajac te pliki do obb najlepiej pokac filmik jak by ktos nagral bardzo prosze

 • 2014-01-30 18:48:57
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  edekcen, być może po prostu ktoś kto też korzysta z twojego komputera zmienił adres proxy na zagraniczny, sprawdź dokładnie. Najlepiej zresetuj router i wyczyść proxy w przeglądarce.

  goldshot, prawdopodobnie przyczyną jest to ,że pobrałeś pliki przez telefon, nie możesz pobrać przez komputer?

  slepy, to jest bardzo prosta czynność, filmik jest zbędny. Ale na twoją prośbę opiszę to bardziej szczegółowo, no więc:
  Ściągamy pliki z naszego serwisu, następnie musimy je rozpakować programem WinRar, teraz gdy już mamy plik OBB o dość dziwnej nazwie, klikamy raz na folder, podświetli nam się, naciskamy drugi przycisk myszy(prawy) i wybieramy opcję kopiuj, teraz podłączamy telefon do komputera, najlepiej ustawić w telefonie tryb połączenia usb: "pamięc masowa", podłączasz telefon, wchodzisz w "Mój komputer" i wybierasz DYSK WYMIENNY, czyli telefon, w zależności jaki masz sprzęt, wyświetli się sama karta pamięci lub karta pamięci i pamięć telefonu, jeśli posiadasz LG, Samsung, Prestigio lub inną mniej znaną markę należy pliki OBB wrzucić na pamięć wewnętrzną, załóżmy, że masz Samsunga, wchodzimy na pamięć wewnętrzną i szukamy folderu "Android" będzie on na samej górze, wchodzimy w niego i będą 2 foldery "data" i "obb", jeśli nie ma "obb" to należy go stworzyć poprzez opcję "dodaj folder" i należy go nazwać obb, gdy już znajdziemy folder obb otwieramy go, będzie prawdopodobnie pusty, klikasz drugim przyciskiem myszy na pustą przestrzeń i wybierasz opcję "Wklej" po czym pliki zaczną się kopiować na telefon. Gdy już się skończy kopiować, cały proces "wrzucania OBB na telefon" będzie zakończony, w razie jakichkolwiek pytań napisz kolejny komentarz.

 • 2014-01-31 15:27:09
  Autor:
  saveroc

  Witam, mam pewien problem i prosił bym o pomoc. Otóż, pobrałem ostatnio stąd grę "Soulcalibur" na telefon LG E430. Wrzuciłem plik apk do folderu "obb" wewnętrznej pamięci telefonu, a folder com... coś tam, coś tam do folderu "data" pamięci wewnętrznej telefonu. Instaluje plik apk na komórce, uruchamiam grę i za każdym razem włącza mi się ponowne pobieranie gry. Wiecie może jak to naprawić aby gra się wreszcie uruchomiła?

 • 2014-01-31 15:43:06
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Plik APK wrzucasz tam gdzie chcesz, przykładowo do folderu "instalki", który to samemu trzeba utworzyć, natomiast plik coś tam coś tam wrzucasz do folderu OBB.

 • 2014-01-31 16:00:21
  Autor:
  saveroc

  Czyli mam rozumieć, wszystko to co się działo, było przez to ze wrzuciłem folder do nieodpowiedniego folderu (czyli zamiast do "obb" wrzuciłem do "data"). Ale chyba nic się nie stanie jeśli plik apk zostanie w folderze "obb"? Czy nie może tam stać instalka?

 • 2014-01-31 18:15:46
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Tak to było tym spowodowane, nigdy nie trzymałem pliku APK w OBB ale nie polecam, być może to też utrudnia pracę systemu, najlepiej stwórz folder "instalki" na karcie pamięci i tam wrzucasz wszystkie pliki APK, tak jest najłatwiej i najwygodniej. A pliki OBB wrzucaj na pamięć wewnętrzną do folderu OBB gdyż posiadasz LG i na karcie zewnętrznej gra nie odpali.

 • 2014-01-31 21:21:32
  Autor:
  saveroc

  Wielkie dzięki za pomoc, pomogło :)

 • 2014-02-01 19:21:10
  Autor:
  kondon1898

  Witam, man problem z gta san adreas gdy wciskam offline to wychodzi ni z gry.
  Prosze o pomoc
  !

 • 2014-02-02 02:06:46
  Autor:
  yndurb969

  Witam mam problem z ff3 bez roota . Jest napisane, ze sciaga sie i apj i obb ale mi sie sciagnela sama apka i nie mam tego folderu .obb . Co mam robic ?

 • 2014-02-02 02:09:09
  Autor:
  yndurb969

  Moj blad. Nie zauwazylem ze obb jest oddzielnie, do usuniecia ;P

 • 2014-02-04 20:37:44
  Autor:
  kurak215

  Siemka wszystkim. Jestem nowy w tym temacie,tamacie tabletow. Wie moze ktos jak szybko i ladnie zrobic roota? Moze mozna sciagnac jakis program do tego? Probowalem KINGO androit ROOT jednak nie znajudje mojego sprzetu- JDX S7800b. GamePad bardzo dobry i przyjemny w uzyciu NOVA3 dziala bez problemu takze Most Wanted bez zadnej zacinki jednak mam tylko 8gb pamieci wewnetrznej;/ Pomoze ktos z tym rootem?

 • 2014-02-10 18:54:43
  Autor:
  xxbombelxx

  Mam problem, zainstalowalem kuzynce minecrafta na tablice samsung galaxy tab 2 , wszystko ok ale ... nie ma ikonki, w aplikacjach widnieje jako zainstalowana. Co najlepsze zainstalowalem mobilna aplikację andridpolska, ale jej ikony też nie ma. czy macie jakieś pomysły bo ja wymiekam
  ? Z góry thx

 • 2014-02-10 19:39:23
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Jest to dość rzadka przypadłość, osobiście się z nią jeszcze nie spotkałem więc ciężko jest mi pomóc, aczkolwiek poleciłbym ci wyczyścić wszystkie cache przy pomocy aplikacji "Clean Master" , być może masz taką opcję jak ukrywanie ikon, poszperaj w opcjach, poszukaj coś.

 • 2014-02-10 20:09:33
  Autor:
  dirkuu

  Witam, mam ten sam problem co użytkownik, a dokładnie to po tym jak chcę coś pobra wyświetla mi się napis "Sorry, this site is not available in your country.". Generalnie używam cały czas proxy, które podaje osiedlówka, ale po jego wyłączeniu i ponownym włączeniu przeglądarki nic się nie zmienia.

 • 2014-02-10 23:08:07
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Być może ta osiedlówka jest jakaś trefna i ma dziwne adresy IP, spróbuj zainstalować dodatek do przeglądarki o nazwie "MediaHint" następnie spróbuj jeszcze raz coś pobrać.

 • 2014-02-11 21:08:14
  Autor:
  kubaac24

  Cześć mam problem pobrałem Construction Simulator zrobiłem jak trzeba i nie dzIała.Mam kazam 4.

 • 2014-02-12 17:06:28
  Autor:
  kubaac24

  Przepraszam mój błąd zapomniałem włączyć internetu.

 • 2014-02-15 11:13:09
  Autor:
  minmags

  Woldim mam tablet z procesorem 1.6 GhZ tak jak na gorszych laptopach z dwurdzeniowym procesorem i mi gra Gt Racing 2 Tha Real Car Experience pomoz.....

 • 2014-02-15 11:14:32
  Autor:
  minmags

  I mi gra niedziala

 • 2014-02-19 11:55:15
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Wrzuć OBB na pamięć wewnętrzną, ewentualnie zainstaluj grę z poziomu Google Play a jak byś chciał Mod Money to z naszego serwisu pobierz apk Mod Money i nadinstaluj na wersję z Google Play.

 • 2014-02-28 19:27:35
  Autor:
  saveroc

  Witam, mam pytanie. Otóż dziś pobrałem grę pod tytułem 2xl MX Offroad. Zainstalowałem ją jak trzeba, pobrałem dodatkowe pliki i wszystko pięknie, ładnie - gra działa. Ale jedno mnie trapi, czy to jakieś ograniczenia czy co? Nie mogę zagrać trybu kariery, mam do wyboru tylko jeden motor, jednego motocyklisty oraz jedną trasę do wyścigu ( a skoro tyle razy wygrałem wyścig do by pasowało odblokować kolejne trasy). Może mi ktoś poradzić o co w tym chodzi?

 • 2014-03-18 12:31:45
  Autor:
  polluks

  Witam!
  Gra FMH 14 nie chce się zainstalować na Samsung Galaxy Note2.
  Instalacja się uruchamia, następnie po kilku sekundach wyskakuje komunikat "Aplikacja nie została zainstalowana".
  Nie jest to jedyna gra z tej strony która tak się buntuje.
  Nieznane źródła mam zaznaczone.
  Co robić?

 • 2014-03-20 21:10:06
  Autor:
  andrzejb_99

  Czy komuś działają apki Modern Combat 4 lub GTA: San Andreas POBRANE Z TEJ STRONY? Jeżeli tak prosiłbym o instrukcje instalacji (obydwie nie działają).

 • 2014-03-27 19:00:14
  Autor:
  katarzyna321

  Witam! Mam problem, a mianowicie wyskakuje mi błąd: Podczas pobierania informacji z serwera wystąpił błąd. [RPC:S-3]
  Postępowałam według instrukcji :

  "kuntaki, niżej przestawię instrukcje, jak naprawić twój błąd.
  1. Otwórz "Google Play i naciśnij przycisk Home, aby powrócić
  2. Przejdź do menu Ustawienia> Aplikacje>
  3. Wybierz zakładkę "wszystkie"> Znajdź "Sklep Google Play" i naciśnij przycisk, aby go otworzyć.
  4. Naciśnij przycisk "Wyczyść pamięć" (nie naciskaj Wyczyść dane!)
  5. Naciśnij "Wymuś zatrzymanie"
  6. Powrót do "Ustawienia> Aplikacje>Wszystkie
  7. Naciśnij przycisk "Google Services Framework"
  8. Naciśnij przycisk "Wyczyść dane"
  9. Naciśnij "Wymuś zatrzymanie"
  10. Uruchom Google Play powinien dać błąd
  11. Restart smartphona/tabletu."

  Ale nic to nie dało. Mam LG L9, szczerze mówiąc nie znam się za dobrze na telefonach. Kiedyś też miałam jakiś problem ze ściągnięciem aktualizacji aplikacji, ale zrobiłam aktualizację androida i później wszystko chodziło dobrze... do teraz.

 • 2014-03-27 19:41:49
  Autor:
  katarzyna321

  W odpowiedzi na mój problem, który już sama rozwiązałam:
  https://www.youtube.com/watch?v=2jjoBF-2F2o

 • 2014-04-15 03:40:58
  Autor:
  bogumilagelomej

  Muj android to GT-55360 wersja and.2.3.6 i nie wiem dlaczego nie moge grac w gry na facebooku bo zaraz kiwruje mnie kazda gra do sklepu play.a tam komunikat ze urzadzenie nie jest zgodne z ta witryna co to znaczy.?i jak mzna to naprawic

 • 2014-04-16 14:01:57
  Autor:
  wyzwanie

  Witam Serdecznie, potrzebuje natychmiastowej pomocy:)

  Ostatnio napaliłem się na bardzo wyjątkowy tytuł: http://androidpolska.pl/view/anomaly_korea/4629

  Posiadam Telefon:
  Samsung Galaxy Y (S6310)

  Pierwsze moje instalowanie wyglądało tak samo jak w tym tu poradniku.
  Rozpakowałem, przegrałem na karte zewnętrzną, zainstalowałem apk i plik obb przeniosłem do android/obb.
  Gra nie działała, wyłączała się, mimo to próbowałem dalej.
  Tym razem zrobiłem to samo lecz skopiowałem nie sam plik obb ale cały folder w, którym znajduje się ten plik i eureko.... prawie, czarny ekran mam, jedynie leci dźwięk z gry.

  Zrobiłem na odwrót - cały folder z plikiem obb przeniosłem do android/obb , a potem zainstalowałem i czarny ekran, ale dźwięk było słychać.

  Wszystkie te operacje wykonywałem z zewnętrznej karty do wewnętrznej.

  Co mam zrobić by to działało?
  Jeszcze sprawdzę : http://androidpolska.pl/view/anomaly_korea/4517 bo tu trzeba ściągnąć dane.

  Z tego co wiem ta gra powinna mi chodzić na mój "nieszokujący" telefon wg google PLAY czy innych tego typu stron.

  Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

 • 2014-04-16 14:11:49
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Rozpakowany folder przenosisz do android/obb DO PAMIĘCI WEWNĘTRZNEJ, zaś plik APK wrzucasz gdzie chcesz, ale nie wrzucaj do obb. Teraz po prostu instalujesz ją i po zainstalowaniu powinna działać, aczkolwiek nie jestem pewien czy twój smartphone sobie z tą produkcją poradzi, gdyż google play nigdy nie powie ci dokładnie czy gra zadziała.

 • 2014-04-16 18:46:32
  Autor:
  wyzwanie

  Spróbowałem również z tym drugim i tak samo, czarny ekran a dźwięk z gry chodzi.
  Czuję, że to problem z telefonem, za słaby.

 • 2014-04-16 18:49:14
  Autor:
  wyzwanie

  A znają państwo gry podobne na tej zasadzie do tego?
  ChĘtnie chciałbym spróbować

 • 2014-04-17 11:48:24
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  W kategorii "Strategiczne" znajdziesz wiele podobnych gier:
  http://androidpolska.pl/kategoria/strategiczne/199/0/1

 • 2014-04-19 22:01:28
  Autor:
  czara14

  wrzucam instalke, instaluje gre a gdy zaczynam pobierać to zawsze 0%
  Co z Tym zrobić?

 • 2014-04-19 22:49:40
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Sprawdź czy na pewno jesteś w zasięgu sygnału Wi-Fi, ewentualnie spróbuj sprawdzić czy włączy się pobieranie na 3G.

 • 2014-05-21 01:36:08
  Autor:
  karbinol684

  Karbinol684
  Z powyższych objaśnień wywnioskowałem, że nie można już ściągnąć aplikacji na komputer. Dawno nie odwiedzałem tej strony i jestem bardzo zawiedziony wprowadzonymi zmianami. Dlaczego mam sobie zaśmiecać od razu smartphona i przeprowadzać te wszystkie kołomyje z rozpakowywaniami itd. Cieszyłem się, że jest strona z dobrymi opisami aplikacji i to po polsku. Ale moja radość była krótka. Jestem pełen podziwu dla całego Zespołu Android Polska za tak duży wkład pracy i zaangażowanie - Karbinol684

 • 2014-05-21 09:58:49
  Autor:
  kondi102

  Witam od wczoraj jestem posiadaczem noego galaxy s 4 active próbowałem zainstalować mc4. na początku nie mogłem przenieść żadnego pliku do folderu obb. Gdy rozwiązałem ten problem i postępowałem zgodnie z instrukcją gra nadal nie chciała działać.pojawia sie napis gameloft po nim napis apkmania i trzeba nacisnąć pomin coś tam jednak "przycisk" ten nie chce się wkiliknąć i po kilku sekundach wywala do ekranu głównego. Jakieś sugestie co należy zrobić?

 • 2014-05-22 16:23:35
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Kondi wrzuć OBB na pamięć wewnętrzną, zaś Ciebie karbinol kompletnie nie rozumiem, bez problemu można ściągać gry na komputer.

 • 2014-05-26 15:15:12
  Autor:
  dawidovader25

  Witam! Otóż pobrałem GTA Vice city 1.03 (4.7mb)i mam problem. Wrzucam na mojego samsunga galaxy tab 3 8.0, instaluje, otwieram i błąd - (Przytaczam z pamięci) download file validation. Pod spodem jest napisane 0mb/0mb i anuluj. Kilikam anuluj i jak ponownie uruchamiam grę nie ma nic. czarny ekran. Był bym wdzięczny za pomoc, Pozdrawiam, Dawid :D

 • 2014-05-27 22:50:47
  Autor:
  mauss00

  Witam.Dopiero zaczynam przygode z androidem bo wczesniej mialem iphona,ale wracajac do tematu.Mam samsunga galaxy mega Gt-I9205 z androidem 4.2.2 i zainstalowalem na nim a wlaciwie na karcie sd nawigacje Navigon Europa 4.7.1.Wszystko udalo sie zainstalowac i pobrac mapy ,dziala.Gdy jednak ja zamkne i chce ponownie otworzyc zaraz wlacza mi sie Map Manager i chce od nowa wszystko instalowac. Prosze o pomoc

 • 2014-05-30 11:09:16
  Autor:
  kubuspol

  Probuje zainstalowac zombie tycoon 2. Podczas instalacji wyskakuje you may have not purchased this app. Co robic. Nie mam roota

 • 2014-06-08 07:36:05
  Autor:
  perfecta

  chcialabym zacząć sciagac z androidpolska.pl ale potrzebuje zapewnienia , ze wraz z aplikacja nie sciagne na smarta jakiegos androidowego wirusa o których tyle sie słyszy. Czy pliki stad sa bezpieczne ?

 • 2014-06-21 21:00:17
  Autor:
  zellofo

  Witam mam problem z telefonem S galaxy core plus : podczas kopiowania plików .obb do telefonu z komputera /wyskakuje mi, że urządzenie zostało odłączone lub przestało odpowiadać /.A opcji pamięci masowej czy debugowania USB nie ma.

 • 2014-06-26 08:54:17
  Autor:
  socko98765

  Chce wgrać plik z rozszerzeniem .obb do folderu urządzenie/android/obb i pod koniec kopiowania pojawia się info o błędzie i nie da się go skopiować ale do urządzenie/android/data da się skopiować w 100%. Więc co trzeba zrobić by plik .obb skopiować do folderu obb?

 • 2014-07-11 10:37:49
  Autor:
  ziomek991

  overmax vertis 01 plus 4.2.1 co zrobić bym mugł wrzucać obb na sd? sam root w cydia impactor wystarczy i da się go cofnąć bo wiem że w sony to napraw sprzęt

 • 2014-07-12 10:22:12
  Autor:
  ziomek991

  i czy gra gta san andreas powinna śmigać na moim overmaxie ? real boxing działa świetnie i six guns też

 • 2014-07-12 11:08:45
  Autor:
  ziomek991

  Proszę o szybką odpowieź

 • 2014-07-14 09:29:12
  Autor:
  ziomek991

  woldim proszę pomóż bo po zainstalowaniu gta vc mi zostało 100mb na pamięci wewnętrznej a na sd mam 4gb wolne.To co zrobić root w cydia impactor i?

 • 2014-07-15 09:05:53
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Bez problemu GTA powinna śmigać na overmaxie vertis, aczkolwiek nie znam dobrze tego smartphona. Gdy wrzucasz OBB na pamięć zewnętrzną i gra nie działa, to wrzucasz do OBB na pamięci wewnętrznej i jeśli zadziała to znak, że jeśli chcesz mieć gry na pamięci zewnętrznej to musisz zrobić root a następnie zainstalować specjalną aplikację, która będzie przenosiła na kartę SD grę wraz z całym folderem, czyli wszystko.

  Wpisz po prostu w google: " overmax vertis root" i poszukaj dostępnych instrukcji, a następnie zainstaluj aplikację coś w stylu. Link2SD lub inną, dzięki takiej aplikacji będziesz mógł przenosić gry na pamięć zewnętrzną, link poniżej:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD&hl=pl

 • 2014-07-18 08:46:35
  Autor:
  ziomek991

  No gta śmiga ale na wew mam roota ale znalazłem żę w root explorex się zamienia pamięci na moim overmaxie i podmieniłem w etc volds.pfad za 0 na 1 i z 1 na 0 ale się pamięci nie zamieniły być może to przez to żę nie mam aktualizacji ze strony producenta

 • 2014-07-28 11:01:00
  Autor:
  krzysi0

  Podczas instalacji gry bloons td 5 wyskakuje mi "Aplikacja nie jest zainstalowana" co mam zrrobic?

 • 2014-07-28 21:02:28
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Też się spotkałem z takim problemem, aczkolwiek nie wiem jak go racjonalnie rozwiązać. Ja po prostu instalowałem daną aplikacją aż do skutku i w końcu zadziałało, również resetowałem telefon i starałem się go wyczyścić.

 • 2014-08-17 12:19:31
  Autor:
  bugaj233

  Ja pobrałem ze google play PvZ 2 dark ages ale nie działa mam androida 4.1.1 i tel. Hauwaei Asceed G510 pisze ''Dowload failed because the resources could not be found''
  Co mam zrobić?

 • 2014-08-21 13:31:49
  Autor:
  wikta99

  Witam mam problem z lg l1 pobrałem fs 2014 i zainstalowałem jak sie należy ale w grze działał tylko dźwięk ekran był czarny mój kuzyn zainstalował na lg l5 (ma słabszy procesor) i jemu simgało jak trzeba. Co mam zrobić aby gra działała???

 • 2014-08-23 10:17:57
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  bugaj spróbuj pobrać od nas PvZ i wrzuć plik OBB na pamięć wewnętrzną, ewentualnie popróbuj starsze wersję.

  wikta nie ma opcji, żeby coś zadziałało na LG L1, ów telefon jest już przestarzały i na nim mało która gra odpali, LG L5 jest o wiele lepszy, procesor jest podobny ale reszta już odbiega od normy.

 • 2014-08-30 18:39:03
  Autor:
  pornomen97

  Witam. Mam LG F70 ma tylko 1,50gb pamięci wewnętrzej a chciałbym sobie po grac w GTA:SA jak moge to zainstalowac na karci pamięci? :)

 • 2014-10-06 14:36:22
  Autor:
  matrix900

  Drogi Adminie, wiesz może jak mam zainstalować MC4???

  Zrobiłem wedle instrukcji i jest coś takiego. Sprawdza wymagane pliki i tak jagby ładuje potem wywala do menu.
  Może trzeba gdzie indziej wkleić obb? Proszę o szybką odp.

 • 2014-10-06 18:49:53
  Autor:
  domkowa69

  Pobrałem grę Gangstar Vegas, po włączeniu wyskakuje mi podwójny komunikat ze sklepu play i gra się wyłącza. Co zrobiłem źle ?
  Samsung Galaxy Tab 3 , 4.4.2 wersja androida, 16gb pamięci

 • 2014-10-10 13:09:34
  Autor:
  darklion22

  Witam, pobrałem gta sa i zarejestrowałem się w social club ale gdy chce zagrać na multiplayer albo offline to robi się czarno i wywala mnie do pulpitu co zrobić???

 • 2014-10-13 16:10:33
  Autor:
  mrdarks

  Posiadam telefon lg f70 od tygodnia i mam problem poniewaz posiada on malo pamieci wbudowanej do uzytkowania jakies 500 mb nue moge sciagnac duzych gier ze sklepu play bo nie mieszcza sie a przenies na karte mozna je dopiero po zainstalowaniu czy jest jakies rozwiazanie tego problemu prosze o szybka odpowiedz

 • 2014-10-18 00:00:05
  Autor:
  kubajson

  Hej. Ciesze sie ze jest tu ktos kto wyraza chec pomocy.
  Sciagnalem mc4 , przenioslem gre na sd a patch do folderu obb.
  Gra sie odpala, stwierdza zgodnosc plikow i... Wyskakuje wielkie okno APK mania i wywala do pulpitu.
  Mam MyPhone Cube android kitkat.

 • 2014-11-10 20:15:30
  Autor:
  sara2461

  Witam posiadam sony xperia L do telefonu nie było sluchawek dlaugo szukalem w koncu zamowilem polecany typ na stronie sony no i kiszka sluchawki nadaja sie tylko do sluchania muzyki natomiast w wersji do rozmów milczy jak zaklęty prosze o pomoc co mozna z tym fantem zrobić

 • 2014-11-13 19:02:14
  Autor:
  andrevertis

  Jak aktywować obsługę OTG USB na Overmax Vertis01Plus?
  Żaden kabelek OTG/USB i zrobnienie ROTa -nie pomaga. A Polski Serwis Overmaxa odpowiada krótko
  Ale w zakładce "Pamięć" -jednak jest wpis, podświetlony: "ZEWNĘTRZNA PAMIĘĆ USB". Poniżej, pod krechą, są dwa kolejne napisy, ale wygaszone, niemożliwe do podświetlenia:
  Bardzo ciemnym, tekstem: "Zainstaluj pamięć USB"
  i poniżej - nieco jaśniejszym tekstem: "Podłącz pamięć USB"
  Liczę na jakieś rozwiązanie tego problemu, mój GG 2017121

 • 2014-11-13 19:44:08
  Autor:
  andrevertis

  Cd. odn. OTG USB na Overmax Vertis01Plus - bo w poprzednim pośćie coś wycięło odp. Serwisu Overmaxa):
  Polski Serwis Overmaxa odpowiada krótko:"Telefon ten nie posiada OTG, co za tym idzie nie ma możliwości podłączenia pod USB akcesoriów wymagających zasilania z tego portu. Pozdrawiam / Best Regards".
  Nadmieniam, że mam zainstalowany Lin2SD Pro, kartę microSDHC Kingston Class10 i na niej partycję EXt2-1,51GB (zajętą w 33%), na której Link2SD zapisuje mi instalki. Wszystko byłoby cacy, tylko boleśnie brakuje tego OTG.
  W oryginalnym pliku "vold.fstab" Vertisa jest taki zapis, na końcu traktujący o tym OTG?
  " ## Vold 2.0 Generic fstab
  ## - San Mehat (san@android.com)
  ##
  #######################
  ## Regular device mount
  ##
  ## Format: dev_mount
  ## label - Label for the volume
  ## mount_point - Where the volume will be mounted
  ## part - Partition # (1 based), or 'auto' for first usable partition.
  ## - List of sysfs paths to source devices
  ######################

  ## Example of a standard sdcard mount for the emulator / Dream
  # Mounts the first usable partition of the specified device
  dev_mount sdcard /storage/sdcard0 emmc@fat /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-msdc.0/mmc_host
  dev_mount sdcard2 /storage/sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-msdc.1/mmc_host
  ## Example of a dual card setup
  # dev_mount left_sdcard /mnt/sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-sd.0/mmc_host/mmc0
  # dev_mount right_sdcard /mnt/sdcard2 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-sd.2/mmc_host/mmc2

  ## Example of specifying a specific partition for mounts
  # dev_mount sdcard /mnt/sdcard 2 /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/msm_sdcc.2/mmc_host/mmc1
  # usb otg disk
  dev_mount usbotg /mnt/usbotg auto /devices/platform/mt_usb /devices/platform/musbfsh_hdrc "
  ------------------------------------
  Zastępczo, w podróżny, z musu mobilnego - czasem podłączam mojego Vertis 01Plus do tabletu (phabletu) Omna m2000i. I ta "dachówka" 7" -po podpięciu do jego kabelka OTG Vertisa, daje możlwość zapisu, przenoszenia, kopiowania plików z Oman na Vertis i odwrotnie, a nawet podładowania baterii Vertisa, z baterii Omna, To udogodnienie wykorzystuję zresztą w podróży, gdy siada już bateria Vertisa. i co pewien czas - do rozładowania na maxa baterii Omna (też ma 2500mAh),aby zgubić efekt pamięci na bateriia Omna.

 • 2014-11-15 23:45:15
  Autor:
  busia69

  Witam. Sciągnelam kiedys synowi gre angry birds go działalo jakis czas i chyba po aktualizacji wywala na pulpit w momecie kiedy sie powinien zaladowac wyscig mam tel LG 4XHD wersja androida 4.0.3 i karte pamieci 16 gb czy jest jakas szansza zeby ta gra dzialala prosze o pomoc albo chociaz o odp pozdrawiam

 • 2014-12-09 23:06:13
  Autor:
  normalnienienormalny

  Siema mordy :D
  Mam problem z "fl studio mobile" wszystko pobralem wgralem i gdy odpalam to wyskakuje mi downloading failed...... czy cos takiego xD tel Samsung galaxy s3 neo

 • 2014-12-25 11:12:38
  Autor:
  wojtek784

  Witam. Postępowałem zgodnie z instrukcjami ale gra nie działa. Próbowałem wrzucić folder obb razem z folderem com.rockstargames... do pamięci wewnętrznej ale nadal nie działa :/
  mój telefon to samsung galaxy s3 neo, mam 11 GB wolnej pamięci wewnętrznej i 26 GB zewnętrznej wiec powinno się mieścić na tej lub na tej pamięci. Proszę o pomoc :)

 • 2014-12-25 11:14:49
  Autor:
  wojtek784

  Chodzi o GTA: San Andreas :)

 • 2015-01-03 13:54:44
  Autor:
  qvertv

  Witam
  Uzywam tableta o nazwie alcatel one touch pixi7
  Ostatnio kupilam sobie karte SD 16G. Wlozylam karte, wszystko normalnie czyta tylko jak chce sciagnac jakas aplikacje wyskakuje mi komunikat "brak miejsca w pamieci wewnetrznej". Nie rozumiem o co chodzi bo normalnie zaznaczylam, ze chce korzystac z karty SD, a pliki dalej chca sie zapisywac w pamieci wewnetrznej.
  Bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu, pozdrawiam

 • 2015-01-20 07:42:08
  Autor:
  bartek250512

  Wstawcie filmik jak się to instaluje

 • 2015-01-20 07:52:08
  Autor:
  bartek250512

  Wstawcie filmik jak się to instaluje

 • 2015-01-31 22:43:37
  Autor:
  spontan89

  GTA S.A "unikown download error. Please reinstall from Google Play" - instalowałem z karty, następnie po instalacji pojawia mi się ten komunikat.

 • 2015-02-09 14:15:20
  Autor:
  supersonicpl

  Błąd z grą z gamelofta (Gangstar Miami Vindaction)
  Pojawia się logo Gamelofta a potem takie coś:
  The game requires additional data to run on your phone. Do you want to launch the download now?
  Pliki wrzuciłem SD\gameloft\games\Gangstar2

  Telefon: HTC Wildfire S
  Android 2.3.5

 • 2015-02-22 09:34:55
  Zespół Androidpolska.pl
  woldim

  Błąd mówi nam o tym, że gra nie może znaleźć plików systemowych i chcę je pobrać, choć są one wrzucone na pamięć telefonu to ich nie czyta, powodów może być kilka, źle umieszczony folder, sprawdź jeszcze raz instrukcję, może trzeba wrzucić do android/obb np., ewentualnie w wielu telefonach gry na pamięci zewnętrznej po prostu nie działają, trzeba wrzucić je do tych samych plików na pamięć wewnętrzną.

 • 2015-02-23 17:15:20
  Autor:
  majasmm

  pomocy. Nigdy z zadna aplikacja nie mialem problemu i widze ze niektorzy maja ten sam problem wyskauje komunikat aplikacja zostala zatrzymana. Nie mam juz pomyslow. Galaxy s5 android 5.0 lollipop. Robie wszystko jak w instrukcji. Instaluje apk kopiuje rozpakowany na kompie katalog com....... do telefonu android/obb uruchamiam gre i najpierw sprawdza i pisze ze pliki zostaly poprawnie pobrane i jak naciskam ok pisze aplikacja zostala zatrzymana. wrzucalem nawet plik do android/data na karte pamieci nawet do katalogu data i skpiowalem do obb. I najlepsze jest to ze jak odinstaluje aplikacje to z katalogu data i obb znikaja pliki ktore przesunalem tzn ze sciezka jest raczej dobra. czy ktos jest na tyle madry i wie o co chodzi. Pozdrawiam.

 • 2015-02-23 17:16:40
  Autor:
  majasmm

  acha zapomnialem napisac ze chodzi o gre modern combat 5

 • 2015-02-25 19:50:14
  Autor:
  juzekkutas

  witam mialem tel Htc desire 500 gry chulalybardziej wymagajace nie puzniej Htc one m7 (ROOT) gry chulaly nawet batman czy gta aktualnie mam LG G3 i wiekszosc gier nie odpala a bebechy ma wysokie jaka moze byc przyczyna slabo znana marka czy co skoro np skoro jakis fon ma qualkom cos tam i tp a lg tez ma te bebechy tylko wyzsze to co jest grane

 • 2015-03-10 11:00:42
  Autor:
  fangcun

  Witam Sciągnełem sobie Grand Theft Auto San Andreas Android Uruchamiam i klikam guzik offline i mi się gra wyłacza czy mogę o odp? .

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token